Skocz do zawartości

Scena 3D: Future City 2


AravaL

Rekomendowane odpowiedzi

citypicture2sle3.jpg

 

Futurystyczne miasto wersja druga.

Poprzednim razem (jeśli ktoś pamięta), postowałem ciemne futurystyczne miasto. Teraz klimat zupełnie inny. Jest słońce i ładna pogoda.

 

Nie wiem co jeszcze napisac... ogólnie wszystko na obrazku widać, opowiada swoją historię, więc ja nie muszę. :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez AravaL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kurde, na początku jak ją zobaczyłem to zacząłem się zastanawiać, czy aby na pewni to galeria 3d a nie 2d (w żadnym wypadku nie traktuj tego jako coś negadywnego - po prostu taki jest mój pierwszy odbiór). Generalnie bardzo fajny klimat - mi się osobiście to kojaży z planetą Padme ze Star-Warsów. Generalnie to jedyne do czego ja sie moge przyczepić to bardzo błyszczący pojazd na pierwszym planie - dla mnie za bardzo się świeci - jak psie jajka ;-) A tak to wszystko mi się bardzo podoba, super praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

o proporcjach juz pisano, od siebie dodam ze jest duzo lepiej w porownaniu do poprzedniej wersji, widac duzo wiecej, wszystko jest duzo bardziej 'czytelne', brakuje mi glebi w scenie, kolor chmur mozna bylo bardziej zgrac z oswietleniem w scenie ale tak ogolnie to pozytywnie :)

 

czolem

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce psuć tego co napisali poprzednicy..szanuje prace jak i autora... ale jak dla mnie brakuje mi tu światła słonecznego. Światło teraz jest zbyt rozproszone jak na mój gust ...brakuje tu ostrych cieni.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności