Skocz do zawartości

Wiz 3D: H A N G A R - Biuro jakieś. Nowa wersja na 1 str.


!Ewert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja mam takie tylko male pytanie techniczne :) jezeli to jest biuro projektowe to ile osob tu projektuje ze trzeba wynajmowac hangar ? poza tym moze nie jestem projektantem czy architektem ale dla mnie zagospodarowanie tego terenu jest conajmniej bez sensu, po co ten stolik na srodku jak mozna by bylo jakies stanowiska tam zrobic ? Bo tak tylko marnujecie duzo miejsca na stoliczek :) I wogole to wnetrze nie przypomina studia gdzie projektuja ludzie tylko bardziej jakis breakout w banku czy innym miejscu podobnym.

Badyle niestety wygladaja jakby byly podlewane raz na rok i zeschly od slonca.

A i chyba najwazniejsze :) Gdzie tu jest swiatlo ? Jakies lampy czy cos ? oswietlic takie pomieszczenie w porze ziomowej czy jesiennej to troszke problemu jest, a tutaj wogole lamp nie ma.

ufff ale sie wypisalem no ale poprawcie to i tamto a bedzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wypowiem w sprawie modelingu (projekt nie mój a takie coś istnieje bo robiłem to z fotki) Celem było wierne odwzorowanie w 3d. Co przyświecało kolesiowi który to projektował nie wiem (nie wiem też jakie było jego przeznaczenie w rzeczywistości) Z czasem zmieniło sie parę rzeczy. Skonsultowałem sie z paroma osobami (dzięki za poświęcony czas :) ) Które powiedziały co jest nie tak i co zmienić, przez to spędzę nad tym jeszcze trochę czasu - kiedyś :P

 

hcpiter: Aktualne lampy to ściema troszeczkę, nowe będą kozackie :)

 

Komentujcie dalej dzięki temu wyjdzie z tego lepsza scenka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter- pewnie, masz racje. nazwaliśmy to tak dlatego że nie wiedzieliśmy sami co to jest ;)

 

Scena jest w FW a nie architekturze. Dlatego stolik i krzesła były ustawiane pod kadr.

A co z prze jaranie to kurde nie wiem, u mnie jest ok, nic mnie nie razi i jak dla mnie wyszło tak jak miało wyjść. Musze sobie chyba kupić dobry monitor bo ta iiyama nie sprawdza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że to hangar i ma wielgachne okno, ale nawet przy bezchmurnym niebie tam będzie panował lekki półmrok, a u ciebie wygląda to tak jakby promienie słońca przechodziły przez dach i równomiernie oświetlało pomieszczenie :P no i jakoś cieni nie ma za bardzo.

 

jeżeli uważacie, że to co pisze to bzdury to zapraszam na hale tenisową Wrocławskiego AWF. Bardzo podobna sytuacja. Cała jedna ściana jest przeszklona, a w środku jest zwyczajnie ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sufit super. naprawdę fajnie się tam układa światełko. za to dół... porażka. za mocne nasycenie kolorów. za dużo kontrastów i jakieś to takie cukierkowe... aż się w oczach kręci.

 

pokręciłem trochę w PS:

 

http://images27.fotosik.pl/231/af57c7ee31b54b48.jpg

 

 

no i bądź oryginalny i zamiast jakiegoś ultra hiper duper nowoczesnego stoliczka wrzuć coś ciekawszego. wrzuć coś co nie wygląda jak wyrżnięty z jednej formy odlew :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłoga ma ładną texturę, trochę przepalone przy oknie albo to odbicie w szybie takie jasne wyszło i niebo za oknem jakoś mnie draże to chyba największy minus bo tak całkiem fajnie wyszło mogłeś posiedzieć jeszcze z dzień nad tą scenką poprawić materiały bo jakoś odbić w nich brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Wy dach też wywalić...wszystko wywalić, a jak już nic nie będzie to wywalić pieniądze najlepiej w błoto ;)

 

OT: hcpiter masz taki ładny dyrektorski avatar, mogę zaporzyć krawat ? ;)

 

edit:

 

No to wezmę i spiracę :D

Edytowane przez La R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności