Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chociaz ten pierwszy to wyglada troche jak Matka Boska (kimkolwiek jest ow Bosek) ;)

hahaha xD no rozwaliłeś mnie tym

 

a co do Ciebie Coyote to Tobie jak i reszcie zaczyna iść coraz lepiej , naprawdę twarze wychodzą Ci świetnie, szkoda trochę że nie dociągasz tej resztki tułowia.

 

usta drugiej panienki są chyyyba za niskoo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak ze jak ze jak już w miarę sobie zbuduje czaszkę i moge na spokojnie zając się kolorem, który bardziej kuleje. Mogę się skupić na jednej rzeczy i trwa to szybciej.

Jak już na w miarę satysfakcjonującym poziomie opanuje kolor pojadę reszt ciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super baardzo mi sie podoba ale mysle ze powinienes gdzies zaakcentowac czerwienia w innych miejscach zeby kropeczka na czole nie wydawala sie taka obca a wtopila sie w klimat :)

Ale ogolnie opracowanie bardzo mi sie podoba

 

Edit: Nie moge sie napatrzec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne thumbnailiki na wczesniejszych stronach, ładnie pokazują plany i kontrasty miękki-twardy, to ostatnie też ciekawe, ale jak zostawiasz takie ostre ślady pędzla na zewnątrz to odciąga to trochę wzrok od twarzy, zgasiłbym to miękkim pędzlem i/albo kolorem tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne te ryje ostatnie. U araba nie czytam tylko tych "nawiasów" dookoła uśmiechu. Faktycznie czasem anatomia leci. Czasem najtrudniej jest pokazać nie bryłę, oka, nosa czy ucha, ale właśnie twarzy. Od podbródka do czoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ostatnim zgubiles troche szyje, a i linia plecow nie grzeszy poprawosica, aczkolwiek twarz ktora jak mniemam byla centrum twego zainteresowania wyszla calkiem przyzwoicie. Icecold baby! ;D

 

Pozdro szefuniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak zrobiles zdjecie fajnie sie wspolzgralo z oswietleniem postaci na tej pracy.. nie wiem czy przypadkowo czy celowo, ale prawidlowo lampa w aparacie zadzialala :D mnie sie bardzo dobrze czyta tą ostatnią pracke zwlaszcza biorac pod uwage to ze jest to praca w sporym formacie. Ale tak jak Ice. Np. wydaje mi sie ze pod ksiazka powinno byc sporo cienia, a tu tylko lekko zacienione. Albo to ze skupiles sie na bucie. chyba niepotrzebnie tak bardzo bo chyba nie o buty chodzilo. Moze centrum byloby ciekawiej uwydatnic ciemniejszymi i jasniejszymi konturami to by chyba skupilo uwage konkretniej na pani. ale tak jak napisalem wyzej, bardzo dobrze sie na ta pracke patrzy, auto portret ostatnio tez ciekawy ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areien dzięki do perfekcji jeszcze daleko ;)

telthona wydaje mi się ze w węglu bo był trochę ze zdjęcia trochę z foty. Modelka uciekła i resztę rzezałem z foty która była trochę pod innym kątem były :)

 

pozdro i dzięki za odwiedziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Areien emmilius thx ! :)

Joel skończyłem nie ma juz co modzić bo żurek wyjdzie i kolory stracą na nasyceniu. Stwierdziłem ze najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie wstępnego szkicu kolorystycznego akrylami a potem chyba będę robił olejami. Jeszcze nie próbowałem tej metody ale wydaje mi się rozsądna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel ja mam całkiem dużo olejnych farb, ale jeszcze sie do końca nie przetrułem terpentyną. Jakiś słaby jestem bo po godzinie malowania olejami boli mnie łeb i rzygać mi sie chce :P Juz coraz mniej mnie bierze. Dalej mam uraz, ale juz nie długo sie przełamie.

 

emmilius

Nie, już robiłem przymiarki i wyszło dobrze. Robiłem to na pojedynczych przedmiotach nigdy całego obrazu tak nie robiłem :)

 

edit

TUTEK w bardzo podobny sposób buduje swoje obrazy zaczynając od szkicu potem patrząc na przedmiot mieszam jego 50% walor i tak ustawiam cała scenę a potem detal wydaje mi się ze to najczystsza i najbardziej syntetyczna metoda bo nie brudzi koloru a w akrylu to bardzo częsty problem : )

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinny sie zwazyc. Jest taka malarka - iestety jak zwykle nie pamietam jak sie nazywa. Używała oleji jako wykonczenia w postaci blikow albo nadania blyszczacej faktury. Ale nie widzialam jej prac, slyszalam o niej tylko od nauczycielki, wiec nie jestem w stanie nic wiecej o tym co planujesz powiedziec

Ale poekperymentuj, napewno wyjdzie ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ale jeden do drugiego niepodobny :).

 

A może chłopak nie próżnuje i ma podwójne szczęście? (czego także sobie i Wam Panowie życzę ;) )

 

Sylwetki są świetne. Pociągnąłbyś dalej tego szejka - wojownika z rogiem obfitości przypiętym do pasa ( nr. 3) ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności