Skocz do zawartości

[współpraca]Grafik 3D


sindbad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robię grę 2D, z elementami 3D. Gra będzie RPG. 3D będą: postacie (wszystkie istoty żywe) oraz ekwipunek postaci. Mamy już parę grafik 2D ale nie o tym tu mowa. Szukam grafika 3D, który zna bdb jakiś program 3D (np. 3D max).

Grafik pracuję u nas za darmo, w dowolnym miejscu w Polsce. A więc mogę napisać fabułę gry, resztę na Gadu-Gadu: 1588042 lub na e-mailu: [email protected].

Fabuła: ,,Chłopiec/Dziewczyna o imieniu ... (nick podany na początku gry) znalazł w dawnych kronikach miasta informację o istnieniu dziwnej wyspy. Żadnych informacji o jej wielkości ani kto ją zamieszkuje- po prostu nie było. Zdało mu się to dziwne. Dlatego jego marzeniem było odnaleźć tą wyspę..."

Do zadań grafika należy:

-robienie i renderowanie prac 3D (tj. postaci, potworów i ekwipunku)

-zastosowywanie się do poprawek, których możemy udzielić po oglądnięciu pracy

 

Pozdrawiam, Kamil- sindbad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Do zadań grafika należy:

-robienie i renderowanie prac 3D (tj. postaci, potworów i ekwipunku)

-zastosowywanie się do poprawek, których możemy udzielić po oglądnięciu pracy

 

...Grafik pracuję u nas za darmo...

 

Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano altruistów to u nas jak na lekarstwo. Sinbad co do grafika 3d to może ktoś z "blenderowni" się skusi, tam ludzie jakoś "łatwiej" dają się przekonać do pracy przy amatorskich projektach.

 

Poza tym jeżeli robisz grę za free to na necie jest sporo free stuffu, który możesz wykorzystać. Druga sprawa, że gra 2d ze stuffem 3d to chyba niezbyt dobry target, hę?

 

Nie lepiej dobić do jakiegoś sensownego projektu, np. do CDP RED :D [kurde robię się na starość jakiś takie ironiczny]

 

Powodzonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o altruizm, ale o zdrowy rozsadek. Wybacz, ale przylaczenie sie do projektu ktorego fabula moze zostac wymyslona w 2 minuty podczas przerwy szkolnej nie jest zbyt... roztropne, tak to nazwe :) Zwlaszcza ze nic nie pokazales co do tej pory jest zrobione. No w kazdym razie nastepny projekt "chodzcie zrobimy gre" powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zrobiłem kiedyś grę o Naruto ;] 2D xD

Co do naszej gry to zrobione zostały sprity do terenu.

Macie tutaj link: http://img402.imageshack.us/img402/8730/pustynia2.png Tutaj jest pustynia :)

A w następnym trawa - bardzo rozbudowana: http://img13.imageshack.us/img13/4964/trawa3d.png Kolor dziś już poprawiliśmy :)

 

P.S. Fabuła wymyślana była od tak. Jednak nazwę wymyślam już od 3 dni i na razie nic.

Ja będę programował w Delphi. Wszystko zostanie zrobione od 0. Map edytor, i inne programy napiszemy sami. Grafik pracuje za darmo, nie do końca xD Możliwe będzie w przyszłości promowanie jego serwisu (jeżeli posiada) na naszej stronie internetowej (na razie jej nie ma).

 

Pozdrawiam, sindbad

 

EDIT

Zapomnniałem że o wynagrodzeniu pomyślę jak projekt się bardzo rozwinie.

Edytowane przez sindbad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sęks arev właśnie w to samo nie mogę uwierzyć. Mnie po prostu tak zatkało, że więcej nie mogłem napisać. Słuchajcie może to jakiś wymiatacz obie siedzi piwko pije i ma z nas polewkę ? Intox ? Soda ? donMario ? Porash ? przyznać się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Sprit pustyni nie jest taki zły ^^

A zatkało Was jak zobaczyliście tile trawy !! Nikt o trawie nic nie powiedział.

Nazwę już prawie mam jeden człon to na pewno Wyspa (ang. Island),

fabuła jest dłuższa ale nie chcę jej pisać bez potrzeby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Sprit pustyni nie jest taki zły ^^

A zatkało Was jak zobaczyliście tile trawy !! Nikt o trawie nic nie powiedział.

Nazwę już prawie mam jeden człon to na pewno Wyspa (ang. Island),

fabuła jest dłuższa ale nie chcę jej pisać bez potrzeby...

 

Czlowieku tobie naprawde sie nudzi, daruj sobie te tanie prowokacje. Imo temat powinien byc zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności