Skocz do zawartości

scena 3D: apple - test HDRI


Gość Savoy

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze HDRI bez \"ulepszaczy\". Chyba coś nie tak z cieniami i nasyceniem.

 

Nie napisałem oczywiście: nie ma \"caustic\", podłoga tylko do sprawdzenia (zwykły poligon z cienką texturą drewna low-res, za duża \"corona\", nie ma regulacji refleksów w gradient map. To tylko test HDRI. Ale nie będę dalej tego robił. Scena zbyt oklepana :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak Damian, gdzie są cienie tych szklanych przedmiotów?? wygląda jakby wisiały w powietrzu podczas gdy owoce jako tako leżą. Nie zapominaj że wstawienie mapy HDRI to nic trudnego więc się za bardzo nie napracowałeś ;). Ale spoko to \"pierwsze HDRI\" więc loos. Czekam na kolejną Twoją prace/WIP.

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dziwna ta scena szczerze mowiac, bo widze, ze jabluszka zrobione sa bardzo dobrze natomiast nie przyszlo ci do glowy by dac jakiegos bumpika z tej mapy od desek zeby rowki zrobic, bo wnioskuje, ze chodzilo tu o realistyke niz o modeling.... it\'s strange you know... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni test - obiecuję, że nastepne \"worki\" nie będą już testami

(Konik bez ogona i cienka podstawka hehe....)

 

Aghrr.. oczywiście obj. konika nie jest mój!.

Można by było cosik uruchomić na forum do testów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesciki fajne, szczegolnie drugi mi sie podoba jest jakby mniej chaotyczny i bardziej przemyslany. Tak na marginesie to moze przydaloby sie stworzyc forum specjalnie do testow:) ... sa oczywiscie tematyczne do roznych programow i zagadnien ale jak ktos potrzebuje konkretny efekt nie zawsze znajdzie taki temat lub tutka a robiac test ludziska na bierzaco mogliby mu podpowiadac rozne rozwiazania i metody (moje piekielne chmury:) ) - ta mala dygresja oczywiscie byla do admina:D Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności