Skocz do zawartości

wiz: house I live in


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Taka koncepcja renowacji bloku w ktorym mieszkam. Traktowac z lekkim przymruzeniem oka, nudzilo mi sie po prostu.

Pierwsza fota to oczywiscie aktualny stan.

 

Robione wlasciwie niecale 2 dni + kolejny dzien/dwa na rendering....masa bledow i niedopatrzen i niezgodnosci z oryginalem ale zostaje jak jest, moc sprzetu mnie ogranicza i niekomfortowo sie pracuje na takich duzych scenach. Poza tym na gwalt szukam pracy i juz nie trace czasu na dopracowywanie detali.

 

Prosze krytykowac wszystko:)

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

zwm_real.jpg

 

zwm1.jpg

 

zwm2.jpg

 

zwm3.jpg

 

zwm4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Polski nurt termomodernizacyjny jednym slowem...... renderek jest na poziomie,moze troche tonacja zielenii...zywoplot jest zbyt razaco zielony

-czym robiles zielen?

-jak sie robi ten fajny efekt "glow" jesli sie nie myle, chodzi o to delikatne przpepalenie obrazu.

Odbicia w oknach zfotoszopowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak nitrograd zapytam o ten glow bo nigdy nie mogłem uzyskać takiego efektu, wizka bardzo fajna, niezły rendering możnaby sie przyczepić do tych balkonów jakoś tak mi nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ja wiem gdzie mieszkam i nic nie poradze na to ze tak budowali:) ale osiedle jest o.k.

 

Zielen zawsze mi dretwo wychodzi, nie umiem jej robic. Tutaj to prawdziwa mieszanka, zywoplot "chyba" od everow, drzewa "chyba" z onyxa (mam rozne siatki z roznych okresow i juz nie wiem skad je mam) trawa poczatkowo displace ale jak zobaczylem jak tragicznie wyglada to nieudolnie domalowalem w photoshopie.

Te zywoploty rzeczywiscie daja po oczach:D

 

Glow...zabawa w PS trybami mieszania, odbicia prosto z rendera, ogolnie niewiele tu PS poza trawa i levelami.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko pewnie takie elewacje obrobic na ladniejsze , z tego co widze na takich blokach po renowacji to czasem szkoda gadac...

Tak sie zastanawiam czy miales narzucone zeby robic to w maxie ? Jesli nie bylo narzucone to zastanawialbym sie nad zrobieniem kilku dobrych fotek a potem edycji fotek w PS , mysle ze czasowo szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mialem narzuconego, to zupelnie 4fun do portfolio. Bede pewnie sie staral o zahaczenie gdzies w okolicznym biurze projektowym wiec pomyslalem ze poza tym co mam w folio, zrobie tez cos z lokalnej architektury:)

Najpierw planowalem jak najwierniejsze odwzorowanie rzeczywistego stanu (na fotce:) ale jakos po drodze mnie naszlo na drobne zmiany.

 

A tak w ogole to wara od mojego bloku, jest super;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy z tego wynika ale tak, pracuje na lcd....(?)

wynika to tez pewnie z tego ze w niewielkim stopniu nie rozrozniam barw:) (ojej wreszcie to wyznalem, prosze sie nie nabijac), ale akurat zgadzam sie co do tej zieleni, ze zbyt swieci, nie wiem czemu w prawie kazdej pracy tak robie a po jakims czasie jak na to patrze to dostrzegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności