Skocz do zawartości

Old Knight


Noe

Rekomendowane odpowiedzi

keraj:

na rzie tak adam, daje sobie spokuj i zabieram sie za sculpting nowej postaci

jak nowej skoro starej nigdy niebylo;)

keraj to taki gracjan tego forum... i mozna gadac i gadac i gadac... a on itak bedzie spiewał gupawe piosenki, opalał sie nago w parku, i chodzil ubrany jak wiesniak... urazy z dziecinstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

My musimy jego geniusz otrzymywać w porcjach. Swoją drogą to czemu autor w żaden sposób nie odpowiada na prośby ludzi z forum ?? Ja wiem że to nie koncert życzeń ale zupełnie olewasz to co do ciebie mówimy...tym samym trochę gubisz po drodze sam koncept pokazywania tego na forum. Ja proszę o siateczkę i wybacz jeśli proszę o zbyt wiele ale taki już ze mnie bezczelny typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka że na CGTalku wszystko jest awesome a tutaj chcą od człowieka nie wiadomo co... siatki jakieś:/

Gdzie niby to jest na CGTalku? A dobra już mam. Musisz być dumny ze swojej twórczości Keraj skoro ukrywasz się pod innym loginem. Dużo masz tych kont?

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, ja tam nie wnikam jak szybko pojawia sie tam praca, nie siedzie tam. Ale jak patrze na godz postów, to tam praca jest skończona, a później widze posta tutaj przedstawiającego jakiś tam etap, a przecież prace już masz skończoną. Jednym słowem nie robisz "via live" tylko masz przygotowanego VIPa i podrzucasz nam po kawałku. Myle się? Tylko po co to nie rozumiem. Pokaż to co masz i po sprawie. Po co się bawić w takie podchody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My musimy jego geniusz otrzymywać w porcjach. Swoją drogą to czemu autor w żaden sposób nie odpowiada na prośby ludzi z forum ?? Ja wiem że to nie koncert życzeń ale zupełnie olewasz to co do ciebie mówimy...tym samym trochę gubisz po drodze sam koncept pokazywania tego na forum. Ja proszę o siateczkę i wybacz jeśli proszę o zbyt wiele ale taki już ze mnie bezczelny typ.

 

Moze Noe jest botem modelujaco - spamujacym we wczesnej wersji pre alfa, testowanym potajemnie przez Adka na forum??? Kto wie, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, wybacz ;). Źle się wyraziłem chodzi mi również o samą postać.. piszecie o jakimś "pozerze". O co z tym chodzi ? Może autor opowie troszkę o powstaniu tej pracy bo mnie to bardzo ciekawi. Zwłaszcza techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oleksiak: jak powstawala ta praca? Base mesh w max potem move toolem sie bawilem w zb aby nadac ksztalt potem troche sculptu ale nie zaduzo bo wszystko bylo juz na teksturze. Potem fast sss skin shader ale w zasadzie to nie bylo po co bo tego nie widac chyba ze na uchu jednym. zbroja jest taka jaka sie widzi - prosta. Aniolki mam kupne tak wiec to nie moje jak sie zreszta domysliliscie. Co jeszcze ? dalem tez troche hair and fur. Duzo doscyc postprodukcji w ps. to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bielik93: juz ja Ci dam z innej perspektywy:] dobrze wisz ze tekstura jest jednostronna. Siatki nie pokaze bo to wstyd. Narobilem edge loopow gdzie popadnie i w koncu cala siatka glowy ma okolo 50 000 trisow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie: po co robić taka pracę, skoro skilla tu nie ma, nie namęczyłeś się za bardzo i nie daje to chyba żadnej satysfakcji?

Nie lepiej posiedzieć pół roku nad mozolnym uczeniem się modelowania organiki a potem mieć taki efekt jak np. Ania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatki nie pokażesz bo wstyd że znowu z Posera. Sory Keraj ale pokazujesz się forum z bardzo złej strony i nawet nie wytaczasz żadnych argumentów na swoją obronę.

Siatka w maxie? Pokaż, udowodnij mi że się mylę.

Aniołki kupione, śmiem wątpić, stawiam na shareCG albo inny portal z darmowymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie: po co robić taka pracę, skoro skilla tu nie ma, nie namęczyłeś się za bardzo i nie daje to chyba żadnej satysfakcji?

Nie lepiej posiedzieć pół roku nad mozolnym uczeniem się modelowania organiki a potem mieć taki efekt jak np. Ania?

 

masz racje, wlasnie mam zamiar sie poduczyc zb. Chce zrobic kiedys taka glowke jak tego rycerza ale z prawdziwym sculptem mam nadzieje e kiedys mi to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keraj , jesteś wariat na całego ;) , powodzenia i sukcesów życzę!

Ps. Jeździsz czasem na rowerze? Jakbyś kiedyś był w Krakowie to zapraszam, chętnie Ci pokaże tu pare tras, tylko weź ze sobą kask! Koniecznie ze szczęką! ;P . Nieudane lądowanie potrafi nadać nowe spojrzenie na życie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi w dyskusji, mi się bardzo dziadek podoba, i nie wydaje mi się żeby był infantylny; wygląda raczej na smutnego weterana wojennego, który wspomina dawne dzieje.

ale przydałby mu się jakiś hełm, lub może fragment miecza w kadrze, by było bardziej widać że to rycerz a nie koleś w golfie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności