Skocz do zawartości

Obiekt 3D: pontiac - kolejny samochod...ale troszke inaczej:]


pg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 245
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zapewne mowa o renderku z maxa 5 - w takich klimatach, ale sie nei wzoruje niczym mialbyc kolejny sliczny samochodzik w wersji studyjnej, ale chec kreowania zmienial sie w rzadze destrukcji:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny pomysł, ganialne wykonanie !! Fakt, że brauje jeszcze zniszczeń wnetrza samochodu, ale napewno to \"naprawisz\" :D

Wy TEAM\'owcy to potraficie...ah...zazdroszcze wam umiejętności :)

 

Pozdr & Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, zamiast Pojazd 3D w temacie to Vehicle :D niedługo zapomnisz jak się mówi po polsku :D

a co do modelu to wygląda bardzo dobrze :) to znaczy wygląda strasznie, czyli świetnie :D;) ale najgorsze przed tobą :) texturowanie takiego auta będzie bardzo trudne, w końcu musisz odwzorować jakoś te zniszczenia na lakierze :) no ale pewnie dasz sobie radę :D

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm,poniewaz ja i photoshop to jak stare dobre malzenstwo-czyli sie nienawidizmy:)wiec ja zapewne tylko ten wrak zamapuje i porosze PENdzla,by uzyczyl swego telentu do materialow:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL powiedz jak zrobiles takie ladne wgniecenia hehehe

 

a teraz uwagi:

*siedzenia (poszarpac je ZNISZCZY, POCIAC, DESTURKCJAAAAAAAA!!!!!!

*od lat 30 istnieje cos takiego jak szyba klejona ktora nie zostawia odlamkow wiekszych niz 1cm2 wiec wymien to rozbita szyba na tokowa (moze pajaczki na niej porob)

*wygnij palak od przedniej szyby (zaden wandal by tego nei opuscil

*a gdzie dach????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, swietny pomysl i realizacja, niecierpliwie oczekuje kontynuacji i teksturek.

Jak widac porzadni wandale sie dobrali do tego autka. Ale jakos nie moge zrozumiec dlaczego zaden z nich nie skopal tego niegdys pieknie chromowanego przedniego zderzaka. On specjalnie taki sterylny czy po prostu pamiec zawiodla i wyszla malutka niekonsekwencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za krytyke:)

 

szybki pojda do wymiany-jestem w tarkcie obmyslanai koncepcji wykonania nowych:)

 

niedlugo zamieszcze siateczki

 

a tu skromny poczatek sceny - zapomina polna droga an zadupiu jakims - PIERWSZY raz bawie sie w ogrodnika...

 

 

 

pon15.jpg

 

 

 

 

pon16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack - to sa obrazki typu ZNAJDŹ 11 RÓŻNIC :) A tak na poważnie świetny model choć to żadna sztuka, mi bez specjalnego starania sie wychodza takie pogięte te samochody ;) Co do sceny to moze postaw go troche na poboczu tej drogi i zrób wyjeżdżone ślady naokoło. To tylko taka mała sugestia. Świetna robota i powodzenia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehehe,hmm, wiec...wczoraj w nocy jakos wiecej roznic widzilaem w tej trawie:)no ale podopowiem,ze gestoscia trawy-hehe,chociaz teraz sam ledwo roznice widze:)

 

 

co do drogi i ustawienia auta - ja podchodze do 3d bardzij wizualnie niz merytorycznie - nie jest to f/x do filmu,wiec moge pozowlic sobie na niescislosci z prawdopodobienstwem - stawiam glowny nacisk na wizualna i estetyczna strone pracy - jesli wygalda dobrze, to nei wazne, czy w rowie czy an drodze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sie czepiam, ale skoro lampa prawego reflektora zwisa, to kabelek, naktorym wisi powinien byc naprezony :) a u Ciebie jakis taki sflaczały,

poza tym git! zawsze chcialem miec podobny samochod :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga to plane (odpowiednio poorany na editable poly)nastepnie 5 roznych wariacji kamienia(mniejsze/wieksze/kanciaste/okrogle) ktore rozrzucilem scatter\'em - im mniejszy kamyczek tym wiecej kopii - najmniejszych jest cos kolo 2000. A na koneic posialem trawke - dwa rodzaje zdzblow/zdzebul/itp:) - mniejszych jest jakies 30 000, a wiekszych z 15 000 - tez rozsaine scatter\'em(tym razem na zazancoznych facach, a nie jak kamyki na calym plane)

 

 

PENdzel - daj znac na dresa - tez chce sie wyrzyc!!!

 

a tu obiecana siateczka:

 

 

 

pon-wire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko jest naprawde super!!! git!!!

 

ps. Draakul to czy przewody beda napiete czy tez nie to zalezy od ich grubosci i od tego czy jest to linka (wtedy by byla napieta) czy jednolity drut (i wtedy nie bedzie naprezony) a wtedy jak mi wiadomo to przewody zrobione z linki nie byly popularne w motoryzacji

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności