Skocz do zawartości

Anioł: Narodzenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O, ciekawa jestem jak wyjdzie takie połączenie.

 

Aniołek taki ... lekki i delikatny, a otoczenie ma być ciemne i ponure.

 

Hmm.. aż mnie zadziwia brak wiedzy o anatomii. Tutaj akurat nie jest to tak drazniące jak w innych pracach. Zwróce jednak uwage, że żebra to jednak w takiej pozycji to inaczej wyglądają. Choć już jesteś blisko. Popracowałabym też nad ręką.

 

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo mala zmiana scenki, hmm w zamysle mialo byc to co teraz, ale jeszcze ksiezyc, tyle ze juz go w kadr nie zmieszcze...

 

wszystko wyszlo prosto z maxa, materialy to tylko textury proceduralne plus jedna bmp na material urwiska.

 

scena3.jpg

lepiej/gorzej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem jak to wyjdzie, ale taki mialem pomysl, wiec go ciagne jak moge. jak nie podpasuje to zawsze pozostanie na szybkiego zrobienie czegos innego...

swoja droga bede musial wyrenderowac to w ogromnej rozdzielczosci.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca prezentuje sie swietnie. Wlosy zwrazaja uwage co jest w 100% poprawne, bo sa realistyczne. Jak powiedzial jeden z przedmowcow - nie moge sobie wyobrazic tej pani w tym krajobrazie.

Podoba mi sie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko slicznie ...tylko przyczepil bym sie do tej twojej panieny, sugerowalbym otworzyc jej troche pysia(rozchylic wargi;), bo wyglada jakby ta pozycja sprawiala jej bol ...i cala ekstaza znika(albo troche usmiechu bo to jest teraz jak po skurczu ;)

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakbyś jakisz szkic walnąć, bo faktycznie trudno to w głowie złożyć w całość... jestem bardzo ciekaw co tam sobie wymyśliłeś... ja tylko wiem jedno...ta scena z lawą ma zupełnie inne i cholernie instensywne światło.... i boje się że anielica trochę przez to przygaśnie... i zamiast ona błyszczeć, blask tej lawy ją przyćmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wedlug mnie nie mija sie z celem, to iz aniola umieszcze na malej wysokosci tuz nad koncem skarpy, taki mialem koncept od poczatku, i takie urwisko chcialem zrobic, nie zwykly kawal skaly, a cos co mialo by charakter i klimat, chcialem zrobic urwisko nad ktorym sie rodza anioly. Moja praca \"narodzenie\" nie bez powodu, bo wlasnie na gorze gdzie rodza sie anioly, umieszcze swojego. Moze mi te urwiisko nie wychodzi, ale poki co mi sie podoba, a jeszcze troche sie zmieni...

 

Master Kiełbaster: skala sie powtarza to takie filary, moze je zroznicuje poki co robie szablon. To niebieskie to pewnego rodzaju tunel magiczny, ktory sie konczy tuz przed miejscem konca urwiska.

 

Kris_R: co do oswietlenia to jeszcze troche sie zmieni, co do lawy to nadmienie ze wokol urwiska mam zamiar zrobic kleby chmur, co troche przycmi lawe. Szkicu nie zrobie, nie mam tabletu ani skanera, pozostaje wiec czekac i komentowac owoce pracy. I za to wam dzieki.

 

Pionier: moze ci chodzi o to ze jak aniol bedzie na krancu skarpy, to bedzie mikroskopijny??, odp: bede wykonywal dwa rendery, jeden ze zbilzeniem na glownego bohatera (aniola), drugi mniej wiecej z tej perspektywy co ostatni render, aby ukazac klimat i szczegolowosc miejsca. Co do tego czy praca bedzie ciekawa czy nie, tego jeszcze nie wiem i ja, ale jezeli naprawde aniol nie bedzie pasowal do reszty(w co watpie bo takie mialem zalozenia przed przystapieniem do projektu) to zrobie na szybkiego inne tlo.

 

Dodam jeszcze ze moj aniol bedzie mial dwie pary skrzydel, jedne z pior, drugie cos w stylu Tyraela z Diablo2, ktore beda dosc dlugie.

Na aniola bedzie swiecic volume light, z roznymi efektami swietlnymi.

 

Moj blaszak juz sie trzesie ;/ (bankowo nie pociagnie renderu, bede musial zalatwic ram)

 

dzieki za posty i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pas startowy hehe ;D

 

Luz Panie rywalu. Nie czepiam sie warsztatu, po prostu nie podoba mi sie na razie pomysl. I to moje zdanie, skoro tak jest na koncepciq w Twojej glowie to ok. Niemniej jednak tak jak mowie, nie zmieni to mojego zdania przy ocenie warsztatu :).

 

Pracuj dalej.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier ja w sumie nie staram sie rywalizowac, traktuje ten projekt jak zwykly WIP, tyle ze wlasnie ten WIP i powaznosc bitwy mnie motywuje by skonczyc, a ja mam tak, ze duzo projektow zaczynam zarowno graficznych jak i muzycznych ( lubie brzdekac syntezatorami ;) ) i spora wiekszosc nie osiaga finalu, bo zawsze cos sie doucze i juz mi sie wydaje ze to co akurat robie jest juz kiepskie ( w muzyce to sie sprawdza najbardziej ;) ).

 

Dla mnie cel to skonczyc ten projekt, a reszta to tylko lotek gusta jury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm widze duzo osob nie czuje klimatu.

Swoja droga ciekawe dlaczego

 

darkelf: moj profesor od fizyki tak gadal, gdy bral kogos pod tablice, ale mi tego nigdy nie powiedzial hehe, troche juz lat minelo, a ty mi tutaj z czarnym :D

moze masz andrzej na imie lol ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożenie złożeniem, ale to tło jest naprawdę mocno nieciekawe (o jakim klimacie my tu mówimy?)... W ogóle wierze że masz w głowie jakąś wizję tego... I podoba ci się ta wizja... Jednak efekt jej przekładania na coś widocznego nie tylko dla ciebie... Nie wierzę w sukces tego, nijak te elementy mają się do siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoczenie nie pasuje wogole, pieklo i narodzenie aniola?

no nie wiem

 

ale jesli taki masz pomysl to czemu nie:) heh

moze tez byc narodzenie \"nowego\" aniola (odrodzenie z diabla bardziej)

to juz bardziej pasuje do tego:)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, widze ze musialbym sie albo rozpisac o koncepcie i wszystko dokladnie opisac co i jak, ale i tak sadzac po wiekszosci negatywnych postow, nie lyknelibyscie tego klimatu. Tak wiec zamierzam prace zrobic w 2 wersjach, pierwsza zgodna z konceptem, druga specjalnie na potrzeby bitwy, zrobie slodziutkie basniowe tlo, tryskajace cukierkami.....

 

Wiec juz nie zobaczycie klimatycznych, mrocznych wizji Gory Narodzin Aniolow, miejsca ukazania potegi dobra nad zlem, gdzie Demon zla zostal uspiony, a pieklem wlada dobro.

 

ps. teraz nie jestem na fazie, dopiero wrocilem z roboty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał Hikoo

dobra, widze ze musialbym sie albo rozpisac o koncepcie i wszystko dokladnie opisac co i jak, ale i tak sadzac po wiekszosci negatywnych postow, nie lyknelibyscie tego klimatu. Tak wiec zamierzam prace zrobic w 2 wersjach, pierwsza zgodna z konceptem, druga specjalnie na potrzeby bitwy, zrobie slodziutkie basniowe tlo, tryskajace cukierkami.....

 

Wiec juz nie zobaczycie klimatycznych, mrocznych wizji Gory Narodzin Aniolow, miejsca ukazania potegi dobra nad zlem, gdzie Demon zla zostal uspiony, a pieklem wlada dobro.

 

ps. teraz nie jestem na fazie, dopiero wrocilem z roboty :>

 

chyba sie załamie :P

 

ps.a co do tego ma czy jesteś na fazie czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka zrobiles postac... wiec jakies podobnie utrzymane w klimacie tlo... chyba ze chciales zaszokowac oryginalnoscia, zestawienia pieknej kobiciny z plugawym obrazem piekla ;)... a to tez trzeba jakos wywazyc... i latwiej wykryc blad lub oskarzyc ;) o brak klimatu...

moim zdaniem oczywiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na piersiach bedzie sie swiecic ( to oslona przed nielegalnym smyraniem sutka loool)

nie wiem jak to nazwac bo po co ??

 

a teraz maly update

pierwsze prace nad nowym cukierkowym tlem...

 

sweet%20bck%201.jpg

 

ps. wszystko w 3d, zadnych texturek

 

czekam na komentarze, najlepiej krytyczne [;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chłopie... Troszkę nie zrozumiałeś, nikt nie każe zmieniać ino konceptu na chmurki...

 

Mówisz o \"mrocznej wizji Góry Narodzin Aniołów\". O potędze dobra nad złem... Władania tym...- Czyli tak jak myślałem w głowie masz jakąś spójną wizję... Sęk w tym że pokazujesz rodzaj buro-czerwonego keksa + niebieska nitka, podane na żółto czerwonej plamie... Czujesz tu klimat? Ja nie...

 

Osobiście nie mam nic przeciwko aniołkowi w piekle... Ale no aniołek na cieście do mnie nie trafia :), tak w ogóle to aniołek też mi się nie podoba więc się nie przejmuj :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotham jesli myslisz, ze po twoim poscie zdecydowalem sie zmienic tlo, to sie mylisz, w poprzednich postach juz pisalem, ze jest to calkiem mozliwe, pod warunkiem ze bohater nie bedzie pasowal do sceny, poki co nikt nie napisal ze to moze wyjsc, wiec jestem jedyny z takim twierdzeniem.

 

Ja sie absolutnie nie przejmuje, nie tyle sie w zyciu przezylo, jakbym mial sie przejmowac takimi sprawami to mialbym juz siwe wlosy:> , jednym sie podoba drugim nie proste.

 

zreszta jedyny cel to skonczyc ten projekt.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wyglada bomba.... Z ta ochroná niezle wymysliles hehehehehe :D

 

Pozartym to sa jakies narodziny wiec jeszcze brakuje tu troche energi anielskiej :D.... ALe wyglada bombastycznie :D ze tak ujme :P

 

ps. Tlo jest wporzadku ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności