Jump to content
danilo2

[SSAT] Telewizyjna Diwa (prima donna of TV)

Recommended Posts

Witam, moja praca będzie przedstawiała nieszczęśliwego, płaczącego kibica sportowego, siedzącego przed niedziałającym telewizorem, z programem telewizyjnym w rękach.

W tle widoczna jest skąpo ubrana żona, która swoją posturą przypomina hipopotama i to prawdopodobnie jej zasługą jest awaria. Nie może wręcz ukryć swojego zadowolenia z powodu obalenia telewizyjnej wymówki swojego męża :P

My project will show miseriable, crying sport's fan, who is sitting in front of not working TV with a TV-programm in his hand. In the background there will be almost nacked woman (his wife), who looks like an hippo and probably she is responisble for this damage :P

Życzę powodzenia pozostałym zawodnikom :)

KONIEC:

koniecplusmyn9.jpg

wersja 1200x2100 z paskami (jpg):

koniecpluszj6.th.jpgthpix.gif

wersje 1200x2100 bez pasków:

(jpg):

konieciw0.th.jpgthpix.gif

(bmp):

koniec.bmp

Edited by danilo2

update telewizora :) W głównym kadrze będzie widoczny przede wszystkim jego tył, dlatego dość dokładnie zrobiony :) Jeszcze oczywiście dużo brakuje, ale reszta zostanie zrobiona za 2 tygodnie jak wrócę z wakacji :P:D

tv1mv0.th.jpg

tv2jr3.th.jpg

Pozdrawiam :)

Witam wszystkich, zamieszczam kolejny update telewizora, materialami zajmę się potem, na razie skończe większość modeli. pozdrawiam :)

tv3hd9.th.jpg

Levus: dziękuję :)

Roszondas: proszę bardzo - pierwowzór fotela - będzie pokryty jakimś futrem na oparciu i podłokietnikach, następne rendery wkrótce :) pozdrawiam :)

tv4by4.th.jpg

Witam, przez ostatni czas "bawiłem" się włosami - futerkiem na kanapę - jak zrobię tekstury zaprezentuję również i to futerko.

Jak na razie kadr jaki sobie wyobrażam będzie prezentował się następująco:

sc1vc8.th.jpg

W miejscu boxa na ścianie będzie stała kobieta - żona "poszkodowanego męża" :) pozdrawiam :)

mateusz_s - dziękuję Ci bardzo :)

A tu mały update - zrobione okno, kaloryfer i próby kadru, aczkolwiek jeszcze może się zmienić :)

sc3pu3.th.jpg

U mnie to samo, jeśli chodzi o te zielone plamy.

Użyłeś zapewne SSS (na lampce?:) )w kombinacji z final gather i GI.

Jak wyłączysz GI i zostawisz samo FG zielone plamy znikną.

Póki co nie zastanawiałem się nad tym jeszcze. Prawdopodobnie ma to związek z samplowaniem oświetlenia.

EDIT:

pewnie scena jest niedoświetlona, za mało fotonów, może za mały radius fotonów.. przeanalizuj sobie tutek SWRSC o oświetlaniu sceny w mentalu i kombinuj. Znajdziesz w dziale z tutkami 3d.

I jakby co to rep dla SWRSC-a:p

Edited by Levus

no własniezastanawiałem się nad oświetleniem i tu coś dziwnego - dałem po 2 mln fotonów na swiało, dosyć duży radius - nie ma "pustych niepokrytych fotonami przestrzei", wyrzuciłem sss i ... plamki są nadal choć jest ich mało ... :(

edit: a najlepsze to jest to że czasami jak renderuje małe fotony to w scenie pojawiają mi się takie jaskrawe zielone fotoniki - (jak są większe i się "blendują" to też)

Nie jestem ekspertem od tego ale czasem zdarzaly mi sie czarne plamki bo cos sie skopalo w plikach z FG albo GI trzeba bylo je przeladowac.

Witam, obiecywany update - wreszcie render bez plam - pewien "cylinder" powodował błędy (?)

Zamieszczam próbną głowę żony "poszkodowanego" - niedługo dodam detale :)

twarz1db4.th.png

sc7finis0.th.jpg

widze że konkurencja nie śpi :D Pokuj bardzo fajny jedynie zrobilbym cos z poreczami na krzesle chociaz moze z teksturami bedzie dobrze prezentowac natomiast glowa do poprawkii

dziękuję happy-angel - na poręczach będzie futro, więc kształt byle jaki :P

A jak chodzi o poprawę głowy - mam zamiar dorobić szczegóły - ale jeśli są jakieś rażące niezgodności z anatomią to proszę napisz jakie :)

no włąsnie to jest z referek... widzisz takie bardzo duże grubaski na moich referkach tak własnie wyglądają ... dodam włosy i resztę "ciałka" i bedzie dobrze wszystko widać :) poza tym wcześniej napisałem że to żona :P

happy-angel, chyba nie widział wielu kobiet w życiu;p;p, a na pewno nie takich. Twarz jak najbardziej może podpasować do kobiety, po dodaniu włosów nikt nie powinien mieć wątpliwości.

Przy takiej masie wg mnie biust powinien być przynajmniej dwa razy dłuższy, no i te suty... :P

Skończony , bez tekstury model babki - będzie na drugim planie więc nie przykładałem super uwagi do szczegółów :)

zbrushdocumentcopyhx3.th.jpg

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy