Skocz do zawartości

Krotka animacja: Zapping


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haha. Bardzo fajne. Ładne obrazki, zabawna historyjka, ogólnie bardzo fajny short. Chyba nie ma się co na siłę czepiać fabuły. Że co? Za mało głębi filozoficznej? Z zamierzenia chyba miał być prosty gag (gad?). Motyw ze Star Wars rzeczywiście dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie każdy short musi mieć głębię i przekaz i być nie wiadomo jak oryginalny.

Tutaj jest prosty gag nawet nie tyle śmieszny co pozytywnie nastrajający i wesoły i wystarczy. Wolę dobrze zrealizowaną głupotkę niż koncepcyjnie niesamowity film zrobiony tak że nie daje się oglądać. Autorzy dali radę, nie zrobili filmu życia i założę się że nie to było ich ambicją.

 

Traitor, o ile pamiętam też miałeś w planach anime która fabularnie nie miażdżyła a miała być jedynie żartem więc tym bardziej nie rozumiem.

 

Większość po oznajmieniu że short jest płytki i tak wróci do modelowania czołgu albo gołej panny ze skrzydłami i mieczem : )

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcialbys ogladnac ten short raz jeszcze?

 

Jak najbardziej.

Zgadzam się z biglebowskym. To nie jakiś film wszechczasów, kandydat do Oscara itp, ale też nie miał taki być. Krótka zabawna historyjka z założenia, ot co. I bardzo fajnie.

 

A tak swoją drogą, to bardziej mnie to rozśmieszyło niż półgodzinny pilot "1000 złych uczynków" (na którym nie zaśmiałem się ani razu). Ja z kolei nie widzę sensu robienia takich animacji. Kwestia gustu chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem, ale brak morału.

 

Przypomniał mi się pewien rysunek satyryczny, gdy napalony kibic szykuje sobie wszelkie przekąski na mecz itp. i siada w fotelu. Niestety, rozpoczyna się horror - pilot leży na telewizorze. A podsumowanie tego wszystkiego? Monolog kibica - "Boga nie ma..." .

 

Brakuje mi tu tego monologu chyba, ale...

 

Technicznie jest bardzo fajnie i cieplutko ^^

 

A tak inną drogą krytyki - to fabuła do takiego filmiku raczej nie jest konieczna. Niby w grach najważniejsza jest fabuła, ale w przemyśle very-short-filmowym raczej to drugie - grafika.

Edytowane przez _Arti_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bigu:>Traitor, o ile pamiętam też miałeś w planach anime która fabularnie nie miażdżyła a miała >być jedynie żartem więc tym bardziej nie rozumiem.

 

Owszem, i kazdy z nas zostanie w swoim czasie osadzony przez publike. W tym jednak momencie jestem ogladajacym i osobiscie uwazam, iz jak dla mnie ten short mial ciut za malo zartu w zarcie by stac sie zartem do ktorego chce sie wracac.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wystrzeleniu strzalki z pilota leci upada na ziemie, potem jest pokazany grymas dino, a potem znowu cala scenka a strzalki juz nie ma na ziemiii :P to mi sie rzucilo w oko hehe

 

a jesli chodzi o same odczucia to hmm...taki short na jeden raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wolę dobrze zrealizowaną głupotkę niż koncepcyjnie niesamowity film zrobiony tak że nie daje się oglądać."

Ja z kolei wolę coś ambitnego ale gorzej ubrane. Zawsze może kogoś zainspirować i utkwić w pamięci.

Ten short był poza tym statyczny i jedynie szlak mnie trafiał ;D

Ale motyw ze SW był dobry. Niestety jeden dobry gag nawet na dobrze wyglądającą animację to nie wszystko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności