Skocz do zawartości

Model3D : Robot biegacz Up-date animacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ogolnie nie postuje ale co dzien przegladam forum i sobie podziwiam :-)

 

Od czasu do czasu probuje cos wyskrobac i postanowilem tym razem to pokazac. Prosze za bardzo po mnie nie jechac:-)

 

Jeszcze sie ucze.

 

Animacja

 

Pozdrowienia i czekam na komenty

 

hunt1.jpg

w1024.png

 

hunt2p.jpg

w1024.png

Edytowane przez ti-tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkiem nieźle:) Pierwszy zdecydowanie lepszy, na drugim za bardzo zlewa się z tłem (bo jedno i drugie jest białe) no i generalnie trochę dziwny ten kadr taki od tyłu.

 

Fajne to coś... twój koncept?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept i realizacja bardzo fajna, jedyne to co mi nie pasuje to zbyt mocne stąpanie po ziemi tego stworka, gdyby tak unieść nieco łapy nad ziemie i umieścić ciężar na opuszkach palców, dodało by to lekkości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Dzieki za pozytywne komentarze - fajnie ze sie podoba.

 

Co do ułożenia łap - pracuje w wolnych chwilach nad kośćmi dla tego pacjenta - może jakaś krótka animacja jak idzie - nie jestem w tym do końca jeszcze obeznany ale jak dojdę do dobrego szkieletu postaram się żeby poruszał się lekko jak kot. :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkielety :( nie lubię ich :( bo nie radzę sobie z nimi :P

 

Co do modeli to na barkach ,bioderkach masz takie wklęśnięcia ... to może tam wstawić jakieś to niby mocowanie ? Jak dla mnie lepiej by to wyglądało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

skorpion85 - Modelowanie zajeło mi tak 2 dni z doskokami. Cały plan już był w głowie i na świstkach kartek wiec wystarczyło go zrobić.

 

A co do gości to walczę walczę. Przegladam tutki zeby to dobrze zrobic.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladna sprawa:)

Ja sie nie zgodze ze poza nie taka ja trza. To jest jak pisze HUNTER wiec jego motoryka jest jak najbardziej prawidlowa, mocna statyczna pozycja wyjsciowa do ataku, nie jakis balans jak wujek wladek po 0,5 na leb. Ja tez zrobie soc podobnego zabieram sie juz od 5 miesiacy ale czasu nie ma:(. Wg pozycja ja najbardziej na +.

Render tez mi sie podoba. Widac ze to drapieznik a nie brat Mroczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Zrobilem animacje jak moze sie poruszac tten pacjent - szkielet chyba nie jest najgorszy ale moze mozna by zmienic charakter ruchu - moze jak waran np. Bo narazie troche kuleje:-) ale bedzie nowa spoko.

 

Narazie tak:-)

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej fajne fajne, co do okolic odcinka krzyżowego (główna kość), moim zdaniem jak zacznie poruszac sie w lewo i prawo straci zludzenie napiecia, jakby ten robot sie skradal, a to jest mile w tej animacji. Popracowałbym właśnie nad opuszkami, tak żeby łapa w pierwszym momencie stykała się z podłożem końcówkami palców, a dopiero później w troche juz wolniej opadała całą łapą (maslo maslane:P). Wyjdą z tego moim zdaniem ładniejsze "kocie" ruchy. :)

Wyglada jakby strasznie chcial zobaczyc co jest pod tym boxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty.

 

Narazie mam kocioł w pracy i nie mam czasu się za niego zabrać. Zastanawiam sie nad zmiana charakteru ruchu - nie jak kot - tylko jak jaszczurka. Czyli nie w góre i w dół tylko łamać go w pół. Zobaczę jak to będzie mi wychodzić bo można dużo tu wymyślić tylko problem polega nad tym żeby to dobrze wyszło:-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animacja do dupy (palce sie nie ruszaja wzgledem nadgarstkow, stawy skokowe ma zupelnie niepotrzbne, golenie nie wiadomo po co, dupa nie kreci, szyje ma od dzwigu...

 

Za malo detalu w animacji jak na tyle kosci.

 

Model wysmakowany, dla mnie wypasny razem z kocneptem.

 

Moze by sie jakis kabli i tloczkow nadalo oraz innych wodotryskow, ale jest git.

 

Shadery i kolor olej, tak samo render, neich sie tym zajmuje ktos kto tylko w tym siedzi, jesli mdoel wyglada dorbze w cellu i kresce to musi byc dobry :D, aten widze po siatce ze by wyszedl pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności