Skocz do zawartości

Teczka 2D: Bedyk


Bedyk

Rekomendowane odpowiedzi

WitamRaz kozie śmieć =]Trema jest, ale trudno...Tabletem posługuje się od roku, forum obserwuje trochę krócej(solidna dawka wiedzy i inspiracji).Wiem, że nie wypracowałem jeszcze żadnego indywidualnego, porywającego stylu, ale mam nadzieje, że nikogo nie przerażą moje koszmarki.Zresztą nie ma co pitolić, zapraszam do oglądania i z góry dziękuje za wyrażanie opinii i konstruktywnej krytyki.Pozdrawiam55157225.jpg36940011.jpg86490770.jpg62747638.jpg65172854.jpg36663642.jpgFrodo czeka na przemalowanie =p72497102.jpg46561964.jpgmartwa natura z przesłaniem =]

Edytowane przez Bedyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 388
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Początek jest bardzo udany. Smoczek najbardziej pewnie będzie się podobać ludziom ale i martwa natura wyszła kul (btw to jakiś studencki zestaw pierwszej pomocy ?; ). Bałwan jest mi bliski bo też kiedyś na coś podobnego wpadłem, znaczy nie dosłownie ;D. No i tyle.. Wrzucaj, dziel się, baw się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźisiaj na zajęciach: 1,5h, węgiel, karton 100x70

asp.jpg

 

dźisiaj po zajęciach (refki)

gry1.jpg

 

gry2.jpg

 

refka,

to rozmycie to kaszana, nie?

pifpaf.jpg

 

zapraszam do komentowania, do pracy wykonanej węglem może w najbliższym czasie wrócę wiec za uwagi na jej temat będę szczególnie wdzięczny

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj rozmycie służy temu, by wyszczególnić inny element pracy, tu niestety tak nie wyszło - to tak na temat twojego pytania o kaszanie. Jednak bez rozmycia praca wygląda fajnie, tak samo zresztą jak pierwszy węgiel, oraz pierwsze góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja

z całej teczki ( bo jakoś wcześniej nie skomentowałem :) ) najmocniejszy i najbardziej mi się podoba - smoczy złodziej, naprawdę swietna praca. Jeśli chodzi o nowe wrzutki :) najbardziej przypadł mi do gustu niebieski widoczek- łądny kolor, światło i taki jakiś świeży, bardzo fajny, chociaż drugi również niczego sobie ;) węgiel, jak to wegiel ma swój klimat, natomiast gościu z ganem średnio mi się podoba, ale zdecydowanie lepiej bez blura

Pozdrawiam

Edytowane przez Kubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy czyms takim ostatnio sie relaksuje

dlógopis,flamaster korektor, ponizej jedna z wersji kolorystycznych: akwarela

 

postac pewnie sporej czesci forumowiczow znana, ciekaw jestem czy ktos poznaje (?)

 

uwagi mile widziane=]

 

tbteczka.jpg

 

tbkolteczka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

zadko tu ostatnio zagladam, a to ze wzgledu na szkole i robotke, niestety zadko tez siadam ostatnio do tabletu, ale nalezy sie chwila wytchnienia

wrzucam obrazek ktory zaczolem rysowac ok 2 miesiecy temu, niewkrecając sie w niego zbytnio na starcie, ale cos nie pozwala mi o nim zapomniec =] a teraz traktuje go w kategori "mam 5 min przerwy to se podziubdziam"

moze to kwestia braku konkretnej koncepcji, moze jakiegos szczegulu...niewiem

moze ktos cos zaowazy, jestem ciekaw waszych uwag

krasmalj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

wrzucam kilka obrazkow z zostatniego miesiaca, moze troche starszych. zewzgledu na sesje i plener nie przykladalem sie do nich za bardzo, jak widac. mam swiadomosc ze to niezle scierwo =] ale mimo wszystko pokazuje, moze jak ktos to obsmieje to latwiej bedzie mi wyrwac sie z impasu.

tzatem wszelkie opinie mile widziane

pozdr

 

gam3d.jpg

 

expm3d.jpg

odposcilem =/

zamm3d.jpg

a z tego to powstalo

bm3d.jpg

wariacja do poprzedniego tematu

szalm3d.jpg

unfinished

szm3d1.jpg

szm3d2.jpg

szm3d3.jpg

 

skarb3dmax.jpg

 

ebm3d.jpg

 

zmm3d.jpg

 

sm3d.jpg

 

k1m3d.jpg

 

km3d.jpg

 

szalonyrobotmax3da.jpg

szalonyrobot5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ze statkiem faktycznie spoko i przedostatni smok tez bardzo fajny (jakos tak fajnie udalo Ci sie ruch w nim zlapac, poza tym nie ma tych karykaturalnych pazurow, ktore troche mnie denerwuja w reszcie smokow ;]). Generelanie b&w wychodza spoko, a kolorowych jakos nie kupuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanboogie: tenx

lordbiernac:karykaturalnosc o ktorej wspomniales przy smoku to moja zmora, ktora nieobiawia sie chyba tylko gdy robie studium z natury =/

WWWoj:w kolorze rzeczywiscie nie czuje sie najswobodniej, nie wiem o co chodzi wiec obstawiem, ze to braki w podstawowej wiedzy na temat koloru i swiatla =/

 

wlanie na tym mi ostatnio zalezy, zeby podkrecic naturalizm w swoich obrazkach, w przedstawieniach i kolorze, wiem napewno ze przeszkadza mi w tym moja tendencja do uglaskiwania obrazkow, jak ktos widzi cos jeszcz to chetnie sie o tym dowiem

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoki czarno-białe bardzo fajne. W ogóle rysowane prace ciekawe, dużo się dzieje z kreską. Kolorowe morduje chyba blur, zbyt mało kontrastu i mechaniczność brusha. No ale moje digitale kolorowe też leżą, więc g. warte takie rady amatora...

Ja generalnie lubię widzieć ślad narzędzia w pracy, wtedy nabiera to jakiegoś wyrazu, charakteru. Nawet jeśli jest karykaturalne, przerysowane. Natomiast zrobienie ślicznie wypucowanej, wycacanej pracy która nie będzie przy tym nijaka, mdła to chyba wyższa szkoła jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panRebonka: no to mamy podobne upodobania, tez generalnie lubie dukt nazedzi i udaje mi sie go zachowac ale w malarstwie tradycyjnym, z natury, gdy siadam do tabletu przestaje nad tym panowac i wychodza takie "landrynki wylizane", podejzewam ze to kwestia ciaglego siekania szkicow, do czego nie moge sie ostatnio zebrac.

ponizej przyklad, mam nadzieje ze to ostatni z takich obrazkow.

 

opinie mile widziane

szybsmom3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no na bank to sa te babeczki z Dove :P ale jakośna tych szkicach wyglądają nawet bardziej hot! :) w ogóle te szkice laseczek miód malina :) bardzo smakowite :P fajnie Ci te szkcie idą, oby tak dalej - pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeci rząd zdecydwoanie mocniejszy :) myślę, że by poskładali tych na górze bez problemu :P bardzo fajne :) mój ulubiony to: pierwszy od prawej w drugim rzędzie, no i pierwszy z lewej i środkowy z dolnego rzędu - fajne :)

Edytowane przez Kubasa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne technicznie te postacie ci zaczynają wychodzic, na kilku tych ostatnich świetne światło sie pojawiło, na innych za to jak by go nie było wcale (np.pierwsze dwa z drugiego rzędu) posiłkowałes się fotami przy tych ze światłem? Proporcje juz łapiesz dobrze, (moze oprócz drugiego w pierwszym rzędzie, bark mu trochę ucieka).

wszystko fajnie od strony warsztatu, ale jak się patrzy na tych koleśi to się ma wrażenie że to takie wieśniory z wciśniętym ekwipunkiem (co z resztą nie mija się z prawdą historyczną) ale moze przydały by im się bardziej majestatyczne pozy bo wygladaja jak by nie wiedzieli co ze soba zrobic w tym momencie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubasa: no mi podchodza najbardzie: 1,6,7,8 zewzgledu na swobodna kreskei, najsilniejsze kontrasty i jakiekolwiek zroznicowanie w probie oddania materialow

masz)rum: rzeczywiscie wygladaja troche jak jakas band parobkow =]

ich wizerunki nie mijaja sie z prawda historyczna o ile mozna w tej kwesti ufac czlonkom bractw i fanatykom takich historycznych przebieranek bo to zdiecia ze stron wlasnie takich bractw sluzyly mi za referki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te męskie portrety, szczególnie ten drugi bardzo naturalny. Maseczki też fajne. Ucieczka fajnie wymyślona, bardzo dobry kadr. Za to zombi to Ci nie wyszedł, nie przemawia do mnie, jest raczej śmieszny niż straszny, generalnie jakiś taki drętwy w kolorze jak i w rysunku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po malej przerwie / zarobieniu / kryzysie tworczym a raczej nietworczym ;]

oczywiscie komenty mile widzianepoz

drawiam

 

swiatelko

madziam3dv.jpg

a tutaj jeszcze stary speedzik

samurajm3d.jpg

swiatelko ,metal, kolorki, elementoszczaki zbroii, ref z filmu

lebalm3d.jpg

lebal1m3d.jpg

takie potworki powstawaly jak przez czas jakis nie mialem dostempu do tabcia

lotr1qm3d.jpg

lotr1qwm3d.jpg

portretm3d.jpg

listopm3d.jpg

swiatelko, refka z filmu

speed1m3d.jpg

aktualny tsp, ref

dewism3d.jpg

i kolorek na szybkosci

dewiscolm3d.jpg

Edytowane przez Bedyk
sie zapomnialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności