Skocz do zawartości

Wip 2D: Maul


Nubb

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem młodzieży!

 

Podzielam się pracą co w trakcie produkcji jest. Taka dzika horda mi się imaginuje. Fajnie byłoby wyciągnąć jakiś epicki oddech więc jakieś porady byłyby fajowe :)

 

Pozdrawiam serdecznie-

nubbprewjupa9.jpg

Edytowane przez Nubb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a mi jakos tak od razu stanela przed oczami taka scenka, ze za tym duzym jest cala horda takich malczakow jak ten na dole, ktorzy sa uzbrojeni po zeby i rwa sie do walki ("wysypuja" sie zza plecow tego duzego probujac przejsc mu po plecach, miedzy nogami..itp...) a ten duzy na przyklad moze ich jedna reka powstrzymywac a w drugiej trzymac jakas bron w wyzywajacej pozie (tak samo te malczaki niektore mogly by miec takie wyzywajace pozy...), tak zeby stworzyc wrazenie, ze zaraz poza kadrem po lewej jest na przyklad druga horda, z ktora ci chca sie napierniczac... mozna by na przyklad dac jakies mocne swiatlo z lewej strony, zeby zasugerowac, ze tam cos sie dzieje, wtedy moze praca wyjdzie bardziej epicka a mnie zamknieta w sobie (bo masz chyba, tak jak ja, tendencje do robienia takich statycznych rysunow w stylu "zdjecie rodzinne"....;])

 

ale sie zagalopowalem troche... to w koncu Twoj rysun..;) ale moze cos Ci sie przyda z tych wypocin...

 

pozdrowki i czekam na rozwoj akcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohooo lord! Jakiś rozbuchany pomysł fajny! Absolutnie idę na to. Cały czas walczę u siebie z tymi kompozycjami z nad jajecznicy ;). Od Ciebie biorę pomysł, wzbogacam o fajne rady Morbida ( kadr, machiny, kłęby ) miksuję razem, podpisuję jako swoje i zgarniam nagrodę w tańcu z gwiazdami :D Dzięki Panowie za rady. Biorę je do siebie i do serca. Do zobaczenia w kolejnych odsłonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee :) co można radzić dla Mistrza co tak pędzlem operuje i takowe świadome plamy stawia.

Jedno co mi obraz ten na myśl nasnuwa, to jak Waść wspomniałeś nieco epickim epizodem pachnący motyw, widząc twarze onych istot w śpiewie chóralnym dodał bym z tyłu nieco stołów, osnuł to w nieco bardziej przyziemne barwy zatęchłych karczm, małemu dodał lutnie co by piknie grał, a dużemu w rękę bukłaczek miodu ;).

 

//pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za cenne rady. Powolutku mając je w sercu staram się popychać tę ilustrację do przodu. Front zaleję dość gęsto szarżującą dziczą gnomów, gdzieniegdzie blade światło pochodni coby ożywić scenę i marzy mi się jakaś na wpół zrujnowana machina oblężnicza w tle. Taka dość podniszczona ze światełkiem przedzierającym się już gęsto między dechami i poprzez dziury po pociskach. Wojna to rzeka, w której pływam... ;)

 

maulwg9ce8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady. Dla wszystkich co uważali, że drąca ryja bestyja była fajna- bogaty w tę wiedzę powziąłem decyzję, że doczeka się ona nowej pracy. Będzie srogo, mrocznie i niebezpiecznie ;)

 

A tym czasem kolejny krok w pracy obecnej. Wszelkie słowo krytyki pomocnym mi będzie :)

 

Pozdrawiam

 

maulho2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ręka z czymś brązowym w dłoni zupełnie nie pasuje wg mnie. Moim zdaniem mógłbyś jeszcze wypełnić czymś lewy dolny róg ale jakieś tam tło tak jak na wcześniejszych mogłoby zostać. Już nie będe pisał że super extra świetnie bo to chyba wiesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troll z przodu, mimo że jest świetny troszkę psuje dynamikę, pojawia się znikąd i do tego ten stwór z błękitnym dywanem ;) pewnie to bęben, ale kojarzy mi się z jakimś materiałem. Krzycząca bestia rządzi, mógłbyś skarykaturować ją do takiego chudzielca jak resztę. Przesunąłbym także całą kompozycję w lewo, aby główny jegomość wysunął się bardziej na środek, dzięki czemu mógłbyś pokazać większą ilość nacierających trolli, daleko w tle z dzidami i wszelkim ustrojstwem w powietrzu jakieś flagi etc. ja się nie znam i w ogóle, ale właśnie tak to widzę. Pozdrawiam. Praca oczywiście prześwietna w każdej wersji!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że są takie miejsca jak to :) Dzięki serdeczne wszystkim za cenne rady. Przydają się tak w tej pracy jak i zapewne przydadzą się później. Po dłuższych chwilach spędzonych na kontemplowaniu tej pracy absolutnie zgadzam się z tym, że ten pokurcz na przedzie psował całość. Tak odczyt jak i nie dawał rady stylistycznie.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za dobre słowo.

 

EDIT: przywracam potwora :D

 

Odgarniam.

maulmr2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Dzięki wszystkim za cenne uwagi, krytykę i motywację. Jestem już nieco zmęczony tematem bo popełniam po raz kolejny ten sam błąd - męczę pracę za długo. Teraz więc odłożę ją na parę tygodni, niech dojrzeje. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak:

 

maulud3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Twoj talent do rysunku. Jesli moge wtracic swoje trzy grosze - to mam wrazenie, ze pierwszy plan zlewa sie w jedno. Brak mi miejsca, ktore naprawde przyciaga uwage - niby powinien byc nim ten pomaranczowo ubrany koles, ale uwage od niego odciaga pomaranczowe podniebienie psiska. Przygas tu i owdzie te akcenty barwne i wyostrz to co jest naprawde wazne. Jesli za duzo rzeczy jest waznych, to przestaja one byc wazne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetna stylistyka, krzywe to takie i to mi się podoba ;P nie wiem tylko czy potrzebne jest te turkusowe podświetlenie od prawej, mnie osobiście teraz troche rozprasza ale za to fajnie mogło by wygladać gdybyś kadr lekko poszerzył z prawej i walnął taką hordę ciągnącą się po horyzont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności