Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Honda Civic


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tym razem nie tak klasycznie jak ostatnio:)

Jak widać na renderach jest to Honda Civic V-tej generacji, wersja sedan. Pozwoliłem sobie dołożyć ospoilerowanie oraz felgi firmy Mugen.

Ponieważ Mugen nie produkuje dodatków do tego auta, sam zaprojektowałem zestaw na podstawie aktualnej oferty sklepu. Jedyne czego sam nie wymyśliłem to felgi oraz tłumiki.

Wnętrze zrobione żeby było, chociaż starałem się zachować dużo detalu.

Prawdopodobnie nie będe już nic w niej poprawiał, nie moge już patrzeć na to auto;)

 

No cóż, zapraszam do ogladania i komentowania.

Siatki, oraz inne wersje kolorystyczne w późniejszym terminie.

 

Kilka wersji w studio...

civic_01_mini.jpg civic_02_mini.jpg civic_03_mini.jpg civic_04_mini.jpg civic_05_mini.jpg

 

I takie ujęcie z broszurki:)

civic_06_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Lampy i opony pierwsza klasa!

Niestety reszta już gorsza :/ Model wydaje się krzywy jak już wspomnieli inni, materiały i studio powinno pójść raczej do poprawki :)

***

Edytowane przez patry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!!! Renderki bardzo ładne, choć samemu modelowi troszkę brakuje...

Ale podoba się... szczególnie światła.

Zawsze można się do czegoś przyczepić, że odbicia nie takie, że gruda na lakierze za duża :-P ale tak czy inaczej jest to dobra prezentacja modelu. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny model nie mniej fajnego samochodu. Chociaż bardziej lubię te hondy kolejnej generacji z małym grillem z przodu :)

Jak już wspomnieli przedmówcy lampy świetne, wnętrze raczej kiepskie. Zwłaszcza tylne zagłówki są kosmicznie wielkie. W oryginale też takie są?

No i tak jak było mówione - widać krzywizny zwłaszcza w okolicach drzwi.

 

EDIT:NA ujęciu 5 gdzie widać pół przodu i pół tyłu chyba ta tylna szyba trochę za bardzo odbija ten głośnik. Jego odbicie w szybie jest nienaturalnie ostre - moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to nie widzę tu nic szczególnego... po części zgadam się z ReflectVision - tylko światła i koła całe są na serio fajne. lakier - to zwykły carpaint z mentala z troszkę pozmieniamymi ustawieniami... model miejscami niedopracowany. światła na dole (to przeciwmgielne tak?) wyglądają jakby wogóle nie były oteksturowane. wnętrze ssie. nad rejestracją mogłeś troszkę posiedzieć bo znacząco psuje efekt ładnego samochodu. ale na pierwszy rzut oka przyjemnie to wygląda. ja bym pewnie tak nie potrafił ale musiałem tego krytycznego posta napisać :) wybacz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gdybym użył Mental Ray'a, to bym pokusił się o ten materiał ;)

 

Dziękuje wszystkim za komentarze, przydały się. Już wiem, że muszę więcej uwagi poświęcić wnętrzu, materiałom oraz studio. Postaram się też uniknąć niedoróbek w modelu :)

 

Siatki i inne wersje kolorystyczne będą dostępne po weekendzie.

 

Tutaj daje coś dla ciekawskich:

civic_clay_01_mini.jpg civic_clay_02_mini.jpg

civic_wire_01_mini.jpg civic_wire_02_mini.jpg

Edytowane przez HummFred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód wybrałeś najlepszy :)

wnętrze słabe, siatka słaba moim zdaniem :/

no i ogólnie troche pokrzywiony ale nie jest źle

jak możesz to podpowiedz jak zrobiłes te tylnie lampy bo wyglądają niemal idealnie, poza tym że w orginale są mniej przezroczyste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności