Skocz do zawartości

[Porachunki] *****


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A mi tam się podoba. Jak dojdzie draperia na portkach i kurtce + trochę detalu na butach to już będzie gites. Co do wielkości butów to bym się nie czepiał, no chyba, że idziesz w super realizm, bo teraz baza wygląda na dobry Marvel ;D, także jedziesz dalej !

 

PS. Koszula wygląda znacznie lepiej niż poprzednio, czuć klimat Dzikiego Zachodu , hehe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten pan lysy nie maa waaackaaaa:)ehehehhhee

No Mr. Nielot007 praca pracą ale mam nadzieję ,że zrobisz coś przez weekend konkretnego:)??

Czekam z niecierpliwoscią:)

P.S

Ja juz sie powoli wyrabiam z dana obietnicą jak coś to zapraszam na mój wątek.A co do Twego pomysłu owego afroamerykanina w kontakcie lub braku jego ze skinchedem to całkiem fajny pomysł aby predstawić go jako słabeusza kiedy nie jest w grupie a jego pobratymcy ucikaja w popłochu kiedy trafili na takiego czarn... uppssss przepraszam za gafe (afroamerykanina:)hehhe zabijake kulturnego:)hehhe pozdrowienia i powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

afroamerykanin ma całkiem fają twarz bardzo wyrazistą, taki czarny intelektualista, skinol wyglada słabo, twarz ma taką mało ciekawą i smutną brak w niej bestialstwa i prymitywizmu, poza tym zrobiłbym go jako przypakowanego karka, klasycznie w blu dzinach, z podowniętymi nogawami , we fleku zielnym i w glanach, napweno nie szczupłego, dobry byłby jako refka Ian Stuart ze Screwdrivera :o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że smutny jest ok i robi bardzo fajne wrażenie- rzecz która mnie zastanawia to to że tego rodzaju głębokie zmarszczki mimiczne mają ludzie albo o "suchej" skórze albo starzy a on wygląda na "pulchniaczka"- jest bardzo "mięsisty" (pewnie kwestia materiału). Jesteś pewien co do bródki ? Trochę "glutowata" wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

jako, ze zapomnialem wziac tablet z pracy :( nic nie zrobie :D

troche pobawilem sie myszka+zbrush i szopem ;)

on ma wlasnie byc smutny itp. :)

pozdro

skinzq1.jpg

 

nO CHŁOPIE aleś pojechał(:/

Ty leć z powrotem do firmy i weź ten tablet bo mycha to wyszedł Ci jakiś mutant(za duze czoło:(Uszy jakby się pochowały są za nisko:(trochę łuki brwiowe za nisko pogrób je trochu:)

P.S

Przepraszam ,za omyłke zniż czoło bo wygląda jak potwór Frankensteina(:/

I nie piszę tego aby Ci dogryźć tylko staram się aby ten skinhead Twoj stał się całkiem fajowy a nie taki przeciętny:)Bo wiem o jakiezałozenia Twej pracy chodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności