Skocz do zawartości

Wiz: Pasaż


Tores

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nice. :) tłoczno... :P

 

pochwal się skąd masz ludzików?? :) może jakieś namiary???

 

P.s.

choć te dwie kobikti(te za szybą) na poziomie -1 to jakoś dziwnie wyglądają, jakoś nie tak jak być powinno...

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo, jak dla mnie, to bardzo, bardzo fajnie się to prezentuje. Kawał dobrej roboty!:) Drażnią trochę mocne odbicia, tak na posadzce, jak i na czerwonej elewacji, co widoczne jest szczególnie pod samym dachem.

Panienki na pierwszym planie z racji swojej urody odwracają nieco uwagę od reszty;p

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 to ludzie jak dla mnie to poracha

 

Tomuś, rozwiń temat, bo ja Ciebie teraz nie rozumiem;) Przecież to naprawdę dobrze wygląda, do wizki centrum handlowego jak znalazł, a i wkomponowanie niczego sobie. Jest goood;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie poprawnie, jak bym robil penwie zrobił bym podobnie choc, 1.napewno zwrocil bym uwage, tak jak mowia koledzy ze odbicia sa za mocne 2. totalny brak cienia pod stopami ludzi przez co wygldaja jakby latali - ja rozumiem ze obrobic tyle ludzi to masakra, ale chocby ci na 1,2 planie koniecznie...

3. okna w suficie sa przejarane - nawet scianka ktora powinnabyc w cieniu jazy sie jak oswietona, troche dziwne... trzy - czy ta barierka szklana faktycznie tak wyglada technicznie? czy jej brak detalu ( nie znam sie).

4. jezeli sam robiles fotki ludzi i obrabiales, to dobrze miec w zestawie ludzi zfotografowanych faktycznie w centrum handlowym - chodzi o ich oswietlenie... sam bede musial zwrucic na to uwage tego lata, bo zamierzam zrobic sobie jakas biblioteke, bo mam dosc tych 3d paskwiszy:)

 

sorki - babeczka ma cien, ale to w sumie tylko 1 postac, dlatego moze nie zauwazylem, ale i tak cien jest zly :D gubi sie w tych ostrych odbiciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za komenty. Z wizkami jest tak, że robi się je pod klienta i trzeba sporo rzeczy robić których się nie chce. Zresztą sami napewno nie raz to przerabialiście. Niedoróbki zawsze się znajdą bo jest to już moja 4 wersja tego samego pasażu i po takim czasie już nie zwraca się uwagi na najmniejsze detale.

 

floo - wchodzisz na http://www.fotosearch.com i masz do wyboru i koloru jak cie stać a jak nie to kierunek google

Touch, Mortom - była wersja z mniejszymi odbiciami ale nie przeszła

Black Mamba - jacy wg ciebie powinni się tu znaleźć ludzie?

Xiz0r - masz racje to się sprzedaje

Morphe - nie było czasu na cienie pod stopami choć mi się podoba jak są a co do cieni od postaci to jedna babka w żakiecie po lewej jeszcze powinna mieć bo rzeczywiście stoi w promieniech słońca. Reszta na pierwszym planie jest ok bo renderowałem mapę światła. Okna są przejarane bo duży multipler był zaznaczony gdyż wychodziło za ciemne wnętrze. Wogóle wyrenderować te paski pod dachem to był koszmar, żeby baboli się nie narobiło. Co do barierek to montują takie w galeriach handlowych i pewnie nie tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz racje :D, wogole tak glupio napsialemz e zrobil bym podobnie - troche glupoty gadam, bo nie mam ani ludzi, ani wielu innych rzeczy :D tak ze sory za brak skromnosci, w sumie wogle malo wnetrz robie..... :) ale mialo byc krtycznie to tak cos wygrzebalem ;) ja tez sampokazuje jakies pracki - wszyscy slodza, a przeciez daleko temu wszystkiemu do idealu :/

 

no nic.. w kazdym razie przyszedl mi taki pomysl - a gdyby tak na opacity dawac plane z ludzmi i dac na niewidoczny dla camery? moze by sie sam cien zrobil fajny ? nie wiem czy to dobry pomysl czy chybiony, probowal ktos tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności