Jump to content
Sign in to follow this  
Hikoo

Anioł: Narodzenie

Recommended Posts

Nie wiem czemu ale ja coś źle chyba patrze na te rendery. Jeżeli wiaterek powiewa w lewo, widać to po materiale bo wstążki lecą w lewo, to materiał od tyłu powinien przylegac do nogi. Jeżeli przylega do nogi...to jej prawa noga jest krzywa? Może mi wskażecie jej prawą nogę bo ja coś już sie pogubiłem ;]

Tam gdzie jest siatka to może jeszcze jakoś wyglada, ale na poprzedniej stronie dziwnie troche mi to wygląda...

Wątek z powodu naruszenia regulaminu (wykorzystanie w pracy cudzego modelu) zostaje zamknięty, a praca nie będzie brana pod uwagę przy podsumowaniu.

Oto screen siatki darmowego modelu, który można ściągnąć z internetu (można porównać z siatką zamieszczoną przez autora na poprzedniej stronie):

bitwa.jpg

Znajduje się on tutaj:

http://www.3dtotal.com/ffa/meshes_v2/human_chara/iIlusion_shadow01/model_main.htm

***24.05.2004***

Autor zaprezentował mi drugi model postaci, który, jak twierdzi, wykonał z pytaniem, czy może kontynuować swój udział w bitwie.

Po wstępnym zapoznaniu się z otrzymanym materiałem nie znajduję żadnych argumentów na to, aby twierdzić, że tak nie jest, więc temat zostaje otwarty, autor zaprezentuje etapy pracy nad tym modelem i aktualny stan, oraz może kontynuować swój udział w konkursie.

bardzo realistyczne włosy, niezły model, zapowiada się dobra praca :) czekam na dalsze postępy

ale zaszalałeś na prawdę kawał dobrej roboty - jak tak dalej pójdzie wygrana masz w kieszenie:D

pozdr

giorgione

chveti a kiedy ty ostatnio widziales siano ? :>

wlosy oczywiscie robione shagiem, nie chcialem robic nierealistycznych grubych drutow, wiec wyszlo co widac.

giorgione watpie.

Ale juz sie obawiam, ze calej sceny nie udzwignie moj stary blaszak ;/

wlasnie zrobilem skrzydla, wstawilem do sceny i max sie wylozyl przy renderingu ;/ suuuuper...

korzystałeś z jakiegoś toturiala do shaga czy sam go rozkminiłeś...mógłbyś wyrenderowac twarz od przodu

shaga (i w sumie wszystko bo lubie) rozkminilem sam, nie ma to jak grzebanie w czyms i metoda prob i bledow, nauka idze najszybciej i przede wszystkim rozumiesz w czym rzecz, a nie z jakiegos tutoriala...

poki co walcze zeby wyrenderowac skrzydla, ale postaram sie jeszcze dzis rendnac twarz z przodu

mam nadzieje ze juz nie bedzie wiecej wpadek bo ostatnie rendery pokazuja ze praca ma duzy potencjal ;)

powodzenia!

Wow!! Świetnie to wygląda; te usta, te włosy ( choć trochę nierealistycznie ułożone), te piersi...ekhemm...

Miodzik :)

Pozdr

fajnie fajnie tylko jakos tak patrze i wydaje mi sie ze szyja zakrotka... pozatym odleglosc pomiedzy cyckami a szyja chyba troche zadluga..... jakies takie obwisle sie wydaja przez to.... of coz mozliwe ze tylko mi sie wydaje...

uff wreszcie udalo mi sie jakos wyrenderowac scene wraz ze skrzydlami, sa one polprzezroczyste dlatego widac szaro-niebieskie przez tlo, w miejscu gdzie przyslaniaja docelowa suknie widac ta przezroczystosc.

Co do proporcji czy kazdy czlowiek jest idealnie rowny ? :> gdyby tak bylo, mozna by rzec, ze bylibysmy clonami, a tego bym nie chcial [;

oto aktualny stan pracy:

aktual5_skrzydla.jpg

hmm nie przesadzajcie...

te skrzydla robilem bardzo krotko, wiecej sie uzeralem nad tym aby brazil mi to policzyl przy moim nedznym 256 ddr ;/ a to dopiero wersja alpha skrzydel, a gdzie otoczenie.... ehh bede musial skolowac conajmniej 512 ddr jeszcze, tylko skad...

ale ciesze sie ze wam sie podoba :)

co do dvd to mam combo, ale hohoho komu plytka przyjdzie poczta, dowiemy sie w swoim czasie.

pozdro

ahha, ktore wlosy wedlug was sa lepsze ?

te ciemniejsze, czy moze te jasniejsze ??

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy