Skocz do zawartości

Teczka 2D: Urbanboogie


Urbanboogie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 507
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziekuje, tez misie jakos bardziej podobal pierwszy. Sie. Probuje teraz jakos madrzej dzialac pedzlem zeby nie bylo ciapaniny i niepotrzebnych sladow, ale i zbytniego wylizania - no ale jeszcze mam nad czym pracowac ;)

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki EthicallyChallenged, masz racje. W dzisiejszym chcialem dodac troche takich akcentow, co by lewelsy bardziej zapelnic, tak jak z reszta i gutekfiutek na to zwracal uwage, ale to chyba jeszcze nie do konca to. Z poprzedniego bylem chyba nieco bardziej zadowolony :) Jak zwykle bede wdzieczny za rady

 

wampirv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo bardzo fajna galeria, widać postęp. Dla mnie ołówek to z doświadczenia mordownia i spowalniacz pracy ale ja z natury tylko na A2 rysuje. Polecam spróbowanie węgla, ja od pierwszej czy drugiej już polubiłem skubańca :D

A co do tego łysego gościa to świetnie zagrałeś światłem, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze chopoki!

 

Tym czasem archiwizuje pracke z czelendza:

 

cthulu4.jpg

 

Większa wersja:

http://img199.imageshack.us/img199/8338/cthulu3.jpg

 

Jakies dwie szybsze i nie dokonczone martwe, ktore chyba jednak nie powinny sie tu znalezc :D

 

martwazeswinia.jpg

 

samochodz.jpg

 

I najnowsza pracka, poszukujac nowych srodkow wyrazu czy jakos tak, postanowilem pobawic sie teksturami i zrobilem takie (dosc ograne ;>) postapo. Nie wiem ktora wersja kolorystyczna jest lepsza, ta pierwsza brudniejsza, a w drugiej czuc jakby delikatna nutke oldskul sf :)

 

postapo1mniejszy.jpg

 

postapo2mniejszy.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze! Z tymi martwymi to racja ze dupa, glownie dlatego ze sluzyly mi do przestudiowania jednego konkretnego problemu i np kolorki zupelnie sobie olalem. Ale uwagi na pewno sie przydadza bo z kolorami tak czy inaczej mam problemy.

 

W zyciu kazdego wannabe konceptartysty przychodzi moment, gdy otrzymuje polecenia narysowania czegos elfopodobnego. Ja zostalem niedawno poproszony o zrobienie konceptu drowa - to podobno takie male slodkie elfy, z tym ze brzydkie i niedobre. Wrzucam na razie taka podstawe z ktora potem bede kombinowal dodajac wlochy i ubranka.

 

drow6mniejszy2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chuopy :) Z innowacja to u mnie jeszcze slabo, ale mysle ze z czasem, jak wszystko, i to sie poprawi. Inna sprawa, ze nie chcialem przekombinowac, concept robie tym razem pod 3d (4k poly to i detali za duzo nie bedzie) i jak zauwazyl emmilius, swiatlo jest dosc nijakie. Zalezalo mi raczej na tym zeby wyszedl dosyc czytelny i byl pozniej wzorem przy robieniu tekstur. Pierwszy raz cos takiego robie, wiec wszelkie porady sa na wage zlota! Nad ta zbroja nie bede juz siedzial, na tej samej bazie powstana inne i we fryzjera bede sie musial jeszcze pobawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Hmm... Z zalozenia to te nogawki to takie obcisle rajtuzy i dopiero na nie sa zalozone te pancerne majty (co by go zanadto nie obcieralo tu i ówdzie). Nie wiem czy to wytlumaczenie cos zmienia, ale skoro nie widac tego na pierwszy rzut oka to najwyrazniej cos spieprzylem :) dzieki za komentarz!

 

Fryzjera? Hehe, to pamiętaj że Drowy mają często białe włosy - jak mleko. =] Powodzonka

 

Dzieki emmilius - takie wlasnie dostalem wytyczne :)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta anatomia to nieee wiem, nieee wiem, autorytetem dla siebie na pewno nie jestem :D Jak sa uwagi chetnie wyslucham. Dzieki za zainteresowanie Panowie.

 

Nie chcialem byc goloslowny i zaczalem te Biebrze na tygodniowy speedpainting, ale stwierdzilem ze po 1,5 h praca nie nadawala sie do pokazania i na spokojnie to sobie dokonczylem poza konkursem. Za duzo czasu trace na eksperymenty zeby sie na tym etapie bawic w tygodniowy speedpainting, a zrezygnowac z nich nie moge, bo za duzo radochy sprawiaja :D W przypadku tego obrazka niczego sobie nie zalowalem, chcialem zeby bylo bardzo naciapane. Jak eksperymentowac to eksperymentowac! ;) Z tego samego powodu nie obraze sie jak ktos mocno skrytykuje.

 

los2u.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten łoś: faktycznie otoczenie nieco naciapane i nachlastane "farbą" ale trzeba przyznać że dzięki temu sprawia wrażenie takich starych ilustracji do książek :D dobrze że nie dodałeś tu fioletów, bo wtedy zaczęłoby przypominać te realistyczne landszafty :P

 

a łoś jest naprawde fajny. taki tajemniczy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciapane fajnie,ale troche mdle;/ fajnie jak w pracy pojawia sie w jakims miejscu mocniejszy akcent,czy to kolorystyczny, czy tez troche bardziej dopieszczony detalem... u ciebie wszystko jest potraktowane jednakowo, technicznie fajnie,ale takie nudnawe-bez kopa;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty, ostatnio lubie takie stonowane obrazki robic, ale z tymi akcentami to chyba racja. Generalnie dobrze wiem o tej zasadzie, ale nie zawsze udaje mi sie ja zastosowac ;) i szczerze mowiac to przy tej pracy mocno sie nastaralem zeby usunac wszystkie akcenty ktore zbytnio odciagaly wzrok od losia. Moze jeszcze troche z nim pokombinuje... :>

 

Theltona: zaintrygowalo mnie to co napisalas o fioletach, teraz mam ochote troche ich tam nawpieprzac zeby zobaczyc efekt :P

 

Icecold: to i tak nie jest taki zwykly los, tylko losiolak! Moze jakbym mu troche krwi z pyska puscil to cos by poprawilo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności