Skocz do zawartości

Sprzęt: VisBoard - 26-calowy monitor LCD z funkcją tabletu


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Cena zachęca. 5 razy tańsze niż Cintiq 21".

Można to gziesik namacalnie przetestować?

 

no właśnie cena budzi według mnie najwięcej wątpliwości, a tym samym jakość takiego tabletu. Jak dla mnie matryca nie musi być jakaś super, ponieważ jej zadaniem jest podgląd tego co i gdzie namaziałem :P Cintiq 21 chyba nie bez powodu jest taki drogi. I nie sądze, że aż tyle płaci się za marke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy za markę może "aż tyle" się nie płaci, ale jakąś część tej ceny napewno :P

a o matrycę pytam, bo sam tytuł mówi: 26-calowy monitor LCD z funkcją tabletu. Czyli to jest monitor, a tablet jest dodatkiem, nie tak jak w przypadku cintiq'a. Dobrze by było zobaczyć jakąś dokładniejszą specyfikację...

Edytowane przez matv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość viggen

Miałem okazję pobawaić się trochę podobnym sprzętem, wprawdzie nie ten model a 19 cali. Czułość nacisku i dokładność: żenująca. Do prezentacji może i się nadaje, do rysowania ,nie. Piórko jest ciężkie bo jest zasilane dwoma paluszkami, gumkę trzeba wybierać w sofcie. Matryca daje rade, kolory ok. Moje zdanie - lepiej zbierać na wacoma:)Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jeśli potrzebujesz tabletu do grafiki to nie znam konkurencyjnej marki dla Wacoma.

Ja i tak jestem na niego skazany, ponieważ tylko dla Wacoma są stery dla Linuksa :P a ja mam świra na jego punkcie, dalej się pewnie domyślacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności