Skocz do zawartości

Wip 2d-"savoir-vivre"


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam do skończenia dwie prace i dla rozładowania emocji zaczynam sobie zawsze coś lekkiego. Ten wip właśnie jest taką odskocznią od rzeczy które kończę, przy których jestem lekko spięty. Tytuł roboczy :SAVOIR-VIVRE2004547307537118552_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A ja z kolei z innej strony kierunku powiem ze.. tymi kreseczkami to raczej dobrej bryły nie zbudujesz ;) kolorki tez jakies dziwne ... proponuje wyszukac w google prac Mullinsa od samego patrzenia mozana sie nauczyc :P troszke :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakóbM - zastanów ty sioę może jednak nad swoimi przemyśleniami;] Ja proponuje Tobie poszukać prac Rembrandta, Moneta czy choćby Malczewskiego. Pomalować troszkę olejami, postudiować anatomie z modela na dużych formatach i z ksiązek dla samej wiedzy. Patrzenie na Mullinsa jest fajne, ale niewiele Cie nauczy podstaw jakimi on dysponuje;]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz widać ten skrót perspektywiczny, wcześniej myślałem że tatuś będzie siedział albo kucał, bardzo fajnie się buduje, dzieciak też gi., Oni jedzą mięcho z podłogi?? A może mame?? Tatuś uczy dziecko zasad bhp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to co ?! MAMUSIĘ !

 

BTW. Kolejna dobra praca! Nie wiem jak to opisać, ale strasznie podoba mi się niedokończenie w Twoich obrazkach - nie wiem jak to ująć - one są takie zawieszone w próżni i korespondują z jednolitym, albo szczątkowym tłem ... Może to kwestia tej specyficznej kreski, mieszania kolorów, skrótów perspektywicznych, czy plastyki anatomii, ale faktem jest, że nie potrafię sobie wyobrazić tych prac wykończonych... STRANGE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coool ... jednak teraz podoba mi się bardziej niż na pustym tle ... Już teraz widać lepiej, że tatuś jest wyższy od stołu, wcześniej miałem wątpliwości mimo poprowadzonego śladu mięcha :)

 

Powiedz, że to mamusię wsuwa synalek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siegmar miałeś rację co do stołu ale dalej sie nie zgadza. Tak kombinowałem żeby jakoś czytało sie spójnie . Na dziś wkładam jeszcze parę atrybutów, pozdrawiam

2003336417846036780_rs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ;], choć intrygujące, może przydało by się nieco "odciąć" tatusia, od obiadu, imo masz zdrowie i cierpliwość do tych kreseczek . . .

Czekam na następny upek.

 

Powodzenia

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh ... ja czekałem na niego 2 miesiące w zeszłym roku ... jakbyś nie dawał rady już psychicznie w kwestii neo, to daj znać na PW, albo na GG ... Może będę mógł poratować kontaktem do odpowiedniej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra sprawa. Klimat i kolorki rzeczywiście wyczesane. Dla mnie ciekawą rzeczą jest, że wizja rysunku od początku się nie zmieniła, po prostu pojawiają się nowe elementy, jakbyś odsłaniał po kolei kawałki zakrywające skończony obraz. Dla mnie to imponujące, ja zawsze na podobnym etapie zdążę już zmienić i przestawić wszystko pięć razy...

Z niecierpliwością czekam na dalsze odsłony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności