Skocz do zawartości

Obiekt3d : Bron


jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Technicznie bardzo fajnie. Szczegółowo i dopracowanie.

 

Ale designowo (choć jest to w 100% subiektywne) coś mi w tym gunie nie gra. Bron jest jak rzeźba. Musi mieć swoja linie, proporcje i charakter. W ustaleniu tego bardzo pomaga zadanie sobie pytania w jakim celu została stworzona ta bron , dla kogo, jaki jest rodzaj tej broni i czym będzie strzelała.

 

Ja na przykład przesunął bym środek ciężkości tej broni bardziej do tyłu. (np. po przez wzmocnienie kolby) i w ogóle usunąłbym te dwie butle na dole.

 

Czekam na teksturki i model LP :D

 

Btw. Po co w tej broni celownik przeźrunkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta cos mi sie kszani mozila i nie moge sie logowac...

 

dzieki za komentarze jutrto sie zajme chyba jeszcze modelem .Co do designu to nie jest za bardzo oryginalny wzorowalem sie na kilku spluwach i dodawalem rzeczy od siebie.Przez co troche faktycznie spluwa sie wypatrzyla troche .Popracuje nad kolba bo faktycznie nie siedzi za bardzo i zmniejsze ten celownik ktory notabene zaporzyczylem z serii komiksowej walka o planete ladowanie w andach (ten z ais i sathamem). A te butle zostaja bo mam fajny pomysl na texturke .Czekam na wiecej uwag ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pozostaje sie tylko dolaczyc do wypowiedzi FX.

Model z wykonania bardzo fajny, jednak design troszke ssie. zbyt duzo roznych stylow wlozonych na jeden model - granatnik zywcem z m4a1, blaszkooslonki tuz przed wyswietlaczem przypominaja luski ryby, nadajac odrobine organicznego wygladu broni (albo nawet steampunkowego zaryzykowalbym rzec), a kolba, uchwyt i ogolem tylnia czesc karabinu twarda, kanciasta (takie jak imho powinno byc), a przod taki pozaakraglany jakby pistolet na wode :P

 

Ale wrazenie ogole pozotywne, nie zniechecaj sie tylko do pracy nad teksturami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w detal nie bede sie napewno pchal ale zmieniam kolbe na bardziej masywa imoze ten przod zmienie dzieki za komety , jutro zamykam temat modelowania, nie ma co sie rozczulac designerem to ja nie jestem takie rzeczy powinien koncepciarz narysowac...

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności