Skocz do zawartości

SCENA 3D - West Side Story


vmagic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi się bardzo podoba, tylko mam 2 zastrzeżenia. Po pierwsze wydaje mi się że cień jest zbyt ciemny (głupio to brzmi:]), a po drugie ta flara na ostrzu noża jest chyba zbyt silna. A poza tym to bardzo przyjemne renderki. Czekam na mpg\'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miasto calkiem fajnie sie prezentuje, kolorystycznie tez ladnie, co do flary to niestety dziwna jej ogolna natura ciezko zrobic ja poprawnie to fakt, jednak w animacji lepiej wyglada pewnie. Co do budynkow to blizej kamery powinny byc bardziej szczegolowe, proponuje z ciekawosci zerknac na trailer spiderman`a 1 lub 2 sporo ujec w trailerach wlasnie z budynkami btw. cos ani jednej nowej pracki vmagic na F3D zobaczylem ze tu postujesz to sie udzilam ;) btw. pozatym wpadaj na IRC bo dawno nie byles

 

::: Posted by Rascal :::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posadzilem mpga, oto link:

 

http://www.virtualmagic.com.pl/west30ex.mpg

 

To finalna wersja, tylko bez packshotu. Dla uscislenia dodam ze jest to reklama przedstawienia teatralnego realizowanego na podstawie musical\'u West Side Story.

 

milego ogladania.

 

P.s.

 

wcale sie nie pogniewalem na f3d :)

Tylko nie chcialem duplikowac watkow czytanych i tak przez te same osoby.

 

Wszystko po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczylem ogladac, calkiem niezle w animacji ptaszki odciagaja uwage od budynkow, juz tak bardzo nie widac jakie one sa i o to chodzi. Pozatym grafika wredna bestia :) zawsze wszystko wylapie chodz jaki by to nie byl maly niuans, ale taka jego natura. Tak wiec wiecej postowac, na swoich www making of`y robic i wogole wiecej stuffu, aha czy tylko VM istnieje w Polandi czemu nie widze innych firm? panowie nie wstydzic mi sie tu dawac co tylko macie Platige cos malo widze wszedzie Lightcraft`a tez Chimpley Pot tez nie widac nigdzie :)

 

::: Posted by Rascal :::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khem, khem

Dziadzio jak zwykle bedzie medzil. Bardzo fajny kadr poczatkowy, wstawki 3d tez, flarki takie sobie, ale ujda, ale reszta pachnie wizualnym Disko Polo. Wiem, ze pewnie nie mieliscie duzego wplywu na obraz kamerowy wiec tak tylko chrzanie dla zasady.

Inna rzecz, ze jestem starszy pan i pamietam co to \"West Side Story\" i patrze, khe,khe, ze z rytmicznego fajnego musicalu w rytmie lat 60 zrobiliscie thriller.

No licencia poetica, ale mi to nie przypasowalo raczej.

khe,khe, no umierac Dziadzie a nie krytykowac bedziesz.

Vmagic- pytanko tylko jedno - robiliscie w 2K ? Jesli tak to mozesz pokazac jakis fragment obrazka w hiresie?

 

salutt

Dziadek Stal

 

Rascal: Jak tak sobie czasem zagladam tu i owdzie jak mnie nie lamie lumbago to i Platige i Lightcraft cos tam czasem pokaza- ale fakt, ze raczej na f3d. Bidnie jest, ale nie az tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadzio a mozesz sprecyzowac \" pachnie wizualnym Disko Polo\".

 

Dzidzio> fajnego musicalu w rytmie lat 60 zrobiliscie thriller.

Tu sie zgodze bo takie bylo zamierzenie. Musical bedzie oparty na West ale w bardziej nowoczesnej stylistyce.

 

Leander> ale sceny z aktorami wypadły trochę kiczowato.

 

Taki odbior powoduje chyba oswietlenie, ktore utrzymalismy w charakterze teatralnym. Faktycznie caly film w takiej tonacji wygladal by smiesznie. Caly czas mielismy nacisk ze to ma byc reklama sztuki teatralnej a nie zwiastun filmowy.

 

Tesaurus> Z doswiadczenia wiem, ze RD5000 lepiej sobie radzi z gesta geometria

 

Gdzie pracowales na RD? i na jakiej wersji softu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje co do budyneczków i ogólnie grafy to nie mam się co czepiać. Wygląda przyzwoicie. Tylko faktycznie aktorzy skaszanili całość.

A flara na nożu była czyba konieczna jako efekt przejscia miedzy kadrami? Przynajmniej ja tak to widzę, więc mi ten rozbłysk nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowalski mnie ubiegl. Otoz wlasnie o stroje, swiatlo maniere aktorow i tez troche montaz mi szlo. Disko Polo to taka barwna szufladka do ktorej te elementy tu pasuja jak ulal. Ehh, ale, ale z drugiej strony nie pamietam zeby teatr dobrze w kinie wychodzil, nie do przeskoczenia... chyba, ze sie go tak poteznie \"ukinowi\" jak to robi Branagh w swoich filmach ( co to za wyraz \"ukinowi\" w ogole?, khe synapsy mi chyba puszczaja, gdzie moj Bilobil ?)

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reczne Milo???? ;)

ruzumien ze te gigantyczne cewki to przykad jak nie powinno sie puszczac kabli na planie;) zartuje sobie jak zwykle:)

ta parke obracaliscie na czyms?

a o montownie sie pytalem bo ta reka taka obca mi sie wydaje . Reka pstryk i pstrykajacy kolo z na naprzeciwnej strony. ale rozumiem ze to ma byc , pstryk lewa strona (rekiny) pstryk prawa strona (nie pamietam;)

ale az sie chyba na to wybiore:) wniosek -dobra reklama:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vmagic> Gdzie pracowales na RD? i na jakiej wersji softu?

 

Ano, pracowalem ale jakos nie lubie zbytnio. Wersji softu nie pamietam bo to juz dawno bylo... Wiem, ze macie rd5000 jako jedyni we wschodzniej europie :) Mialem dostep za granica... europy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie (co do scenki, a nie zdjęć z planu[można będzie tą reklame gdzieś ujrzeć?]) do podłoża z nożem(rozmycie lekkie, powrarzalność, zbytnia \"płaskość\") oraz tekstur budynków(szczególnie tego najwyższego). flary też są nieco za mocne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się jeszcze wypowiem skoro VM robiło całość reklamy.

 

Skoro to musical, to chyba powinno być więcej tańca w trailerze. Szczególnie scena starcia - podejście długimi susami, obrót, przecięcie się grup w wyskoku - ogólnie lekkość, gracja... co wy musicali nie oglądacie? ;)

 

A jeśli miało być brutalnie, to zatrzymanie i brak wiary tuż przed zderzeniem też jest mało przekonywujące.

 

No dla mnie jednak poza 3D reklama trochę leży. Do mnie by nie dotarła. Ale kto wie, może się kiedyś zdziwie w kinie jak na nią trafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niezorientowanych podaje link do calej wersji:

 

http://www.virtualmagic.com.pl/west30ex.mpg

 

Leander> podejście długimi susami, obrót, przecięcie się grup w wyskoku - ogólnie lekkość, gracja..

 

tak, tak i reklama by mala 3 min a nie 30 s.

 

West Side Story w oryginale to musical ale nasza reklama opowiada o przedstawieniu teatralnym OPARTYM na WSS. Tam konwencja jest taka jak w reklamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem :) (gdzie te brawa)

 

Początek jest bardzo dobry, świetne przejście z 3d na aktorów, ale potem coraz gorzej :(. Flesze troche denerwują i nie podoba mi się ani spadający nóż ani dźwięk jaki wydaje. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczatek: fallout, cyberpunk - super :D... ptaszki mi sie kojarzyly z latajacymi samolocikami ala G-police :D

nastepna scena: reklama piwa

kolejna scena(z miloscia) : nie mam porownania

ogolnei filmik nawet nawet, jak na sztuke teatralna to i tak wybrenliscie z tego obronna reka heh ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności