Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka z sauną


pionix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja bym zwiekszyl kontrast miedzy swiatlem a cieniem - jakos hmm pierwsze skojazenie jak zobaczylem obrazki - płasko mi sie wydało - ale to moze tylko moja opinia. Spróbował bym dodać jakis akcent kolorystyczny jeszcze (ale to moze nie pasowac do ogólnej kolorystyki wnetrza, złamało by jednak monotonię - nie wiem czy to dobry pomysł, poprostu pisze jak myślę

 

Render bardzo fajny poza tym.

 

Czym renderowane i jakie światło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek G - no właśnie... nie wiem nad czym... moim zdaniem też nie jest to wcale jakieś mega-hiper-real... jak zobaczyłem rendery pierwszy raz to nie zastanowiłem się czy to może nie jest fotka, a i światło trzeba by dopracować - cienie... zwykła praca..., no co wy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa ;)

 

Światło to VRaySky + 4 IESy + VRayLight typu Plane w lampie nad lustrem i jeden dodatkowy IES w saunie przy wejściu. Renderowane z VRayPhysicalCamery.

 

Marek G, patry - moim celem nie było stworzenie fotografii...miały to być po prostu ładne i miłe dla oka renderki i tyle:) Trudno silić się na robienie ambitnej pracy z....łazienki ;)

 

siwy - Kusiło mnie żeby zrobić tą łazienkę w MentalRayu, poczyniłem nawet pierwsze próby ale jako że wypadły niepomyślnie porzuciłem Mentala na rzecz VRaya (w przypadku tej łazienki tylko oczywiście;)

 

FAlcom - Po wyjściu z MAXa bez obróbki było znacznie cieplej ale wychłodziłem w Photoshopie ponieważ zazwyczaj wychodzą mi takie ciepłe kluchy i chciałem tego uniknąć w tej łazience

 

Co do oświetlenia to wygląda ono tak:

Color Mapping: Exponential (1,1,1)

 

84a3d6f3b47e2a1c.jpg

 

fd2b49f67df114b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności