Skocz do zawartości

[SSAT] Telewizyjna Diwa (prima donna of TV)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spodenki poprawię Aniu , a jak chodzi o bluzkę ... hmmm :P ubrałem taką samą zrobiłem sobie zdjęcie i modelowałem i muszę powiedzieć że włanie takie "bąble" zagiecia materiału koło szyi powstały na bluzce na mnie ...dokladnie tkaie same - moze jak nałoże materiał to bedize trochę lepiej wyglądało :)

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początku - JunioR dziękuję :) tak to jest jak się nie czyta do końca regulaminu hehe :P

 

a, oto i finalna pracka:

(czarnych pasków na górze i na dole nie ma w wersji "do druku". Są one zamieszczone po to, by oglądając, mieć chociażby na samym początku wrażenie, że scena jest w nocy :P)

koniecplusmyn9.jpg

 

wersja 1200x2100 z paskami (jpg):

koniecpluszj6.th.jpgthpix.gif

 

wersje 1200x2100 bez pasków:

(jpg):

konieciw0.th.jpgthpix.gif

 

(bmp):

koniec.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czizes... Zal mi tego chlopa. Wcale mu sie nie dziwie ze ucieka w alkoholizm. Wydaje mi sie ze zgubiles gdzies ten fantastyczny detal ktory widzialem na wczesniejszych up'ach. Niemniej jednak bardzo fajna pracka. Gratuluje i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elmo22 - dzięki:P mnie też było go żal gdy robiłem tą scenę:P Jak chodzi o detal to hmmm... masz rację - trochę go zniknęło przez ustawienia redera - aby wyrenderowało się w miarę szybko, a trochę po prostu nie jest pokazane, bo praca ewoluowała ciągle i np. po zrobieniu dokładnym wnętrza dłoni, doszedłem do wniosku, że będzie lepiej jak ich nie będzie widać ;P

 

fikołek - dzięki! :)

 

La R- dzięki! a ten facet ożenił się ze starszą :P ... i może z przymusu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przyznam ze jesli patrzy sie na ta pracke 5sec to wszytko jest cacy, z kazda kolejna sekunda wychodzi coraz wiecej bledow i niedorobek.

Najpierw zauwazylem ze babeczka mimo ze wyglada swietnie, hehe znczy sie tragicznie, ale swietnie to prawa noga nienaturalnie lewituje, niby drobiazg ale zawsze

kolejna rzecz to spodenki kolegi chyba potrojnie krokmalone? skoro nie poddaja sie prawu grawitacji, hehe tymbardziej ze chinczyli napewno nie wykonuja ich z grubej bawelny.

potem wystroj sceny jakis malo spojny, niby bieda, ale wyrozswietlane wszytko, a na koniec cienie, Nic nie rzuca cienia, nawet od lampy sufitowej gdzie mozna by sie spodziewac jakiegos cienika przynajmniej, ale nic, nic nie ma.

tak wiec praca mogla by byc calkiem fajna gdyby nie tyle felerow, podejzewam ze tak mozna by dalej z biegiem czasu wpatrywania sie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic - dziękuję Ci bardzo :) Przypatrując się mojej pracy po zrobieniu sam zauwazyłem, że może się wydawać że ta noga lewituje. Na prawdę ona dotyka ziemi tylko właśnie cienie się tak ułożyły, że wygląda jakby lewitowała (no i może zbyt mocny ambien occlusion dodany w tym miejscu).

 

Co do spodenek to najlespze jest to że mam takie same tylko niebieskie hehe - i przed modelowaniem usiadłem na fotelu pstryknąłem zdjęcie- i tak samo odstawały -co prawda są to spodenki "kąpielowe", ale facet też może mieć takie na sobie. One podpierają się na krześle i są dosyć twarde.

 

Jak chodzi o mało spójny wystrój sceny to chciałbym Cię prosić abyś rozwinął to co miałeś na myśli, to w przyszłości będę unikał takich błędów.

 

I ostatnia rzecz - czyli cienie - wszystko je rzuca, lampa na suficie jest zrobiona z materiału, przez który światło przenika i na suficie i na ścianach jest jej leciutka rozmyta poświata. Wszystko za sprawą gi i tego, że zastosowałem fizyczny model świała - zanika odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległości jaką przebędzie. Ściany są na tyle oddalone od lampy sufitowej, że są rozświetlone też przez fotony odbijające się od podłogi i sufitu :) rzeczy blisko siebie, np. puszki, tv i stolik, krzesło i podłoga, kaloryfer, kabel, obraz i ściana, ... rzucają cienie mocniejsze :)

 

Jeżeli z czymś co napisałem się nie zgadzasz, to bardzo proszę o odpowiedź :)

Edytowane przez danilo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności