Skocz do zawartości

Scena 3d: Biura


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nawet ładnie jeśli chodzi o stronę techniczną wizek. Jeśli chodzi o meble to totalna padaka- a ten teleport gorzej zrobiony już nie mógł byś zrobiony, można go w ogole schować? Najbardziej podoba mi sie 3 render w okolicach gazet :)

 

PS. troche dziewnie bo na biurku jest mac który jest drogim kompem w porównaniu do innych, a biurko jest z taniego surowca- malamina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna wizka, ślicznie przerenderowana można powiedzieć "prosta wizka" tzn gdzie są dość brzydkie i proste mebelki, pokazujesz że się da :)

ps.

tomuś- taką krytykę to do swoich wizek zachowaj bardziej ;)

 

piękne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti- chodzi mi o to że jak ktoś ma drogie meble to ma też ma tobry komputer i odwrotnie ;)

 

Chłopaki ja naprawde wiem że wy wiecie że kiedys miałem inny nick ;) ale nie po to go zmieniałem żeby zwracać sie do mnie Tomuś ;) ;)

 

Georgas- też patrze na swoje prace :D i wiem o co kaman :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ładnie jeśli chodzi o stronę techniczną wizek. Jeśli chodzi o meble to totalna padaka- a ten teleport gorzej zrobiony już nie mógł byś zrobiony, można go w ogole schować? Najbardziej podoba mi sie 3 render w okolicach gazet :)

 

PS. troche dziewnie bo na biurku jest mac który jest drogim kompem w porównaniu do innych, a biurko jest z taniego surowca- malamina.

 

...Totalna Padaka.... nauczaj nas o nieomylny geniuszu...ochłoń Tomuś.

 

Super wizki, bardzo mi sie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliment woroszyłow- mi sie te meble w ogole nie podobają, Tobie moga sie podobać bo to sprawa gustu. Ale jesteśmy na forum i każdy ma prawo do mówienia co myśli. Nie skrytykowałem mariusza, powiedziałem tylko że firma dla której robił wiz ma brzydkie meble.

 

Wiz przedstawia gabinet. Jak bym był prezesem jakiejś firmy to napewno bym nie chciał mieć takiego biurka które jest z słabych materiałów i na dodatek wygląda jak ławka szkolna lekko podrasowana tą metalową wkładką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzieki wszystkim !

 

jesli chodzi o ustawienia to sky/sun i fizyczna kamera.

Sam vray to jakies standardowe ustawienia - medium.

Do tego kilka swiatel wewnatrz wyrownujacych ekspozycje ze swiatlem wchodzacym z zewnatrz i pelniace fukcje swiatel efektowych... no i post w PS

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za meble 8/10. za wszystkie akcesoria na, pod i obok mebli 10/10. Świetne renderki. Bardzo realistyczne oświetlenie i dopracowane szczegóły. Teksturki na wysokim poziomie, ale mogłyby być lepsze. Ogólnie rzecz biorąc- Bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomus dlatego zmieniles nick bo na tamtym juz raczej bys nie poszalal-myslalem ze ta zmiana wiazac sie bedzie ze zmiana podejscia do forum-Tomus Ty architektem jestes moze bo wymienilbym poglady:P

a uwaga typu ze mac stoi i biurko malo eksklusiv..zabawne..rzeczywiscie jak kwiatek do korzucha-sam bym na to nie wpadl.Masz teorie

wizy fajne i czyste

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności