Skocz do zawartości

Scena 3d: Wall-e


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dawno nic nie zamieszczałem, więc czas najwyższy. W trakcie parnego i bezsłonecznego weekendu zdażyło mi się zrobić Wallego więc zamieszczam swoje wypociny. Całość machnięta w Maxie potem trochę podrasowana w PSie. Teraz mam w planach jakąś większą scenkę z Wallem w roli główne.

Pozdro and out.

2148414.jpg

Edytowane przez Simple_man
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajy modelik. Wyglada naprawde wypasnie.

Jedyni eod czego moglbym sie doczepic to textura raczek:)

Ale to juz sie czepiam pewnie dla tego bo wstalem dopiero co i jeszcze kawy nie wypilem:)

Czekamy na ta obiecana scenke:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie super wykonane, zwłaszcza tekstury dają radę. Faktycznie chyba brak jakiegoś lepsiejszego przedstawienia żeby ludzie mogli ocenić obrazek a nie tylko model. Jak oglądałem Wall-E najmocniej uderzyła mnie głębia i detal źrenic tego robota - ważne jakby Ci się to udało dobrze uchwycić. Zobacz Twój Wall-E się wydaje trochę martwy, spójrz jak jest na tym obrazku http://www.firstshowing.net/img/wall-e-poster1-big.jpg

 

"It's all in the eyes"

 

 

 

BTW: TY dawno czegoś nie zamieściłeś? :P:P

Edytowane przez ArTooRo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wysyp wallich teraz bedzie, sam o nim nawet myslalem:D Fajnie sie musi cos takiego animowac:) Aha, rzeczywiscie brakuje detalu troszke w tych oczetach, a to one buduja glownie wyraz jego "twarzy". Jednak praca na duzy plus:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności