Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem ładnie tylko nie podoba mi się doniczka :) Chodzi mi o ten wzorek. W ogóle doniczka dziwnie (i chyba lewituje :D).

 

Dywan według mnie ma za duże (nie wiem jak to się zwie, ale włoski) i są za grube w porównaniu do tego z evermotion :)

 

To wszystko ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey

 

Ogólnie bardzo przyjemne:) Z takich praktycznych spraw to płytki na podłodze wydaja się zbyt duże, nie wie czy takie produkują:P Druga sprawa to tv, ekran powinien być bardziej matowy, przynajmniej tak mi się wydaje;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytki ogromniaste! Jak sofy raczej są głębokie na 90cm to płytka wygląda jakby miała 150x150cm :D! Fliziarz to pudzian! Tak to wszystko mi się podoba , oprócz widoku, niby pokazuje wszystko a tak na prawdę nie jest korzystny, rzuciłbym widok jakoś po skosie pomieszczenia. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interior wyglada na pusty z tego powodu, że sofa jest za mała jak na to pomieszczenie. Podlogi to raczej modna ostatnio w nowoczesnych wnetrzach wylewka przemysłowa (obicia zależne od składu wierzchniej warstwy choć jak ktoś da za dużo żywicy to się później zabić można), wiec o wielkość "płytek" nie ma co się czepiać (to nie są płytki a "fugi" powstają z tego prostego powodu,że nie wylewa się całości podłogi za jednym zamachem :) ). Lepiej jest jak było na początku

Plazma powinna miec bedziej matowy ekran a nie jaśniejszy. Trochę drażni powtarzalność płyt na ścianie.

Ogólnie jest git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

z mojej strony: ładnie :)

 

wydaje mi się że półki po prawej stronie powinny być troszkę wyższe.

Trochę dziwnie wyglądają te lampy przed obrazem (czy jest to odbicie?).

Ciężko mi powiedzieć.

 

Ale ogólnie widać progres w Twoich prackach, gratki :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności