Skocz do zawartości

Pojazd 3D: seat leon


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widze ze znowu nikt tego threda nie odwiedza :-( ale coz .... moze to dlatego ze sylwester :D

 

Tak przy okazji zycze wszystkim

SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU I UDANEJ SYLWESTROWEJ ZABAWY :D

 

a teraz apdejt (sam z kolami i paroma duperelami:

sc11.jpg

sc11a.jpg

scf.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model bardzo ładny...posiada bugi ale myśle żę sam je doskonale widzisz...ale mnie irytuje tylko jedna rzecz...domyślam się że wzorujesz się na felgach Torra(takie było moje pierwsze skojażenie :P)...choć moge się mylić :P ale bardzo nie podoba mi się ich wielkość..są stanowczo za małe !! :D

 

pozdrawiam...Happy New Year...i keep on working :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom racja heh bede musial je powiekszyc. ale sie pomyliles, wzorowalem sie na felgach Vela OZ.

 

mam obecnie problem robie opone:

 

- mam cylinder lekko przeskalowany

- mam rowki zlozone w ksztaut cylindra

- uzywam boolen i nic w budowie cylindra sa niby rowki ale sa takjakby zaklejone ?! i nie wiem czemu - kto mi pomoze, od czego to zalezy ??

 

a i jeszcze jedno wie ktos moze gdzie znajde bluprinty zderzakow ztuningowanych ? bo jednach kusi mnie zeby zrobic tuningowana wersje tego leona :D

 

pozdro

Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Koła są za szerokie.

2. Ten bieżnik wygląda jakbyś go wziął z traktora. Kojarzy mi sie z jakimś tutkiem, tam też robili to booleanem. Efekt wyszedł im ciekawy (w tym tutku) ale tylko dla np. Moster Trucka, a nie dla zwykłej osobówki. Zmień go.

3. Człowieku!! Bierznik w drugą stronę. Teraz to ci wodę zasysa zamiast ją odprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam zajrzeć na www.3dtotal.com do tutoriala FIAT 500. Jak robiłem Booleanem to taka kicha, że szkoda gadać, a poza tym żeby w miare ładnie to się zrobiło to musi być olbrzymia ilość poly:/

 

Tak więc www.3dtotat.com i oponka jeszcze raz:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła są zbyt kanciaste. Opona nieudała ci się zupełnie. Zastanawiam się, czemu wszyscy robią bieżnik modelem (sam tak zrobiłem). Sposób ten pochłania ogromne ilości poligonów a i tak potem nie widać efektów. Nie lepiej zrobić to bumpem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sikham :D moje tez jest taki te 45000 ply co ma kolo to i tak jak dla mojego sprzetu duzo.

wygladzilem felge i dodalem srubki i jak ?!

 

scw.jpg

 

a w karoseri to dorobilem mare rzeczy ktorych nie widac np. wnetrze pod maska (ale sillnika jeszcze nie ma) i teraz mecze sie z klamkami bo bugi sie porobilmy :-(

 

sc13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehe.. ładne, ale bieżnik jest rzeczywiście odwrócony i przy lewym przednim nadkolu (zakolu??) jest brzydko rozłożona siatka.. tak jakoś dziwnie się zagina...

Poza tym tylne koło jest za abrdzo dopasowane do nadkola...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o \"gładkość\" modelu to jest ok. Tak na cztery z plusem. Materiały też są niezłe, ale na boga, co to za kolory. Ten fioletowy, jeszcze nie jest taki zły (nie licząc tego podłoża), ale różowy? No i rzecz druga to ten tuning. Jest to być może kwestia gustu, ale mi nie podoba. W szczególności te dziury w masce :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności