Skocz do zawartości

Fotografia: streaker


streaker

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ostatnio zacząłem komentować fotografie innych i uznałem, że bez pokazania kilku swoich to nie wypada :)

Poniższe to różne kombinacje Canona 300d i 50d z szkłami EF-S 18-55 f3.5-5.6, Tamron 17-50 f2.8 i Sigma 50-150 f2.8

 

1. To jestem ja - zdjęcie zrobione przez brata, nowa Sigma pierwszy raz zapięta do aparatu

01.jpg

2.

02.jpg

3.

03.jpg

4.

04.jpg

5.

05.jpg

6. mimo, że nie wygląda - to jest choinka ;)

06.jpg

7. i seria kilku robionych z nudów przy okazji ślubów

07.jpg

8.

08.jpg

9.

09.jpg

10.

10.jpg

11.

11.jpg

12.

12.jpg

13.

13.jpg

14.

14.jpg

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Nikt nie chce skomentować ? No to może tym razem :) 15, 16 - to znowu ZIŁ z numeru 10

 

[zdezaktualizowane]17,18 to już część pleneru, 19 - z innej imprezy[/zdezaktualizowane]

 

15.

15.jpg

16.

16.jpg

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo już jestem przy temacie samochodowy

Raczej weselnym. :) Wszystko ladnie, pieknie, tylko temat sredni :p

A co do kadrowania to 17 mi sie nie podoba bo uciełeś to auto, szerszy kadr z calym przodem byl by lepszy,ale ja to jestem turysta nie artysta wiec ładnie jest. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>.> emmm...

Nie powiem dwóch słów bo mnie Tadek zarypie, ale wiecie co sądzę zapewne...

 

Pozdrawiam,

Naczelny Analogowiec Forum

Sadowski25

 

Naczelny analogowiec forum? Hehe... czy to ten sam "analogowiec" który rzucił w kąt analogi i tak zapalił się do "pstrykania" Soniakiem-cyfrakiem?

Ech Panie Sadowski spoważniej Pan trochę i zacznij w końcu robić jakieś porządne zdjęcia. Coś więcej, niż tylko liście na ziemi, groby, pomniki, zabawy z kwiatkami i GO, mgiełki za oknem czy przepalone pochody wojska polskiego.

 

I tylko fajne....

 

Panie Naczelny... pomóż Pan autorowi a nie sadź dwuwyrazowy komentarz. Napisz co jest wg Ciebie nie tak. Poproszę coś o kadrach, świetle, kompozycji obrazu.

 

Pozdrawiam

Ssak z rodzaju naczelnych, z kawałkiem szkła i jakimś pstrykiem w łapie

tweety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie myślałem, że to napiszę, ale w tym poście są zdjęcia robione komórką... Na usprawiedliwienie napiszę tylko, że zdjęcia zrobione przy okazji pierwszych wycieczek rowerowych tej wiosny :) A targać lustro na plecach, na rowerze to trochę masochizm, nie wiedząc, czy będzie coś ciekawego - traktuję to bardziej jako 'research' przed powtórną wyprawą w te miejsca z normalnym sprzętem :)

 

25. Kostuchna - budynki przy hałdzie

kostuchna_01.jpg

 

26. Kostuchna - panoramka z szczytu hałdy

kostuchna_02.jpg

 

27. Bieruń - staw przy hałdzie

bierun_01.jpg

 

28. Bieruń - widok na hałdy

bierun_02.jpg

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc nie jestem zadowolony z tego pleneru - mało czasu a teren duży, ciekawy i wszystko by się chciało zrobić... Tak się nie da... przynajmniej w moim przypadku ;) Ale mam nauczkę na przyszłość - rezerwować więcej czasu albo nie robić wszystkiego tylko zostać w jednym miejscu i na spokojnie szukać kadrów.

 

Chociaż akurat z tych trzech jestem zadowolony (muszę oddać trzy pliki organizatorom - to jest wybrana trójka).

 

I jak wspominałem - plener w zamku pszczyńskim:

33.

pszczyna_zamek_1.jpg

34.

pszczyna_zamek_2.jpg

35.

pszczyna_zamek_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobrze że Zappa już jest po drugiej stronie... ale kto wie moze sie obudzi i znowu powalczy z drobnomieszczaństwem....:))

... niestety życie jest jakie jest, a drobniaki płacą za to grubymi....:)).. więc maja co chcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Norad

zdjęcia są cacy, tylko - bez obrazy - ten podpis taką czcionką lordowską... Pan Fotograf...

 

Ale zdjęcia na prawdę świetne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku - a mógłbyś tak napisać, żebym zrozumiał o co ci chodzi ? ;)

 

Norad - bo swego czasu naczytałem się jak to wchodzący na rynek kradną fotografie z innych stron i wstawiają jako własne, żeby portfolio zbudować... no i tak mnie wzięło, że zacząłem wszystko tagować (jak będę chcieli podpieprzyć, to przynajmniej będą musieli zcropować ;) ) Tym bardziej, że tutki już mi ludzie wstawiali na różnych stronach bez informowania (no niby są darmowe i zgodziłbym się, ale wypadałoby po prostu).

 

Teraz mi się nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Norad

Jasne że by wypadało, takie życie. Taguj foty jak się da, o czcionce jedynie mówiłem :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz w podpisie sentnce, cytat z Zappy.... próbuje odnieść Twoje zdjęcia do tego cytatu... znam buntownika Zappe, dużo słuchałem jego muzyki którą cenię, a jeszcze bardziej jego ośmiesznie drobnomieszczańskiej amerykańskiej głupoty oraz polityki i to już 40 lat temu.... więc szukam tego w Twoich pracach.... no i to nie obraź się wyglada pociesznie... np. w zbitce z tą sesją ślubną.... same zdjęcia są ok i podziwiam trud przy ich tworzenia... wiadomo z czegoś trzeba żyć.... ale Zappa w podpisie tworzy z tym zupełnie nową jakość... i ma to też swoją wartość.

Powodzenia w Zappowaniu świata... nie będzie lekko ale jak przyjemnie próbować...!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadku - bo ze mnie żaden artysta, tylko rzemieślnik ;) Ale swoją drogą - naprawdę nie wiem czemu chcesz zestawiać te zdjęcia z pleneru z cytatem z podpisu (większości muzyki Zappy nie potrafię zdzierżyć, ale cenię jako osobę za zdrowe podejście do życia) ?

 

No i jaka sesja twoim zdaniem byłaby adekwatna ?

 

I drugie - Jaka sesja byłaby adekwatna, gdy młodzi byli zdecydowani, że chcą iść do tego zamku (pewnie u kogoś już widzieli i chcieli coś podobnego - bo tak to najczęściej działa), gdzie przez godzinę jaką mieliśmy razem z operatorem (żeby nie pisać brzydko 'kamerzyście') na zrobienie materiału chodziła z nami pani, której jedynym zadaniem było pilnowanie, czy aby nie dotykamy eksponatów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...na wszystko ładnie sobie odpowiedziałeś sam....:)). Musisz traktować ze tak powiem poważnie te wszystkie "uśmieszki" w moich tekstach, ja naprawde mało co potrefię potraktować na baczność...:)).

Skoro to rzemiosło to jezeli tylko państwo młodzi są zadowoleni i zapłacili .... to jest najlepiej jak mogło być. Tylko Zappa w Twoim podpisie w starciu z tym "wielkopaństwem" klienta to przednia zabawa... przynajmnie dla mnie...:)). Zdjecia są przepraszam za dobre... wiec się nie zasłaniaj rzemieślnikiem w każdym jest artysta... a w Tobie napewno skoro robisz tyle wysiłku tam gdzie go nie koniecznie trzeba.... gratuluję i czekam na dalsze zmagania .... niech Cię Zappa prowadzi...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wszystko pięknie i po Bożemu (no w 39 troche pomogłeś Najwyższemu) ale w słusznej sprawie... niech ida i się rozmnażają.... a Tobie słuszna działkę zostawią... niech i Tobie się szkiełka mnożą...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj coś innego - Trójkąt trzech cesarzy w Mysłowicach - miejsce gdzie Czarna Przemsza łączy się z Białą Przemszą tworząc... Przemszę. Miejsce gdzie od 1846 do 1915 zbiegały się granice trzech zaborów

 

46.

trojkat3cesarzy_1.jpg

Edytowane przez streaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że to nie jest jeden most, ale trzy :) Na innych ujęciach mam dwa w kadrze, chciałem ujęcie z wszystkimi 3-ma, ale... trzeba by było się było udać między Białą a Czarną Przemszę - a wszystkie mosty są nad Przemszą (tą połączoną już), więc to dalszy spacerek, a już nie miałem więcej czasu wczoraj.

 

To jeszcze dorzucę kolorowe:

 

47.

trojkat3cesarzy_3.jpg

48.

trojkat3cesarzy_4.jpg

49.

trojkat3cesarzy_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Już chcialem pytac ktora to kopalnia...ale pierwsza fota wszystko wyjasnia.

Ta seria to jedna z najciekawszych fot jakie ostatnio widzialem.

59'tka najlepsza jak dla mnie...przypomina mi to bardziej tunel akceleratora niz kopalnie,

skojarzenie z tym:

z5677656X,Akcelerator-to-27-kilometrowa-rura--100-m-pod-ziemia-.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odzew :)

tweety - absolutnie się zgadzam, bo teraz jest tak trochę bezosobowo, tylko na 59 się przewija jedna osoba. Co prawda na umorusanego w węglu i pyle górnika tam szans nie ma, ale przewodnik w kasku, z lampką i ubraniu roboczym też byłby niezły. A tak mogę tylko wrzucić jedne zdjęcie z "backstage'a"

pecet, slowiak - miło mi :)

Ex3 - nawet nie wiesz jak żałuję tego wagonika... Widziałem zdjęcie kolegi z takim pojedynczym wagonikiem, bw, pionowy kadr - idealnie by pasowało.

 

guido_bs_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności