Skocz do zawartości

Postać 3d: Troll Bagienny


Gość Bad Moon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Bad Moon

DraB, J|L, snajper992 - thnx :]

_Arti_ - zazdroszczę :]

SereCk - właściwie to nie 5 tylko 3 i 1/2 h

Ania - no bo to są oczy trolli bagiennych, one tak mają

Chrupek - w moich okolicach takie właśnie zamieszkują :]

floo - właściwie to nad texturą spędziłem najmniej czasu, kilkanaście minut ciapania w Zbrushu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bad Moon

Właściwie to nawet render nie jest, tylko screenshot ze Zbrusha. Następnym razem puszcze jakiś render. A co do tej odkrywczości, to chciałem zrobić cokolwiek w ZB bo można oszaleć gdy się przez długi czas robi praktycznie tylko enviro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było napisać w tytule - Postać3d : Angela Merkel i zaraz by było wieksze zainteresowanie

 

a tak na powaznie to gratuluje ze w takim czasie udalo ci sie cos takiego zrobic, az wole nie myslec ile by mi to czasu zajelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbrush pewnie??

>>>

...to chciałem zrobić cokolwiek w ZB...

Właściwie to nawet render nie jest, tylko screenshot ze Zbrusha...

 

Od siebie powiem że fajny, ale jak na mieszkańca bagna wygląda bardzo czysto. Nie wiem czy grałeś w gothica:nk - tam na bagiennych trollach rosły jakieś mchy i inne porosty - może też byś poszedł w tym kierunku?

Ogólnie to bardzo mi się podoba :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model fajny, ale płasko to wygląda, render w Zbrushu trwa jakieś 5min na najwyższym samplingu a zupełnie inaczej wygląda niż printscreen. Gdybym nie wiedział, że to Zbrush to pomyślał bym, że to 2D. Tylko render mi się nie podoba, a reszta bardzo OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności