Skocz do zawartości

Obiekty 3D: Podnoszenie skill`a


Lubus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Od dłuższego czasu stoję w miejscu, mam nadzieję że ten wątek pomoże mi się czegoś dowiedzieć i da mi możliwość podkręcenia umiejętności...Pierwszy Projekt:4119019.jpgZałożenia:-"Pokolorowanie" całego rowerka.-Wykonanie otoczenia.

Edytowane przez Lubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ladny rowerek ;p sam jezdze na bmx'ie i jakos nie pasuje mi ta klamka po lewej stronie, wg mnie powinna byc po prawej, szprych masz chyba tam 30 tyle sie przynajmniej doliczylem ;p a 30 chba nie ma tylko 36 albo 40 ;p i taki drobiazg ;p linka jakas dziwna przy kierownicy-powyginana,przy szczece tylnego hampla nie ma linek jest tylko pancerzyk a powinno byc rozgalezienienie na dwie linki,dorob wetyle tez;p ale ogolnie rowerek mi sie podoba, a pedaly chyba NS ?? xD czekam z niecierpliwoscia na up'y bo ladnie sie zapowiada

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rowerek na referce miał tak samo klamkę...SZPRYCH ZAZWYCZAJ W BMX JEST 36 /48... sam osobiście nie wiem ile mam w tych kołach ale napewno nie jest dobrze...póki co kombinuję jak zapleść te koła jakoś ładnie :D w realu cięzko mi idzie zaplatanie a co dopiero w 3d ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze sie nie spotkalem z klamka po lewej stronie na tylnego hampla ;p w bmx'ie duzo czesci nie ma wiec zadbaj o szczegol, teraz tak patrze klocki przy tylnym kole sa za szerokie i troche za krotkie, powinny byc wezsze i dluzsze ale oczywiscie bez przesady ... bede tu zagadal ;p

 

EDIT: a jak wzroujesz sie super na tym rowerku to z mostka wez wywal to wystajace, zmien rzeczywiscie tarcze na mniejsza i z dziurkami, bedzie to lepiej wygladac, w miejscu gdzie sa nakretki od przedniego kola wyglada jakby kolko mialo zaraz wypasc, przedluz to troche

Edytowane przez phatum32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szysia565

Co do BMX'a to pegi dorób ;p Jak na BMX przystało. Z tym się kojarzy ten tym prawda? Pytasz pierwszego lepszego przechodnia "Co to jest BMX?". I słyszysz: "Taki mały rowerek z takimi wystającymi rurkami przy kołach" ;p A ten drugi renderek to całkiem ciekawy. Podłoga oryginalna...

 

PS. Pozdrawiam BMX'iarza ;p Również je preferuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nie pasuje mi ta klamka po lewej stronie, wg mnie powinna byc po prawej

 

ja jeszcze sie nie spotkalem z klamka po lewej stronie na tylnego hampla ;p

 

Klamka nie ma znaczenia i zaklada sie ja najczesciej wedlug uznania lub poprostu w uk np nie kupisz inaczej jak po lewej stronie na tyl :)

 

Rowerek ogolnie tak sobie, jezeli wiele rzeczy nie pasuje, przedewszystkim tylni trojkat, powinnien chociaz byl nizej niz gorna rama, kierownica za gruba, podobnie jak sroba przy mostku jest za wysoka :)

Ogolnie pomecz go troszke i zwracaj uwage na detale a bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upek:

rower0000.jpg

 

A teraz porcja pytań...W jakim programie najlepiej malować tekstury tj na żywo ( na obiekcie) lub dajcię nazę pluginu który robi ładne uv mapki bądź tutoriala jak używać wbudowanego :D

i jeszcze jedno pytanko jak zlikwidować tą ramkę dookoła obiektu w viewporcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zabieram się za nowe "cuda"

Oto ono:

kaloryfer550.jpg

 

Założenia:

- Wyskubać modele do czegoś w rodzaju studia architektonicznego bądź mieszkania architekta.

-Zrobić z tego wizualizacje "na poziomie"

 

A teraz pytanie macie może dostęp do referki takiego starego drewnianego krzesła obrotowego na śrubie ? Googlowałem to ale kiepsko to wyszło...

kształt powinno mieć mniej więcej taki :

sc5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały upek :D

1234dsada.jpg

 

Macie może pomysł jak zrobić papier pognieciony w kule ? Wydaje mi się że modelowanie nie jest najlepszym wyjściem ale może się mylę...a jeżeli modelowaliście kiedyś to dajcie znać jak się za to zabrać :D

Edytowane przez Lubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem nogawki nad butami poprawię, tak samo i kolana póki co chcę sobie ustawić postać a później bawić się w szczegóły...zaczynam się obawiać teksturowania tej postaci, dodam że pierwszy raz w życiu modeluję postać, o teksturowaniu nie wspomnę.

No i oczywiście kolejny upek:

renders.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#1. Wszystko pięknie ładnie tylko nie wiem co jest na podłodze :P Wygląda na chusteczkę dokładnie to jakby cloth na boxie (ten bliżej nogi :) ). Ten po lewej wygląda na misia (na pierwszy rzut oka). Domyślam się, że to kartki papieru pogniecione :) bo ten koleś chce coś narysować/namalować.

 

#2. Książki na regałach są tak samo ustawione :)

 

To tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności