Jump to content
Sign in to follow this  
Hikoo

Anioł: Narodzenie

Recommended Posts

drugi raz pisac...

jako ze temat ciekawy, postanowilem wystartowac 1 raz w bitwie, przy czym mysle ze udzial w konkursie mnie troche zmobilizuje i skoncze prace.

Moja praca przedstawia sie nastepujaco:

Anioł kobieta, podczas koncowej fazy narodzenia/otrzymania skrzydel, skrzydla nie beda z pior(chyba ze sie cos zmieni), postaram sie uchwycic energie podczas narodzenia.

to tyle i pierwszy render

poprzednie posty to praca sprzed weekendu, problemy z serverem wiec wrzucilem dzisaj, dzisaj rowniez bawilem sie troche ze skrzydlami

oto efekt dzialan

Model \"anielicy\" ma chyba zbyt chude łydki, ale pomysł na skrzydła mi się podoba :]

Bardzo fajne (czy pomysł skrzydel nie jest inspirowany aniołem Tyraelem z Diablo?) jednkze troszke za mocno blask po galkach daje:) ale jest git

co do modelu aniola, to powiem iz celowo jest chuuuuda, troche mangi, miala byc lekka, zwiewna itd...

co do skrzydel: coz... kto nie gral w Diablo1 & Diablo2 ? ;D jak jest ktos taki to juz niech leci na bazar(of cors po oryginal :> )

prace wra, mam juz 1/3 odzienia niedlugo update na forum

Bardzo fajnie to narazie wygląda. Pioryuny też. Widać że mangowo troszke będzie :)

Naprawde ładnie

no ładnie się zapowiada, model troche nie poprawny, ale uwazam zed dodaje to uroku, taka stylizacja, jest na korzysc. cos jak mangowe \"laski\". podoba mie się. dobra poza, i wogole fajne to :D

Czuć dynamikę w tym renderku, czekam na więcej. Tylko popracuj nad tym niebieskim czymś powyżej ,bo jak narazie,to mnie to nie przekonuje.

swietnie ci idzie ! tylko strasznie chuderlawa ta ona ale to twoj koncept piekna taknina ci wyszla falujaca :) co do dloni to master kielbaster ma racje zrobilam bym troche delikatniejsze jescez ale to twoj koncept wie sluchac nie musisz ;)

dzieki za komentarze :)

widze ze nikt nie lubi anorektyczek hehe (ja tez nie :> ale taki koncept...)

co do tkaniny to jeszcze ja dopracuje, bo jak dla mnie juz wyglada dobrze, ale chcem uzyskac efekt, ktory zatrzyma wzrok na dluzej...

mam takie pomysly, ze nie wiem czy moj blaszak pociagnie render :)

a teraz tak patrze ale fajne butki jej zrobiles swietne

taknina ( model) jak dla mnie superanckie hmm efekt mozesz przeceiz swietny zrobic texturka jas ceikawa

tak mi sie wydaje .. a ze chuda w tytule masz narodzenie wiec z biegiem czasu miejmy nadzieje przytyje .. sorki za zart

MeG dzieki :)

masz racje z textura, ale jak wiadomo lepiej wymodelowac z detalimi i potem dobre mapowanie.

dzis wieczorem zamierzam skonczyc tkanine i zaczac ukrywac nagliz piersi. pozdr

Hikoo -> Tkanina wyszła super ,chodziło mi raczej o te skrzydła .

Pokaż nam proszę siatkę.. dużą bez meshsmootha .. chcę coś zobaczyć...

prosze oto siatka, tylko nie pytajcie gdzie glowa, bo byla robiona w PS

tkaninka super pomsyl, a buciki zaje***** !!! nie podobaja mi sie jedynie koncowki tych materialowych wsteg

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy