Skocz do zawartości

Wiz: Pokój dzienny


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Moja sąsiadka poprosiła mnie abym zaaranżował pokój w jej budującym się domu, oto co zaprojektowałem. Dzis zrobione i zrenderowane. Render nie najlepszy ale i sprzet nie najlepszy:)

 

DOF musi byc:) ale jest on zrobiony poprawnie fizycznie.

 

zlcn2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zgadzam się... z podłogom to przesadziłeś ostro, nie wygląda to dobrze... chyba najlepiej jak jest jakaś deseczka, niż takie coś, bo to niestety wygląda jak cerata... sama wizka jest ok.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje ze to rozmycie jest zupelnie nie potrzebne, kamere ustawilbys w jakims koncie, dzieki czemu wiecej pomieszczenia bylo by widac, a teraz zamaskowane przez jakiegos krzywego badyla i ziarnista sofe o brzydkm polysku.

 

po raz kolejny, dlaczego nie do testow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37 a zrobisz kiedyś wizke bez volume lightów? :P bo jak narazie wszystkie twoje interiorki je mają. Ujęcie jest totalnie bez sensu. To ma być wizka wnętrza...a na pierwszym planie (zasłaniając 1/3 obrazka) jest jakiś krzaczor. I jest totalnie niedoświetlone to wnętrze. Aha i co to to na ścianach jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Widze ze raczej nie udana wizka, ale sasiadce sie podoba:)

 

Na scianie jest zegar i zdjecie pierwsze jakie mi wpadlo w rece:)

 

Podloga faktycznie - nie portrzebny ten bump rozmyty. A uvw map troche umiem uzywac:)

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh no fajnie... ale taka mała porada.. bo już dość sporo prac robisz.. to takie niedoróbki typu ciulowa podłoga, za dużo dofu etc ... szkodzą twojej karierze... wiesz LEŃ jesteś :] Ja wiem że na słabym pc się cięrzko robi.. ale no tak jest w grafice .. trza harować harować i harować :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj biedaku biedaku,ale cie bacikiem traktuja wsyscy ;). Twoje wnetrza maja taki ciekawy bym powiedzial klimat, jednak faktycznie jako wizualizacje i jako reklamowka to sienie nadaja wogole ( nie mowie ze ja robie super, ale mniej wiecej wiem w czym rzecz.. chyba) :(.. mzoe jako CG art czy cos sie nadaja, bo maj potencjal ;) ale maja tez taki smutny troche klimat. Wziol bys wsyzstkich zaskoczyl i zrobil cos... em "klasycznego" bez rpzesdnego artyzmu, ale udowodnic ze wizki robisz ekstra, ale taki styl jak tutaj lubisz wolisz, wtedy mysle sytuacja bedzie inna w kwesti komentarzy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby szybko się uczysz ale ja widzę ciągle te same karygodne błędy. Słabą samokrytykę/słomiany zapał/brak cierpliwości a na podłodze to już zupełny brak zdrowego rozsądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no efekt na podłodze jest super. Jakbym chciał uzyskać gumolinoleum położone na starych deskach to pewno by mi tak fajnie nie wyszło ;)

Światło natomiast całkiem fajne chociaż zbyt ziarniste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37: no jednak widać, że bardziej masz rękę do scen takich bardziej, hmm, zrujnowanych. Tak tu ciemno i ponuro, tylko pourywać coś na ścianach, zbić szyby...

 

P.S. To komplement, po prostu ta scena nie jest w Twoim stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to duże coś z dofem psuje cały efekt - wywal, popraw podłoge i poka raz jeszcze bo mi sie wystrój podoba :)

btw: te dwie lampki na suficie w rogu wystarczą by oświetlić taki duży pokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komenty!

 

Nie odpowiem wszytskim bo nie dam rady teraz.

 

Ania: to nie ta sasiadka, ale milo ze pamietasz o tamtej pracy:)

 

sorry ogolnie ze dalem ta nie dopracowana pracke tutaj, jakos nie pomyslalem, a ze len jestem to chyba prawda:)

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności