Skocz do zawartości

postac 3d: panna /murzyn


Miroslav

Rekomendowane odpowiedzi

musze troche odpoczac od subaru i biore sie za robienie panienki... jest to moj 2gi model wogole i pierwszy czlekoksztaltny..

oto poczatki twarzy.. daje na forum we wczesnej fazie bo subaru dałem za pozno i ciezko mi juz byłoi siatke poprawic. robiłem to kilka godz.. czekam na rady.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem to ona trochę jak męszczyzna wygląda, ale to może być wina braku reszty głowy, więc się zbytnio nie przejmuj...

2-wygląda jakby miała zeza rozbieżnego...

3-masz za to całkiem ładną ciateczkę :D

pozdro i powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha no wiem ze \'to\' nie bardzo kobiece i z tym sie własnie mecze, jakies dziwne mam blueprinty;/ dzieki za komentarze:) miło ze sie nie czepiacie za bardzo siatki bo z nia mam zawsze problemy... aaaa macie jakis fajny sposób na włosy?? model ma byc tak med-poly.. moze jakis tutek? qrde niewiele zrobiłem ale jak sie wraca o 21 ze szkoły:( pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueprinta masz strasznie uproszczonego...

z tego co widzę to szkic z książki loomisa.

jeszcze nie modelowałem człowieka, ale gdybym zaczoł to napewno bym sobie jakąs fotkę ustawił w tle...

to nie samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec prawdopodobnie zrobie najpierw czarnucha a potem pomecze sie jednak z laską:) musze tylko pomyslec jeszcze jaką zrobic reszte murzyna :D dzieki za komentarze .. jutro pewnie zamieszcze cos wiecej bo dzis troche mnie kacyk męczy:) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no ta \"laska\" to wygląda jak \"przedrugowana zakonnica, córka brutalnego alkoholika\". Gliniano plastelinowe włoski nadają jej subtelnego uroku, cera stylizowana na \"dwudziestoletni pobyt w nowosybirskim śmietnisku\" też przypadła mi do gustu.

 

Druga praca podkreśliła fakt że nie masz na razie pomysłu co zrobić jak się to zdjęcie od przodu kończy... Może chwilowy zastój nie wiem... Fajnie że ustawiłeś delikatne światło w czarnej scenie... Dużo widać... Kurcze do takiego celu wystarczyło to zdjęcie obrobić w shopie... Po co męczyć się z Maxem? Cośtam umiesz ale na razie to się \"rzygać\" chce jak się na to patrzy i czyta.

 

 

Podsumowanie- Białachy nie znają się na CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke przesadziłes z budowa ciała. I miesnie są chyba zbyt \"mocne\", popracuj nad nimi, wez anatomie człowieka do łapek i przysiedz nac tym.Miesnie wymagają poprawy, bo w tej pozie wygląda to troche nienaturalnie. Co do twarzy nie wyglada ona tak zle. Nie podoba mi sie bardzo szeroki rozstaw oczu.No i jak powiedział gotham, nie masz chyba do końca pomysłu co z tym zrobic, a to nigdy dobrze na prace nie wpływa.

Poza tym nie podoba mi sie temat.

To tyle, pracuj nad tym, bo jeszcze sporo musisz sie nauczyc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawiłem sie z miesniami z przodu..

-Tiger1313, wzoruje sie na zdjęciu pudzianowskiego:) nie są za mocne:P chociaz jeszcze im sporo brakuje by były dobre;/

Toudajew- nie zastanawiałem sie nad tym, nie wiem zreszta czy bym dał rade- przy drobnym ruchu kazdy miesien zmienia pozycje a troche je tu widac:)

Pierzak- hahahahah:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności