Skocz do zawartości

Wiz: Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Moja druga pracka na forum i jedna z pierwszych wizek, którą udało mi się wreszcie skończyć.

Oceniajcie, krytykujcie i wytykajcie błędy.

Soft: max, vray i ps

czas walki: dwa tygodnie

Pozdrawiam

pokoj2final1024px22222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na Twoim miejscu zastanowiłbym się skąd pada światło i zrobił tak, żeby było to widać. w tym momencie jest jasna plama światła w rogu za łóżkiem a połaciówki już takie jasne nie są. dziwna jest też ta lampka bo swieci jaśniej niż okna a wydawałoby się że jest słonecznie.

popraw to i będziesz kozak, szkoda dwóch tygodni pracy.

 

powodzenia

 

dla przykładu ja bym to widział bardziej tak...

Edytowane przez remanent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

remanent, wielkie dzięki za przykład :)

właśnie nie umiałem sobie jakoś z tym światłem poradzić, chciałem by wyglądało jak tak o poranku,wtedy paląca się lampka miałaby jakiś sens, znowu jak ją sobie przygasiłem to tam od razu jakoś strasznie ciemno w rogu mi się robiło, no ja jeszcze wiele się muszę nauczyć :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na jedną z pierwszych wizek to naprawdę ładnie Ci to wyszło, popracował bym jeszcze nad oświetleniem, zgasił tę lampkę. Zmienił bym kierunek ułożenia paneli podłogowych równolegle do kierunku padania światła. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze:)

jahred6 mój sprzęt to athlon dual 2,2GHz + 2 GB RAM + NVIDIA Quadro Fx 370

W rozdzielczości 1536*1024 renderowało mi to z tego co pamiętam jakieś 11 godzin (to druga próba po poprawkach) wcześniej jeszcze renderowałem go rozdzielczości 4906*2731 Dało rade ale trwało to 55 godzin tylko parę rzeczy mi nie pasowało, musiałem poprawić trochę mapowanie itd :)

Wiadomo, z jednej strony sprzęt mam taki jaki mam z drugiej strony to moglem przesadzić z ustawieniami vraya bo wiedzę z tego mam jeszcze malutką

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności