Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bedyk


Bedyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

profil czarnucha w czapce. Co mam na mysli piszac 'zjechane proporcje'? delikatnie wydluzona geba,delikatnie wysuniete usta, podniesione ucho, zwęzona głowa...nawet jezeli nie zrobiles tego celowo to tak sie to czyta. Ale to akurat fajna sprawa. Lubie delikatną swobodę w rysowaniu portretow,anatomii. tyle;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ćwiczeń przed wakacjami robiłem taki workout

-1 chapter vilppu i rysowanie razem z nim

-x ćwiczeń danej parti ciała męskiej/damskiej ( w moim przpadku było chyba 4 na płeć jak dobrze pamiętam)

-x ćwiczeń z wyobraźni danej parti, jak wyżej

 

Potem kolejny chapter i łączyłem juz poznaną wiedzę. Czyli jak przerobiłem klatę potem miałem miednice to już w ćwiczeniach starałem się robić i jedno i drugie. aż udało mi się złożyć całego człowieczka... Niestety jak się nie robi na bieżąco ćwiczeń to szybko to paruje ;/

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim: chyba uderzę w tą stronę w kolejnych obrazkach

ICE: THX!

Coyote: też próbuję od czasu do czasu jakieś systematyczności, ale niestety deficyt czasu często to weryfikuje. poza tym czuje się jakbym szykował się na olimpiadę ;D

 

z cyklu, zajaw na cartoon style:

 

wiedzmin620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stać Cie na więcej. Nie wiem czemu, ale nie chciało Ci się robić tego wiedźmaka. Jedyne co jest w nim dobre to buty i rękojeść miecza. Lubie twoje pracki, ale ta jest nawet odrzucająca. Czemu taki kolor? I z jednej strony na odwal, a z drugiej tak nadziubdziałeś, że wygląda jakby był owłosiony wszędzie (nawet na ubraniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Status: Thx za opierpapier, mam nadzieję, że nie pójdzie w las. co do butów i rękojeści to najkrucej je katowałem, może dlatego wydają się lepsze =]

emmilius: Thx/ towarowy, towarowy =]

Radix: to od wywijania młynka =]

 

Jeszcze trochę cartoonowych historii:

 

smoczyleb720.jpg

 

Unfinished

gnom2.jpg

 

Kilka obrazków do niezależnego projektu, który upadł zanim jeszcze na dobre wystartował:

 

chlopiezsierpemiwidlami.jpg

 

chlopwoj1620.jpg

 

chlopaupy620.jpg

 

noweglowy1620.jpg

 

noweglowy2620.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj z zupełnie innej beczki, mam do was ludziska ogromna prośbę.

Proszę was o opinię na temat tego layoutu,

jest to wspólne portfolio pewnej kliki z troszkę inną twórczością niż ta do której mogłem was przyzwyczaić. Tak sobie to dłubię kurując przeziębienie, ale zupełnie nie wiem co o tym sądzić bo specem w tych kwestiach nie jestem.

Oczywiście nagłówek do doszlifowania, albo do zrobienia całkowicie od początku, ale stylistyka podobna, więcej nie pisze, żeby nic nie sugerować.

Pzdr

 

Edit

Sor że nie w dziale Webart ale z tego co zaobserwowałem to chyba trup jest =/

 

gffstrona3.jpg

 

 

gffstrona5.jpg

Edytowane przez Bedyk
sdg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle... podoba się... jest luz, jest fajne wizualnie... niekoniecznie czytelne jest to co w nagłówku ale zawsze miałem problem z odczytywaniem grafiti... także się nie sugeruj... można by też przesunąć go w dół bo chyba sporo ucięty jest... pokaż jeszcze jak będą wyglądać poszczególne podstrony, np. galeria, albo coś z tekstem, jak będzie rozmieszczony i jakim fontem... a w galerii jak rozmieszczone fotki, czy prace i w jaki sposób przewijane... pozdron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rotcore: thx, no może wrzucę resztę, na razie jednak zależy mi na opinii na jak najwcześniejszym etapie żeby sprawdzić czy ten kierunek ma w ogóle sens,bo generalnie jest mały konflikt w ekipie ja robię i mam fan a reszta kręci nosami=]

ola-f: a no widzisz, powinienem napisać wcześniej, bo strona nie powstaje bez powodu, generalnie z załogą mamy na koncie kilka pracek dla agencji reklamowych przy różnych promocjach, udziały w eventach, jakieś dekoracje, wystroje, murale, witryny sklepowe itp.wszystko mniej lub bardziej zahaczające o stylistykę graffiti/street-art, suma sumarum strona mam być portfolio które będziemy mogli prezentować klientom. Ja chciałbym żeby stylistyka jednak nawiązywała do tradycyjnego graffiti reszta towarzystwa uderza raczej w stonowaną poważną estetykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt jest spoko, tylko typografia już jest zbyt męcząca. Jak pracowałeś z agencjami to wiesz jak mało jest na wszystko czasu i trochę męczy odszyfrowywanie znaczków w poszukiwaniu menu. Na pewno powinniście pozostawić to niebieskie tło, bo jest dobre i już wiele mówi o Was, linki postarałbym się jednak na Waszym miejscu zrobić czytelniejsze znacznie, szczególnie jeżeli robicie czasem cokolwiek poza klasycznym street artem inaczej możecie odpaść czasem z rzeczy, które da się wykonać ale nie zapytano Was przez zwykłe zaszufladkowanie.

Jeżeli cokolwiek mniej zahacza o street art to koniecznie na pierwszej stronie powinny być realizacje.

Dziś wszedłem na stronkę Zbyszka Lenarda, bo mamy wspólną markę w folio, by sprawdzić do jeszcze dla nich robił i byłem zaskoczony czytelnością strony. Nie sugeruje zmiany w tym kierunku ale wyobraź sobie, ze np. Twój klient rozmawia wlasnie przez telefon i nie moze skupic sie na stronie ale wchodzi by załatwić dwie sprawy w jednym czasie - jego strona jest idealnym przykładem ułatwiającym szybkie poznanie folio agencyjnego http://eyescream.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się ostatnio obijałem

a to pare klopsów z tego mrocznego okresu

opinie mile widziane...

bolek800h.jpg

aktualny tsp

zyomen800.jpg

przy tych dwóch będę wdzięczny za słowo o kolorach bo to w sumie test dla nowego monitora

michfejs800bezokul.jpg

michfejs800okul.jpg

auto

96284394.jpg

refka, fejs jak fejs ale z ucha to jestem dumny=]

dziadus800h.jpg

i coś do czego straciłem cierpliwość

piratozmora800h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dałeś takie mocne światło z tyłu to aż sie prosi żeby przywalić poziomami, przyciemnij gościa, lepiej wygląda, sprawdzałem, hmm i może jednak jakiś kolor w tle... na twarzy mógłbyś mocniej brylę wydobyć, zwłaszcza nosa... przyjemne ogólnie, dłonie też zacne i ten ziomek pod nimi, fajnie tam ściana potraktowana kolorystycznie... hmm powiem to co sobie też ostatnio mowię (ale mi nie wychodzi), więcej i częściej :P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u gościa z fajką zobaczyłbym jak głowa ma sie do środkowej linii tułowia, z kolei u cavemana to bym spróbował głowę troszkę do góry i w naszą stronę odwrócić może by troszkę ciekawiej wyglądało (choć teraz też jest oki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wrzuty ostatnie. Nie wiem jak to przeoczyłem, to się chyba zapatrzenie w siebie nazywa =]. Kraś z młotkiem da best, myślę tylko że parę blików na metalowych elementach bardziej by poróżniło materiały. Ziom z fają też charakterny. Co mi się podoba to to że postaci "pewnie" na glebie stoją, dobrze się to czyta. Ale caveman mi się nie podoba. Słabo wypada na tle reszty. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności