Skocz do zawartości

Kuchnia - KONIEC :)


phatum32

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 233
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No nie..teraz to jest znowu drewniano-beżowa nuuuudaaaa, czyli tzw. standard deweloperski. Jestem rozczarowana.

 

A tak poza tym to płytki na podłodze są zdecydowanie za duże, co widac chociazby po szerokości fugowania. Poza tym brzydko odbijają, za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ... to znowu ja ... nie chce juz nic dodawac, nie mam czasu i coraz bardziej mnie denerwuje juz ta kuchnia... daje w innych kolorach ... powiedzcie ktore lepsze, czy to z drewnem czy ta czarna ... oczywiscie popracuje na kolrami wybrnaje kuchni a raczej nad materialami, bo dzisiaj na szybiocha wszystko ... na scianie nie chce zegara, chcialem takie male wneki gdzie mozna posawic jakies duperele ale wyadlo mi sie ze w kuchni to niezbyt ... wiec dalem zwykle obrazki ... prosze o komenty

Mi osoboiscie podoba sie bardziej drewno mimo tego ze sie powtarzaja takie prace, a przeciez to moja pierwsza wiec ... ale chce znac waszeopinie a ten temat

 

kuchnia50.jpg

 

kuchnia51.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kolega Eddy - nigdy w życiu nie widział mebli ze sztucznego tworzywa :D ? Troche za nudno... poszalej cos kolorem - moze tą szybę barwioną na jakiś kolor, na podobny krzesła - żeby był jakiś konstrast z czernią i te obrazki brzydko powieszony i brzydka proporcja zrob coś na wzrór antyram w ich prawdziwych wymiarach. Stolarka coś ściemnia... za gruba wygląda bardzo nienaturalnie sprawdź gdzieś na stronie producentów wymiary. Nie odpuszczaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stolarka to okna i drzwi. W Twoim przypadku okna i drzwi balkonowe :-) Nie chcę Ci sugerować żadnych kolorów - sam czegoś poszukaj. Czarna, nie czarna - musi być ciekawa i oryginalna! Nie beż + brąz ;) Wiesz jeszcze jakbyś chciał to podrasowywać to zmieniłbym okap na lżejszy np. szkło + stal nierdzewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu czują smak i zafrapowała ich ta kuchnia :D

Sam mu pomagam dobrowolnie, gadam na gg i kasy od niego nie biorę. LOL :D

 

Łojejku Neiraa jestes z Sopotu, ja byłem tam juz 12 lat temu, więc mało pamiętam. Tylko zoo w gdańskiej Oliwie czy co - lwy mi sie spodobały. I strusie jajo zjeść można. Tylko że to off top :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabawy z tym podwieszanym sufitem w kuchni calkiem bez sensu, w niskim wnetrzu robienie takiego czegos tylko zmniejsza wizualnie ta kuchnie, przez co robi sie nieciekawy ucisk, poza tym nie bój sie zwiekszyc kadru bo wydaje mi sie ze wszystko chcesz zmiescic w tym malym 800x600 okienu :) A ogolnie nie wiem, czy to przez wysoko umieszczona kamere ale skala mi nie pasuje szczegolnie na 2gim ujeciu gdzie lewa strona jest jakby miniaturowa a prawa kolosalna albo odwrotnie ;).

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak się przyjrzałem, ale ta lodówka to za duża! Drzwi wejściowe mają przeważnie od 200 do 210 cm wysokości, a lodówki duże, choćby te największe domowe dwu drzwiowe, mają nie więcej niż 176cm wysokości, a u ciebie wydaję się, że ma ze 220cm :) A jeżeli ma być do zabudowy, to poszukaj rysunków technicznych takich lodówek, bo sztucznie ona wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .. sory za tak dluga przerwe ale totalnie nie mialem czasu ;/ przypomnialo mi sie ze jeszcze tej kuchni nie zrobilem, strasznie mnie ona juz zniecheca i nie chce jej robic dluzej, nic nie zmienilem, sciana pusta, nie chce mi sie koczyc... zoostaje przy drewnie poniewaz dla mnie jest ladniejsze, a to pierwsza praca wiec raczej nie zwracam uwagi na to ze jest takich duzo ;/ no nic ... mozecie ewentualnie pomoc z FG co ??? ;p ;d prosze o komenty, pewnie bedziecie niezadowloeni no ale mi sie nie chce juz konczyc

 

kuchnia52.jpg

 

kuchnia53.jpg

 

kuchnia53.jpg&via=mupload

kuchnia52.jpg&via=mupload

 

kuchnia53.jpg&via=mupload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Tobie się nie chce to mi się nie chce pomagac Ci w rozwoju.. proste...

przestań chrzanić... leć do biedronki po karton Snickears'ów i jazda.. modelować.. a z renderingiem sobie juz poradzimy na Forum :D

 

 

Scena z kuchnią wymaga jeszcze lekkich poprawek.. mi się podobają pomarańcze czy limonki czy tam coś jeszce innego.. w pułmisku co tam masz :D

 

Scena ma dusze.. kwadrat jest fajny i ma ciepłe światło.. nie mozna tego zmarnowac bo widze tej prracy potencjał.

pozdro. i pamiętaj.. każdy z nas w końcu nie chce mu się czegoś kończyć .. ale tylko wielcy potrafią się zaprzeć i to skończyć co zaczeli.. a tylko wielcy odnoszą sukcesy, także przestań marudzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, wszyscy az się rwą do pomagania, a zainteresowany olewa temat, heh.

 

Teraz to jest nieskończona, mdła beznadzieja. Jakość do bani, shading w zasadzie w szczątkowej postaci, materiały totalnie na odwal, dizajn łopatologiczny.

 

Jestem zawiedziona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to się nie narobiłeś ostatnio przy tej kuchni, zmień tą stolarkę wreszcie jest za gruba. Drzwi nie w tej samej teksturze co cała reszta! Co do całej reszty to jak chcesz drewno to np. zrób tylko fronty szafek. płytki których nie ma by się przydały, bo coś sie błyszczy ale nie są to płytki. WIĘCEJ JAJA W DESIGN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ok przekonaliscie mnie ... tak ajk aptrze na to to rzeczywiscie nic nie ma ;/ uswiadomilem sobie w koncu ze nie chce tego drewna bo rzeczywiscie wyglada mdle ... zmieniam na to co kiedys mi sie nie podobalo czyli czern, popatrzylem na kuchnie i widze ze niezle wygladaja takie wiec postanowilem ze tez taka chce ;p sory za tego focha i biore sie do pracy ;d dzieki ze pomagacie, myslalem ze olejecie ale widze ze mozna na was liczyc i zawsze pomozecie, dzieki dzieki dzieki ... lece robic ;p;d to w misce to pomarancze ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czesc, dzisiaj taki maly up przedstawiajacy kolorystyke i chce zebyscie ja ocenili bo narazie sie tylko na niej skupilem, dodalem tam pojemniczki na przyprawy lecz w nich nic nie ma, narazie tylko tyle, a i jeszcze... czy nie wydaje sie wam ze dziwnie wyglada lodowka z ta czerwinia na przodzie ?? moze zamienic kolory ?? czern na przod czerwien na tyl co ? panele tymczasowe

 

kuchnia54.jpg

 

kuchnia55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no to dostosuj się do komentarzy innych i naucz się shadingu FG.

 

 

apropos komentarzy , to kilka dni temu pytalem o Twojego demoreela, ale moze jakos przeoczyles czy cos, bo nie odpowiedziales - daje linka, to

nie bedziesz musial szukac:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=802226#post802226

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

duna - nie mam dostepu do prywatnych wiadomosci. w takim razie napisz tutaj - albo poprostu wklej .

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

serwus, projekcik z pandą robiłem dla Benia :D

Panda - skan w wielkiej res, potem obróba w fotosklepie. Do tego dorzuciłem napis Panda Studio (font Chinyen)

3ds max do animacji oddalania i motion blurublurubluru :D

 

Łatwizna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko ;p dzisiaj taki maly up, nie wiem czy cos jeszcze dodac ?? zrobilem jakies filizaki, kafelki, a listwe oddzielajaca panele od kafelek zrobie pozniej. Ogolnie co sadzicie o kuchni ?? a i czy mozna jakos zlikwidwac te czerwone poswiaty od szafek na scianach ??

 

kuchnia57.jpg

 

kuchnia56.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no spoko ze robisz to dalej :) przejarane sie to zrobilo i czerwone cienie sa.

 

 

 

dunablaster :

 

serwus, projekcik z pandą robiłem dla Benia :D

Panda - skan w wielkiej res, potem obróba w fotosklepie. Do tego dorzuciłem napis Panda Studio (font Chinyen)

3ds max do animacji oddalania i motion blurublurubluru :D

 

Łatwizna :D

 

spoko, bo niezle to wyglada. panda naprawde daje rade.

Duna - z co skanowales ? rysowales to na normalnym papierze ?

 

 

Przepraszam autora watu ze tutaj pisze , mam nadizeje ze sie nie obrazisz.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję zająć się geometrią bo tutaj jest totalna lipa, popatrz na drzwi, to jest box z klamką? nigdzie takich nie widziałem, naucz się konkretnie modelować, model to podstawa. Do tego shadery też mizerne strasznie, a z tego co widzę nie umiesz ustawić GI, przyznam, że nie czytałem wątku od początku i możliwe że scena ma być prześwietlona, ale tutaj nie widać żadnego shadingu! Wygląda to tak Jakbyś, narzucił tylko shader z AO i do tego jakis daylight a renderowal FG+GI. Rady jak to wszystko poprawic moge dac ci na gg, więc pisz!. Na forum wszystkiego nie będę opisywał. Osobiście wstydziłbym się wrzucać coś takiego na forum, wiedząc, że jest mnustwo tutoriali, dzięki którym można to zrobić lepiej. Na koniec chciałem powiedzieć żebyś się nie zniechęcał do MR!!! bo to naprawdę dobry silnik i osobiście często go urzywam, lecz jest mało tutoriali, bądz są napisane nierzetelnie, (polecam tutoriale SWRSC). Tak więc do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phatum masz tutaj link co do pozbycia się color bleedingu, no i w ogóle kilka innych ciekawych rzeczy. Mental jest zajebisty, ale trzeba najpierw go pokochać, sporo się natrudzić a potem jeszcze długo czekać na wzajemność. Ale się opłaca, to jak z piękną kobietą ;]

 

http://jeffpatton.cgsociety.org/blog/archive/2008/1/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

no spoko ze robisz to dalej :) przejarane sie to zrobilo i czerwone cienie sa.

 

 

 

dunablaster :

 

 

 

spoko, bo niezle to wyglada. panda naprawde daje rade.

Duna - z co skanowales ? rysowales to na normalnym papierze ?

 

 

Przepraszam autora watu ze tutaj pisze , mam nadizeje ze sie nie obrazisz.

 

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

 

to tak, że to był plakat z kungfu pandy, a potem ze takiego skana wyciąłem a potem przerabiałem w fotosklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

to tak, że to był plakat z kungfu pandy, a potem ze takiego skana wyciąłem a potem przerabiałem w fotosklepie.

 

 

ukradles plakat ze znanego filmu, dodales literki od siebie i wstawiles to do swojego portfolio piszac ze zajmujesz sie kreacją logo ? zwariowales koles ? normalny jestes w ogóle ?

mozesz nie odpowiadac. ręce mi opadly.

 

kannu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

 

 

 

 

ukradles plakat ze znanego filmu, dodales literki od siebie i wstawiles to do swojego portfolio piszac ze zajmujesz sie kreacją logo ? zwariowales koles ? normalny jestes w ogóle ?

mozesz nie odpowiadac. ręce mi opadly.

 

kannu

 

zapomnij o tym, bo robilem dla siebie i kolegi za friczko, ale myślę aby coś kreować na powaznie. dostałem płatne zlecenie na logo, ale oryginalne a nie coś kradzionego :)

 

Serwus, nie wspominaj mojego głupiego numeru :)

 

EDIT: Reel dunablaster visual 2009 zostanie usunięty wkrótce, bo juz miesiąc temu obejrzałem jeszcze raz i widzę że to wszystko to żenada, przy nowo nabytych umiejętnościach...

 

Nowy będzie przed 2010, oryginalny i ambitny jak nigdy dotąd i dotrzymam słowa. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neira, przepraszam ale dajesz mu link do color bleedingu, a on nie zna podstaw shadingu, więc chyba nie na miejscu to jest..tylko namieszasz mu w głowie...

 

 

Dałam mu link to całego folio Pattona, i jak ma ciut oleju w głowie to sobie tam znajdzie nieco więcej informacji nie tylko o bleedingu. A dałam taki link, bo padło pytanie o to a nikt nic mu nie odpowiedział.

Ja też czekam, aż zacznie rozpracowywać porządnie FG i shading.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ... wrzucam malego upa po lekcji shadingu z bapi23 za co mu barzdo dziekuje ;p nie wiem czy to koniec FG ale mysle lepiej to wyglada jak kiedys ... rozjasnilem troche w photoshopie i dalem jedno ujecie z duza rozdzialka, nie dodatkowo nie modelowalem, usze zmienic w koncu te drzwi i inne rzeczy np. pomarancze

 

bbnbnbnasdasdasd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności