Skocz do zawartości

dziwny koń


dzeus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie wiem co wy chcecie od jego uszu, muszę się nad tym zastanowić....

Póki co nikt jeszcze nie wygrał głównej nagrody

A jeśli chodzi o nogę to ona tam jest :) ! Naprawdę ! Na dowód przesyłam inne ujęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, ale tak poważnie to powiedzcie co jest nie tak z tymi uszami ?

Ogon i grzywe dorobię, lejce i strzemiona też, ale uszy myślałem że są ok.

Ale wasze uwagi na temat uszu mnie zmartwiły. Przeglądnąłem stertę zdjęć najrózniejszych koni i na nich się wzorowałem ale może coś pomyliłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka zdjęć koni na których się wzorowałem. Na tych i na innych konie mają uszy do przodu, to psy kładą uszy po sobie. Konie które kładą uszy do tyłu sprzedają się za 1/3 ceny (tą informację znalazłem dziś na www.arabianhorse.society.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mi się podoba - bardzo lubie konie :) Jak dla mnie to nie tyle koń jest dziwny ale ta pani dziwnie na nim siedzi...nogi ma proste jak wciśnięta na my little pony lalka barbie - z tego co wiem to w zalezności od długości strzemion nogi są ugięte bardziej lub mniej - i zgadzam się z tym że jakoś oboje swiecą za idealnie - no chyba że jest to jakaś księżniczka i jej wypucowany konik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie nie jest zbyt dobrze... jeśli postać jest zrigowana to może postaraj się o bardziej naturalne ułożenie ciała... i co się stało z kamerą? prespektywa się tak rozjechała jakby to było mniejsze od żołnieżyka ołowianego, a mam wrażenie że to jest w skali naturalnej... więc taki FOV raczej odpada...

teksturki nie są zbyt dobrze wykonane... nie wiem sam... może zbyt ambitnie chciałeś men?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka, ekspert w sprawach koni:

 

Sluchajta mózgi! Mam własna klaczkę , a na koniach jeżdżę od 5 lat, więc wiem co mówie. Uszy konia mogą przybierać różne pozycje., Te świadczą o tym, że koń jest czymś zainteresowany co znjajduje się przed nim. Coś może usłyszał lub poczuł. Araby mają czasami nawet skieroweane uszy lekko do środka... Jeśli więc chodzi o pozę uszu to jest OK. Natomiast co do wielkości... Hmm\\.. Jak na tak potężnego konisia to uszka ciut są za drobne.

 

p.s. Koniercznie dodaj ten ogon i grzywę (nie zapomnij o grzywce z przodu!).

 

Pati

 

EDIT: Dobra już jej nie ma :D, więc dodam tylko, że na maxie to ona się nie zna, ale za to na koniach tak więc myślę, że to dobre rady.

 

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinię pani expert w sprawacj koni!

Powiększyć uszy -zaden problem ale przemodelować to trochę gorzej.

Wiem powinienem to dać do WIP, sorry ale trochę zamieszałem...

Dzieki wszystkim za uwagi !

Dzięki nim świat bedzie lepszy ( przynajmniej ten wyrenderowany w moim kompie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności