Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mazda 2


makak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

z racji, że dawno nic nie robiłem, postanowiłem się zmusić i nad czymś przysiąść. Mój wybór padł na Mazde2. Nigdy nie robiłem żadnego samochodu [nie licząc tutka Lamborghini, ale nie dotarłem do końca], więc pomyślałem, że może w końcu czas zacząć. Na razie wygląda wszystko tak:

 

44c2b4c7539d465e.jpg

cbcb381a8e0a0983.jpg

0680681ac4e2b1d9.jpg

 

pozdrawiam,

makak_

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

makak_ - ładnie, tylko na końcu przy tym ostrym zejściu się 2 chamferów na przodzie przechodzące w drzwi jest krzywo troszkę :) lol, ale zamotałem :D

ReflectVision - jaki bolek? o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki jest sens na tym etapie zagęszczania siatki? tylko więcej możliwości walnięcia buga, nierówności ;) jak wygląda ładnie i schludnie po ms-ie to po co się pchać w niepotrzebne krawędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trosiek dzięki. Jeśli chodzi o mazde Patr'ego to przyznam, że siatki przydały się. Swoją drogą to niesamowite, że jakikolwiek się nie wybierze samochód do zrobienia, to i tak okazuje się, że już ktoś go machnął na forum ;)

patry dzięki. Krzywo jest nie tylko tutaj. Niestety nie byłem wstanie jakoś lepiej tego poprowadzić. No nic, może z czasem, przy kolejnym modelu powoli zacznie być lepiej.

TheCapo, 3D CREATIVE dzięki.

Co do zagęszczenia siatki, to właśnie się tak zrobiłem na początku. W tutku, który przez kawałek przemęczyłem, gość od razu jechał na zagęszczonej siatce, jak łatwo się domyślić narobiło mi się tyle bugów że hej. Skończyło się na tym, że zacząłem od początku zaczynając właśnie od prostej siatki.

 

No dobra, to zarzucam dalej.

b12cb8ea5638cdc2.jpg

b809d5433e5db4f7.jpg

aa87cc569f6086da.jpg

 

pozdrawiam,

makak_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

indian - dzięki :)

i jeszcze, sorki, że tak późno, jest mi wstyd

mrkrzysiek - dzięki :)

ReflectVision - faktycznie, była niezła lipa z tyłu, i nadal nie jestem zadowolony z siatki, ale się poddałem

 

no to chyba koniec tego co jest na zewnątrz

 

cy9KTfD66DK.jpg

 

cy9JCpz76cW.jpg

Edytowane przez makak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkopuje temat. Jak na razie coś takiego mi wyszło. Inna sprawa, że ciągle biję się z: Not enough mememory... :( I to co widać, wyszło z powyłączania części opcji. Jaki trzeba mieć sprzęt aby zwykły samochód wyrenderować? Ja mam może nie najnowszy (Q6600, 4GB), ale wydawało mi się że powinno styknąć :(

 

14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, sam nie wierzę aby to była wina sprzętu. Nie użyłem vraya, renderuję za pomocą Advanced Render, defaultowego rendera cinemy. Postanowiłem przetestować ostatnią wersję AR, bo do tej pory nie miałem z nią nic do czynienia. I jak na razie jest wesoło ;) Raczej nie mogłem nic poprzestawiać w samym rendererze, bo bo puściłem na defaultowych ustawieniach. No nic, posprawdzam co może być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie lipnie wyszły, dodatkowo głupio bo obok mojej pracy jakiś gość parkuje właśnie 2 i spokojnie mogę ją sobie obejrzeć z bliska. Jak uda mi się dojść z renderem do ładu to chyba je poprawię (co dziwne, na starym rendererze wszystko idzie, za to na nowym nic z tego :/).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie ale jakoś sobie poradziłem. Co prawda, zjechałem z ustawieniami, ale chyba do przełknięcia. Na razie nic nie ruszałem, ale to się powinno zmienić (poczytam może najpierw helpa co tam wymodzili w nowym AR, co by nie błądzić).

 

test_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey.

 

Samochód lewituje. to światełko z boku przejarane, opony moim zdaniem odstają (jakościowo) od modelu, tarcze masz z w jakiejś kosmicznej technologi robione bo świecą no chyba że się metal aż tak się nagrzał ;), wycieraczki nie są za małe ? Tyle co moim zdaniem "dziwne". Karoseria fajna i ja tam się na autach nie znam może ale lakier mi się podoba. Tak jak wyżej wnętrze dopracuj. W porównaniu z poprzednim renderem ten jest o wiele lepszy. Dajesz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności