Skocz do zawartości

SiCK66


sicksicksick

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 599
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hy, a ja bylem pewien ze to jest anderłoter, chociaz po lewej jakis ptak siedzi na tym kablu. To chyba przez taka zielonkawa tonacje, wielkiego falujacego glona po lewej i kilka krasnorostow ktore osadzily sie na kablu. Poza tym postac wyglada jakby bezwladnie unosila sie w wodzie. I jeszcze te białe babelki... Jestem kompletnie konfjuzd co do miejsca akcji, ale i tak mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anderłater, konfjuzd? Kocham Cię Polsko...

Co do sceny, też sądziłem, że pod wodą, ale postać trzyma strzelbę co zmienia sens bycia na dnie, choć to sztuka tu wszystko możliwe... pracka super. Brakuje wrażenia przestrzeni przez co obiekty wydają mi się bardzo bliskie niemal sprawiając, że "nurek" jest kolosem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

561x3.jpg

..nienawidzę malować ale nie umiem przestać ^^

małe poprawki.. ale jeszcze bardziej nienawidze wyślizganych fałszywych artów bez kreski i widocznego * brusha.. ohyda ..

dzieki za komenty..skromne ale zawsze to cos heeh..

 

Rotcore nie martw sie nie podmalowałem zadnej starej fantastyki LOL..ale faktycznie nic tu nowego nie widze eheh.. nie mam weny do tego szitu.. pzdr

Edytowane przez sicksicksick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niekonsekwencje w oswietleniu.

To w ogole dzien czy noc? Niebo wskazuje na dzien a swieca sie wszsytkie swiatla w budynkach moze warto inne zdjecie znalezc? :) Cien jaki rzuca katana jest zly calkowicie. Zastanow sie czy powinien tam w ogole byc skad pada swiatlo?

oddziel wyrazniej plany jakis delikatny fog narzuc na tlo

Gargulce za ciemne odbij troche swiatelka an nich

Te kolce w okolicach lechtaczki sa smiszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie na maxa przemawia ostatnia japonszczyzna! super zroznicowane plany.! jaaa... w okolo5 min!? matko... ale te Twoje zycie goni... rozumiem ze niektórzy mowia ze nie mają czasu bo to i tamto... ale tak jak Ty to oni chyba czasu nie wykorzystują xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze pewnie konczyl nie bedziesz to tylko wspomne ze kolano lewe cos nie tegys, moglo by byc nizej bądz wyzej, chociaz... wtedy by juz nie wygladalo tak "wypróżniająco!" :)) bardzo fajne kolorki i szkoda ze z prawej tak pusto ;)) pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie ostatni nie podoba; zwłaszcza te macki po bokach.

Za to ten enviro jest naprawde spoko; bardzo mi sie podobają te siatki po prawej stronie. wydaje mi się że całość wyglądałaby jeszcze lepiej, gdyby na moście było więcej detalu, i np gdyby był wykonany lasso toolem, tym wielokątnym. bo troche jest mało tchniczny ten most, a na dodatek ten brak geometrii jest podkreślony tym że most jest ucięty kadrem, który jest zdecydowanie prostą linią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leży perspektywa leży :P a jeśli horyzont jest przechylony, to nie na korzyść obrazka, bo jeszcze bardziej potęguje błędny skrót.

 

ale ostatni świetny - może ten robak ma za duże nogi, ale genralnie czuje sie klimat :)

a, i świetna sygnaturka. taka japonizująca. dziwne że nie zwróciłam wcześniej uwagi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bazgram ..bo juz wszystkie pomki wyokgladalem i internet mnie nie zaskakuje heheeh niczym ..wiec opcja albo chlac z kumplami albo cos pomalowac,, a czy step back nie mnie oceniac.. a i tak.. noo .. te "speedy" zazwyczaj max na 3 warstwa ch maluje na koncu i tak londuja na jednej warstwie , jest bardziej analogowo heeh..cheers

 

tcwik-cs5.jpg

tcwik-1011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności