Skocz do zawartości

Silver Award: ,,Alicja,,


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Dziękuję za miłe przyjęcie ostatniej pracki :P..pomyslałem ze dokończe zaczętą niegdys babke jusz ją tytaj na łamach forum w teczce pokazywalem jako cwiczenie ..cos mnie wzielo i podkończylem troszke ją :) Zapraszam do oglądania ,kommentowania i Pozdrawiam ...

acha ogółem jakies 30h z hakiem ....

 

 

Alicejpgmax.jpg

 

clous up...

 

1ass-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie nie janko nie sciemniaj tla, od dolu ladnie jest sciemnione, a twarz jest podkreslona wystarczajaco by dawalo wrazenie "bliskosci" w stosunku do kamery, imo nic nie zmieniaj :) twarzyczka swietna, i podziwiam w szczegolnosci tą lekkosc w wykonaniu wlosow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ : oki oki :) włoski pociągnołem najzwyklejszym kwadratowym z fotoszopa pędzlem

 

selfu: własnie sie tego troszke obawiałem ,,o czywiscie nie chciałem niczego z nikąd kopiowac , puki w mojej bańce cos sie nie urodzi samemu to tego nie smaruje ...zwierciadło najlepiej mi tu pasowało a ze zółte mysle ze tu inny kolor nie bardzo by tu podszedł :/...Oczywiscie z całym szacunkiem dla magicznej pracki Biglebowskiego ....

 

CzAk1: Dzięki:)

 

mant-raz: staram sobie je wyobrazic w najlepszym ustawieniu w głowie przed rysowaniem początkowych szkiców ..tam gdzie mój umysł jescze nie sięga :) staram sie oglądac duzo prac artystów bynajmniej nie kopiowac zestawien itp tylko obserwowac jak które kolory , jak ciekawie są zestawione ((i duuzo cwiczyc ))..ot cała filozofia (ale głównie to w bance obraz przed szkicami powstaje ) Dziękówka man

 

masz)rum : Dziękówka ze sie podoba :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyce zaznacz bardziej :D

 

A żółcienie łądne ale są też w miejscach gdzie powinno być SSS - a więc kolor czerwonawy, nie żółty. Teaz wygląda trochę jak z obcej rasy - z czymś żółtym zamiast krwi :P czepiam sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Świetne :) Przypomina mi bardzo "lampidło" bigleba klimatem i na szczęście jest na podobnym poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności