Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się, że jednak ta postać ma stosunkowo zbyt długie nogi, bądź zbyt krótkie ręce (z czego lewa wyszła IMO brzydko) Potwór mógłby być w ruchu (np. szybko przebiegać pod postacią), ale to już Twoja koncepcja i nie będę się wtrącał. Jak na bazgranie dla relaksu, dość ładne. Ciekawi mnie, czy coś jeszcze z tego masz zamiar wykrzesać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wychodzą Ci bryłki. miło popatrzeć. Podoba mi się ten pędzelek, którym robisz detal skóry przy organice i też np na trawie w ostatnim) :D Możesz się nim podzielić, albo napisać coś o nim więcej? :D

 

Tekstura, którą wrzucasz na całą pracę (na samym końcu chyba) mogłaby zniknąć w niektórych miejscach, bo teraz robi się przez nią taka pikseloza spłaszczająca całość. Przez chwilę myślałem, ze to przez słabą jakość zapisu do jpg np panu z postu # 65 zupełnie to nie służy, a usunięcie tego tam to byłaby chwila.

 

btw znalazłem jakiś czas temu Twój SB na ca.org daleko zaszedłeś od tamtego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem zebym ciezko pracował ale staram sie nieopierdalać perfidnie

..co do efektu pixelozy to uwielbiam go ale w tym konkretnym przykladzie nie chodzilo mi o oddanie glebi albo cośtam,,bardziej o klatke pacjenta.. i textury nie narzucalem na konccu :P ona caly czas[odpoczatku do konca bazgrolenia] byla na "goornej warstwie" tak dla pobudzenia wyobrazni..

 

29v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułaa ten ostatni picek super. Chętnie bym go zobaczył wykończonego i w kolorze. Jedynie ta lewa strona picka mało oferuje atrakcji. Można by pokombinować coś z tą częścią jeśli byś chciał kiedyś go wykończyć. Szczególnie podobają mi się bryłki mięśni na potworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniemam, ze Leszkowi chodizlo o cos takiego.

Zmniejsyzlem te zkontrast na niektorych mniejistotnych postaciach, by skupic wzrok widza na akcji dziejacejs ie najblizej widza.

 

P.S Bardzo sie rozwinales, bedziesz wacpan kiedys master.

 

last09live2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności