Skocz do zawartości

Moje wypociny :)


jacenty

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ziomki postanowilem zrobic dluzy temat w do ktorego bede wrzucal swoje speedy.Zapraszam do ogladania i kometowania .NA poczatek 2 glowki

 

 

http://img205.imageshack.us/img205/9448/kolo14ti8.jpg

 

 

http://img139.imageshack.us/img139/5854/kolo15dq8.jpg

 

 

klikajcie na linki nie na zalaczniki bo cos sie nie zlinkowalo dokonca dobrze:)

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok dzieki za kometny. Otoz z wlosami masz eta racje ,sproro stracily ze speculara bo zaczolem je recznie podrysowywac zeby zwiekszyc rodzielczosc.Nastepnym razem nie poprelnie tego bledu i zrobie odrazu wlosy w odpowiedniej rozdzielczosci bo reczne podmalowywanie to jednak nie to. Co do skina hm mi sie taki styl podoba , mniejweicej to chcialem osiagnac.Screen jest z vieporta mayowego bardzo ladnie pracuja w ruchu swiatla z normalami i specularami z drugiej strony moze macie racje zeby w wyrazistrzy i roznorodny skin robic .Nic zobaczymy ten model odpuszczam sobie ..

Edytowane przez jacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie ucho (choć mało je widać pod takim kątem), płaskie wargi, dziurki w nosie chyba niezrobione należycie.

Zmarszczki miedzy brwiami na czole też mogłyby być bardziej przekonujące.

Ogólnie rzecz biorąc całkiem sympatycznie:)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy troche jakby doklejone i brwi nie teges, powinny być jakby to powiedzięc... powinny skręcać w zewnętrzną stronę twrzy... bynajmniej mi się tak zdaje.... I jeszcze górna okolica oka mi się nie podoba. Pozatem Fajnie i nie mam do czego się przyczepić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

texturowana pecyna fajna bardzo , nie podbają mi sie jednak okolice gornych powiek oraz oczy tzn brak speca na nich ,

dziadek władek tez cool zastanawia mnie jednak zawsze robienie brwi w 3d ktore na modelach nie wyglada według mnie fajnie w koncu to są włosy a nie pasma czy tez prety zbrojeniowe fi 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki rycerzyk do ktorego jakos nie mam ostatnio szczescia zeby go zrobic .zaplanowalem sobie go na ten miesiac ale mnie mocno grypsko rozlozylo i duzop zaplau stacilem .Wrzucam tyle ile udalo mi sie zrobic ... To jest mocny vip ale ciekawe jestem waszego pierwszego wrazenia

rycerz03qq1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrazenie? fajny

 

Na razie moge powiedziec tylko tyle, ze przydaloby sie troche zroznicowac kolorki bo strasznie szaro wypada.

 

Model wporzadku. Tekstory moznaby troche przybrudzic bo wydaja sie strasznie sterylne

 

Mysle ze warto go skonczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek,ale czy warto sie tym przejmować? W Oblivionie niby to metalowe zbroje fajnie się rozciągały przy dowolnym ataku i mnie jakoś specjalnie to nie przeszkadzało. Grunt ze ma dobrze wyglądać. 3/4 postaci robionych przez cedrika z ZBC wogółe nie mogłaby się poruszać... Ale who cares... ładnie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności