Skocz do zawartości

klient szukający frajera


carlosss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

klient - jeden z najwiekszych developerów we wrocławiu - zmienił im się człowiek od marketingu (juz chyba 2 w ciagu ostatnich 2 miesięcy)

 

Robimy dla nich zlecenie praktycznie 3 miesiące juz ( wnętrza ) - przez te ich roszady na stołkach zlecenie które miało zająć maks 2 tygodnie od podpisania umowy do oddania pracy, wlecze się juz 3 miesiące. Ubaw mielismy wczoraj jak maila nowy szef marketingu przysłał, do wizualizacj które były juz finalną wersją (nie przeczę wyszły kiepsko i mi się nie podobają) ma jakies 50 poprawek (w tym konstrukcyjnych!)

 

Dobrze ze umowa jest dobrze z naszego punktu widzenia skonstruowana. (czyli 2 konsultacje które były juz gdzies w polowie kwietnia) i kazda kolejna poprawka płatna według cennika godzinowego.

 

Odradzam współpracę z firmami które właśnie robią roszady personalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta od mebli?

 

ja już po jej mailowym zapytaniu o ofertę odmówiłem współpracy. Mialem nosa najwidoczniej.

 

 

Chyba miałem tą samą klientkę. Na szczęście po zadaniu bardzo konkretnych pytań na temat dalszej współpracy przestała się odzywać. Albo ja przestałem. Już nie pamiętam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wspolpraca ma charakter konkursowy. Oznacza to, ze rozliczane sa tylko realizowane projekty (czyli niezaleznie od ilosci wykonanych projektow wynagrodzenie wyplacane jest tylko za wykorzystane, a w przypadku gdy projekty nie zostana przez klienta wybrane wynagrodzenie nie jest wyplacane)."

 

rewelacja normalnie. powinni od razu napisać: szukamy frajera.

Edytowane przez siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wspolpraca ma charakter konkursowy. Oznacza to, ze rozliczane sa tylko realizowane projekty (czyli niezaleznie od ilosci wykonanych projektow wynagrodzenie wyplacane jest tylko za wykorzystane, a w przypadku gdy projekty nie zostana przez klienta wybrane wynagrodzenie nie jest wyplacane)."

 

 

 

 

BUAHAHA to jest dobre :D a Pani z Niemiec to już Legenda widzę... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja też z nią rozmawiałem. Pokazałem jej moje modele i dostałem do testu do zrobienia jakąś sofę. Napisałem jej, że jak chce testować sofę, to możemy się umówić osobno, a o moich umiejętnościach modelarskich świadczą moje modele, wiec albo mi przysyła umowę na coś konkretnego, albo papatki.

Widać za brzydki jestem na jedno i drugie, bo nie odpisała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani z niemiec odpisała w ogóle komukolwiek?

Ja dostałem ofertę, odpisałem i chyba się przestraszyła, bo zamilkła... :D

 

[edit]

O, jeszcze miałem taką dziwną sytuację, że pan R.H. chciał rybkę, przesłał nawet niezwymiarowane szkice, a po tym jak ją wymodelowałem i pokazałem również zamilkł... o_O

W sumie nic nie straciłem, bo modelu również nie przesłałem, tylko rendery, ale doprawdy dziwne to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Też zdarzyło mi się wpaść w objęcia tej pani...lecz znajomość szybko się zakończyła :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności