Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Custom Chopper - Spider


Rekomendowane odpowiedzi

Pokazal Pitekkkk... pokaze i ja.... ;) taka o to skromna interpretacja tematu "zaprojektuj dwa kółka". Zależało mi przede wszystki na zachowaniu klasycznych (i mam nadzieje w miarę ergonomicznych) proporcji chopper'a, by oprocz wrazen estetycznych zapewnial jeszcze komfort jazdy bez potrzeby wizyty u masazysty;)

 

Model powstal w jakies 5 dni + 2-3 dni zajely mi ustawienia swiatel, materialow oraz rendering w rodzialce 3200x2000. Finalny efekt moze nie jest w 100% zgodny z tym co chcialem osiagnac (ehh troche sie za pozno obejrzalem za tym konkursem:) ), ale jak na pierwsze boje z motocyklami to jestem zadowolony z efektow, a i zawsze jakies doswiadczenie wpada:) Mile widziane komentarze:)

 

pozdrawiam

 

pk3dspiderall3oi8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Maszyna prezentuje się bardzo ładnie:D bardzo podoba mi się malowanie. niestety w praktyce mógłby ją dosiadać chyba tylko gibon (chociaż pewnie też nie), przeciętny człowiek nie będzie w stanie dosięgnąć dłońmi kierownicy a stopami podnóżków tego cuda:)

 

ps. w czym renderujesz?

Edytowane przez wogrodnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogrodnik - przy moim 1,95m nie mialbym chyba wiekszego problemu;) PS Rendering w V-rayu + drobny retusz w PS

 

Marcin_ps - pytanie powinno brzmiec: nie od kiedy a do kiedy;D do czasu az mnie ta konfiguracja nie bedzie meczyla, poki co jest jeszcze w miare wystarczajaca zwlaszcza przy wsparciu 2 podobnych maszyn:]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Tylko może ten kolor czerwony troszke za bardzo wali po oczach, i jak już ktos pisał kierownica za daleko - trzeba by sie położyć praktycznie na baku, żeby jej dosięgnąć. No ale to już szczegół. Ogólnie fajowy modelik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba i nie podoba.

Podoba mi się motorek sam w sobie.

Natomiast render mi się nie podoba bardzo,w porównaniu z jakością jaką zwykle pokazujesz.

 

Rozmyty maping na oponie przy feldze, materiał karoserii nie podchodzi mi, tak samo jak chrom, który wyszedł bardzo biednie (szczególnie na pierwszym renderze na wydechu), i (ło mamo) na zbliżeniu z kurkiem od baku. Nieciekawe reflekty, brak okluzji.

Fajny byłby materiał oponki, gdyby nie bump, który na pierwszym screenie wygląda płasko, tak samo na rzucie od boku.

No zdecydowanie materiały (i studio? nie znam się na renderach studyjnych:D) pozostawiają do życzenia.

 

pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze w Maya niecałe pół roku (co prawda tylko dla zabawy, ale kto wie co później) i nadal nie umiem texturować a co dopiero coś takiego zrobic. Jak dla mnie bomba. Poprzednicy krytykowali kolor, a mi sie bardzo podoba, chociaz te serduszka takie mało 'męskie' :P

Zazdroszczę takich umiejętności.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności