Skocz do zawartości

Scena 3d : Garaże...


kulexy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kulexy, mógłbyś umieszczać rendery na innym serwie? Interia jest cholernie wolna:/ Polecam lycos.co.uk Szybko i bez bólu:) A co do pracki To nie jest źle:] Będziesz miał roboty za to z texturkami. Hłehłe:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by kozioo

Kulexy, mógłbyś umieszczać rendery na innym serwie? Interia jest cholernie wolna:/ Polecam lycos.co.uk Szybko i bez bólu:) Hłehłe:]

 

 

Ja polecam www.angelfire.com

20 mb i szybsze niz wiekszosc polskich:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi wam o obrazki (postep roboty) czy np. o referencje w postaci zdjec, itp.??

 

kozioo - no tego sie boje, a textury mam porobione jussz razem z fotkami, wiec :) do roboty :D a co do tych serverow to faktycznie zmienie serwer, moze sam postawie :D:D:D:P

Pablo - Otoczenie sie postaram zrobic, nic nie bede zastepowal fotka, bedfzie to pokaz moich mozliwosci :P

Skilo - Co do serwerof to pomysle, zorietuje sie w ofercie niektorych serwisow :)

Rdo - Dzieki! ale jak sobie dobrze przypominam, to z Piwka nie mozna hotlinkowac, i nie bedzie obrazkow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kompozycja z tym slupem z tylu, minimalnie obniz horyzont, bo za duzo dolu - chyba ze tam jakas akcja sie bedzie dziala ?!

Czyzby stado szeregowych garazy mialo cos w sobie interesujacego? Hmm na Twoim renderku wydaje sie, ze tak:) A juz napewno bedzie jeszcze bardziej interesujace jesli pojawi sie tam jakis \"obiekt ludzki\"

CHYBA Podejde z aparatem na jakies osiedle w najblizszym czasie i sie nad tym zastanowie! :)

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sugestia - rezygnacja z kolorow - ucieczka w duotony, sepie ~ brązy + zielenie, niech to bedzie klimat taki niepokojący np. wizja czlowieka idacego do swojego garazu z przesladującą myslą ze po otwarciu - za drzwiami nie zastanie swojej wypieszczonej Beemki czy stuningowanego duzego fiata!!! Niech niebo zawiera niespokojne chmury barwione brązem (jakby z filtrem polowkowym czerwonym) Proponuje postawic w prawym mocnym punkcie - sylwetkę ów zmartwionego goscia zmierzajacego do garazu, (...) jakiś czarny kociar przebiegajacy droge w oddali czy cuś?!

Trudno mi to przekazac, ale warto sie wzorowac np. na nastroju szanownego kolegi - moderatora Batou, w jego scenie z kamienica.

 

Tak to jakos zrob - powinno byc ponadprzecietnie ;)

 

pozdr

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i od poczatku postanowilem zrobic te texturki... oto texturka nalozona na garaz... dodane jeszcze beda zacieki jakies, itp... Jak sie wam podoba, czekam na objektywne sugestie i komentarze... Dzieki MareG... tego potrzebowalem :) skorzystam z twoich \'uwag\'...

07.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje troche to zroznicowac. Te \"drzwi\" (nie wiem jak to nazwac) brazowe, te biale inne jeszcze jakies obskurne, pomalowane spray`ami, dorzuc jakichs kartonow, jedne drzwi uchylone daj jakies rynny, smieci, trawy przy scianach i moze zamiast asfaltu jakas taka zwirowa droge ?

 

Narazie wyglada spoko :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec po (dlugiej / krotkiej - niepotrzebne nie czytac:) ) przerwie zamieszczam updejt... dodalem drzewko i poprawilem texture... przerwa byla spowodowana problemami ze sprzetem a takze ze wzgledu na shkole :(

 

:) oto update... kijowo mi liscie wyszly :P

 

08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawa dla ciebie, podoba mi sie to bardzo, szkoda tylko ze przed rzadnym garazem nie stoi jakis samochod, ale mam nadzieje ze w przyszlosci sie to zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności