Napisano 22 Kwiecień 200816 l Witam!! kolejna bitewka :) tym razemnie musi byc bust wystarczy sama glowa z szyja :) temat bitwy to dziecko ale ma to byc dziecko kilku letnie tzw ustalmy, ze przedzial to 5-10 lat nie musza to byc konkretne osoby wazne zeby mialby klimat i byly bardzo "dzieciece" mialy dzieciecy charakter :) napisze, ze ja wzoruje sie na Haley Joel Osment--> kazdy moze wzorowac sie na czym chce :) tym razem mozna uzywac sculpterow jak i tradycyjnych softow :) jest tzw. wolna amerykanka :) peace :) LISTA: - zeet -nielot007
Napisano 22 Kwiecień 200816 l chłopczyk super :) może sie przyłącze ale to jeszcze nie pewne :D może później jak znajde czas pozdro.
Napisano 23 Kwiecień 200816 l Autor Witam!! fajnie, ze sie podoba :) czekam na jakiegos "konkurenta" bo samemu to smutno :D
Napisano 23 Kwiecień 200816 l no no masz talent do tych glowek :) Kolejna bitwa i kolejna porcja fajnych modeli :D pozdro !
Napisano 23 Kwiecień 200816 l Może znajdę chwilkę czasu i też dołączę, w końcu nie możemy pozwolić na to, żeby nielot bił się sam ze sobą :), btw. robisz bazę równocześnie ze sculptem czy resztę bańki masz "pod maską" czy też modelujesz, a screeny wrzucasz z Zb ?
Napisano 23 Kwiecień 200816 l Żeby nielot007 nie czuł sie samotnie od mnie łepetynka ,trochę jeszcze toporna :) ale na razie tyle wyszło.
Napisano 23 Kwiecień 200816 l zeet już miałem nadzieje że zrobię w wolnej chwili jakiś modelik, a tutaj pozamiatałeś, że nie ma sensu... :P nieźle :D
Napisano 24 Kwiecień 200816 l Autor Witam!! dzieki za komentsy zeet-->dopisany :) Hagelades--> baze mam ciagle ta sama ktora zrobilem ostatnie modele a reszte modelu poprostu ukrywam gdyz nieraz lepiej mi sie skupic na samej twarzy, tak screeny z zbrusha :) chyba zaczne od nowa (napewno) gdyz nie podoba mi sie to co zrobilem
Napisano 26 Kwiecień 200816 l Nielot - a jest szansa zebys nie robil nic nowego tylko wrocil do tego co masz w pierwszym poscie? Zapowiada sie bardzo dobrze i jakbys dociagnal do konca glowe, to zdecydowanie i o kilka dlugosci u mnie wygralbys z zeetem. A i taka jeszcze ogolna uwaga, nie trzymaj sie az tak kurczowo Kolbyego i reszty. To ryzykowne powtarzac po mistrzach:). Zeet - boje sie tej twarzy. Niby dziecieca, ale wzbudza we mnie niepokoj. Screen z boku zdradza bledy w proporcjach. Zrobiles mu rzadkie wloski (no i nie ukrywajmy, ze sie przy tym nienarobiles), a czaszka jest tak wysoka jakby mial cala czupryne. Oczy sa mniej wiecej w polowie wysokosci. U Ciebie znacznie nizej. W ogole oczy sa chyba zbyt male i zbyt szeroko rozstawione, dzieci sa dlatego takie slodkie ze maja je duze, o ile sie nie myle galki oczne rosna w ciagu dorastania niewiele w stosunku do reszty. Odstepstwa od tych norm wystepuja zawsze, ale jesli chcesz zrobic ladna twarz, to zdrowo byloby trzymac sie ich jak najblizej. Srodkowa czesc ust jest wysunieta chyba za bardzo do przodu.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto