Skocz do zawartości

Scena 3d: Kosciol


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie podoba mi się projekt tego koscioła, jest paskudny (moim skromnym zdaniem), ale od strony technicznej jest spox. swietne są, ławki (proste, ale materiał jest dobry i łądnie wspolpracuje z GL) jezeli chodzi o światło to jest zdecydowanie za jasno, za mocne to GL, nie widze tam okien, a z tych lampek krucyfiksow, nie bylo by tyle swiatła, nie tak rozproszonego, a juz na pewno pod łąwkami bylo by ciemno :) to wygląda tak jakbys dopalił jeszcze jakies niewidoczne 2 kilo (watow oczywiscie :) ) a jeszcze jedno, materiał podlogi jest tez spox. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisuje sie pod tym co napisano wyzej i pytam dlaczego na scianie po prawej sa wneki na okna z po lewej stronie ich nie ma?

oltarz jest taki nijaki i powinien byc wiekszy w stosunku do lawek

napisz jakiej wiary jest to kosciol bo troche rzeczy mi sie tutaj miesza ale moze sie nie znam

jezeli wzorujesz sie na zdjeciu to je pokaz a jesli nie to znajdz jakies ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeczywiście siakiś to niejakie, ale ja bym to tak zrobił:

wprowadził bym półmrok do tego kościoła i z lewej strony wpuścił bym światło z tych okienków, to nadało by klimatu, jeszcze zrobił bym coś z tym krzyżem wiszącym na środku, np. zrobił bym bijące światełko od niego nie za jaskrawe ale tez nie za ciemne!

No jak byś tak to potraktował to myśle że scenka była by WGICIOR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie mam niestety zdjec, co do pytan to okna sa tylko po prawej stronie:). Przesylam testowy szybki renderek, ktory moze lepiej zaprezentuje architekture kosciola. Kosciol stoi i ew. zmiany w architekturze odpadaja:)) W kazdym razie dzieki za wszystkie komentarze dotyczace strony technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności