Skocz do zawartości

scena 3d -Yakutia


Belus

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Czas coś wrzucić... nic nie robiłem (swojego) od ponad... 6 miesięcy. Czas więc... :-)

Dokończyłem coś ze staroci bo było prościej ( na coś zupełnie nowego nie mam jeszcze czasu:-)

75% to 2d ale tak jakoś nie widzę tego w dziale 2d ( toleruję 3d z elementami 2d... ale odwrotnie - nie bardzo. Dlatego wrzucam tutaj:-)

 

yakutia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pionier - cha! też bym już chciał trochę inaczej... ale jak napisałem... odgrzebałem staroć i podreperowałem:-). Następny będzie ... jak nie mój:-) Obiecuję:-)!

A co do Anglii ... ano wywiało panie, wywiało ...co zrobić...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, chociaż muszę powiedzieć że twoje poprzednie prace bardziej mi się podobały, tutaj to 3d jest tak jakoś zbyt niestarannie wkomponowane w 2d, na drzewach po lewej widać perspektywę powietrzną a na wieży za tymi drzewami już nie, do tego drzewa są rozmyte tam gdzie wystają wieże. Praca fajna ale ty potrafisz lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo piękny styl malowania drzew jak za dawnych czasów u niektórych malarzy. Szkoda jedynie że nie spasowałeś do tego stylu elementów i rakieta z launchpad jest wyjęta wprost z edytora 3d przydałoby sie maznąć po tym pędzelkiem by złamać tą 3d prostotę. Brakuje pierwszego planu wg mnie. No i nie podoba mi sie grading to ze po lewej jest ciepło po prawej chłodno a na gorze masz ściemnienie troche niszczy to przestrzen którą dąłoby sie wyciągnąć gdybys pojechał w jednej kolorystyce dodając tylko winietowania na samym koncu ew wogóle olał winiety. Nad kompozycją całości obrazku tez bym sie pozastanawiał jeszcze przed zaczeciem pracy nad obrazkiem. czasem zrobienie 10 prostych szkiców lub wyszukanie prac z podobnym rozmieszczeniem elementów o podobnych gabarytach jest mniej czasochonne niż stwierdzenie pozniej ze kompozycja troche nie siedzi i poprawianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompozycyjnie kiepsko - wzrok lata od rakiety do skały i na niczym wyróżniającym się nie zatrzymuje - obie częsci dominują i są na tej samej wysokości dla patrzącego. Przez to dopiero po chwili wpatrywania się w obrazek zauważyłem że jest tam coś poza tymi 2 rzeczami.

 

Paleta barw hmm klimatyczna, ale wolę klimat Marduka - u nie go nie zlewa się wszystko w jedno.

 

Jak dla mnie - srednio na tle Twoich poprzednich prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne w detalach, ale jako calosc jakos nie przekonuje. Tzn mam wrazenie, ze sa 3 osobne czesci obrazu, ktorych nie czuc w jednej przestrzeni. Osobno rakiety, osobno bydlo i osobno skaly. Moze przez te drzewa, ktore wygladaja jak rozjuszone fale, a czesciowo jak dym i nastepuje jakis brak logiki. A moze przez niedopasowanie kolorystyczne cos mi nie gra. A moze po prostu moj mozg i wyobraznia nie nadążają za taką wizją :) Tak czy inaczej fajw stars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności