Skocz do zawartości

Scena 3D: GEISHA


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i zapraszam do komentowania. Praca wykonana w 3D VIZ + vray. Jako że Photoshopa znam średnio nie robiłem za wiele poprawek. Jesli ktoś ma więc jakieś ciekawe pomysły na postprodukcję to z chęcią zobaczę jakieś efekty.

 

http://img75.imageshack.us/img75/1964/geishavc0.jpg

 

 

Edit: Długo jakośnie mogłm sie zabrac za poprawki, ale w końcu zona mnie zmobilizowała (;)). Mam nazieję, ze teraz jest już ok.

 

duzy obrazek:

 

http://img397.imageshack.us/my.php?image=geishaostatecznemediumug4.jpg

Edytowane przez ThrudPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No niestety włosy równiez mi sie nie podobają ale lepszych nie potrafie już zrobić (przynajmniej na tę chwilę).

 

keraj 37 - na moim monitorze kolor jes troche różowawo fioletowy może lepiej by wyszło gdyby wpadało bardziej w ciepłe odcienie czerwieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalna wersja lepsza, ciplejsza, ładniejsza

 

co do włosów to nawet nie chodzi o ich wykonanie ale o estetyke (imho wygląda tak jakbyś jej z tyłu wygolił pare kosmyków, przyznaj)

 

dalej to, ręka lewituje? tak samo jak katana? razem z podstawką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna pracka klimatyczna... ten miecz do obrony czy sepuku ?

jedyne co kuleje to postac w szczegulnosci wlosy i zgjety lokiec ktory wyglada jak by sie wlasnie zlamal? :O ale calosc rekompensuje bardzo ladne tlo... tak czy siak pracka bardzo ladna

pozdro

J|L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d00b - przyznaję:) Przydałoby sie to poprawić w Photoshopie, Ale ogólnie z włosami miałem duzo problemu. Co do wydawało by sie lewitującej reki to jak nie kombinowałem światłem tak za cholerę nie było tam cienia ( może po raz kolejny by sie przydał szlif w PS)

 

J|L - Łokiec jak i sama sylwetka postaci były badane ze wszystkich stron i przy tej pozycji łokieć tak sie ustawia (wielkie podziekowania dla mojej żony za cierpliwość przy pozowaniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności